Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo gripo

Sveikos mergaitės,
Turiu tokią bėdą. Lapkričio pradžipje pasiskiepijau nuo gripo ir po kelių dienų prasidėjo kosulys, karščiavimas 37.2, ir taip viskas užsitęsė kokias 2 savaitėms, na tada aš kreipiausi į gydytoją, tas nusiuntė darytis plaučių nuotraukos, bendro kraujo tyrimo, tyrimai nieko nerodė, tada liepė mikoplazmos tyrimus, crb pasidaryti, šie irgi nieko neparodė, o siptomai neišnyko. Nusiuntė tikrintis tuberkuliozės ir bronchinės astmos, bet ir ten atlikę tyrimus pasakė, kad nieko nėra.
Po kažkiek laiko kosulys liovėsi, bet temperatūra išliko 37.2, užtat prasidėjo gerklės skausmas, užburko nosis, nusiuntė pas LOR, tai pripažino faringitą, dar sinusitą rado blink.gif
Na jau beveik daugiau nei 2 mėnesius aš taip i tampausi su temperatūra, tai kosulys arsinaujina, tai gerklė skauda, tai sloga, net nežinau ką daryti, kur kreiptis kaip gydytis g.gif
Gal kažkam taip buvo pasiskiepijus nuo gripo, ar tai sutapimas?
Prašau pasidalinkit savo patirtim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kepuryte30: 16 sausio 2012 - 10:05
QUOTE(kepuryte30 @ 2012 01 16, 11:02)
Sveikos mergaitės,
Turiu tokią bėdą. Lapkričio pradžipje pasiskiepijau nuo gripo ir po kelių dienų prasidėjo kosulys, karščiavimas 37.2, ir taip viskas užsitęsė kokias 2 savaitėms, na tada aš kreipiausi į gydytoją, tas nusiuntė darytis plaučių nuotraukos, bendro kraujo tyrimo, tyrimai nieko nerodė, tada liepė mikoplazmos tyrimus, crb pasidaryti, šie irgi nieko neparodė, o siptomai neišnyko. Nusiuntė tikrintis tuberkuliozės ir bronchinės astmos, bet ir ten atlikę tyrimus pasakė, kad nieko nėra.
Po kažkiek laiko kosulys liovėsi, bet temperatūra išliko 37.2, užtat prasidėjo gerklės skausmas, užburko nosis, nusiuntė pas LOR, tai pripažino faringitą, dar sinusitą rado blink.gif
Na jau beveik daugiau nei 2 mėnesius aš taip i tampausi su temperatūra, tai kosulys arsinaujina, tai gerklė skauda, tai sloga, net nežinau ką daryti, kur kreiptis kaip gydytis g.gif
Gal kažkam taip buvo pasiskiepijus nuo gripo, ar tai sutapimas?
Prašau pasidalinkit savo patirtim...

sveika, manau dirbi ofise, mazai gryno oro gauni,
mesk visa chemija, skauda gerkle-skalauk cirtina, patariu pavartoti engystol -homeopatini vaista,
ir pagerk arbatu-geriausiai Balvociutes, be cukraus, kokius 4 gerus pudelius per diena, pradedant nuo 2 puodeliu....
beje, paklausk gydytojos-ar normalus limfocitu kiekis tavo kraujyje?
sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maskatukas: 16 sausio 2012 - 15:56
Daug naudingos info apie skiepus Skiepai ir Tiesa
Atsakyti
QUOTE(mcaelum @ 2012 02 16, 00:04)
Daug naudingos info apie skiepus Skiepai ir Tiesa

Labai informatyvus puslapis, ačiū. Ypač čia buvo įdomu paskaityti http://www.homeoint....prophylaxis.htm Net nežinojau, kad difterijos profilaktikai homeopatai naudojo gyvsidabrio cianidą.
Atsakyti
http://rutube.ru/tracks/390569.html
Atsakyti
Manau, kad šičia gan protinga rekomendacija parašyta http://skiepai_lt/sk...gripo-ar-verta/ , ar verta skiepytis.

Šiaip nuo gripo nepatarčiau, nes praktikoje žmonės vis vien suserga, nes neįmanoma paskiepyti nuo naujų gripo atmainų. Būna ir komplikacijų sunkių kai kuriems.

Yra kitų ligų, nuo kurių verčiau skiepytis.
O svarbiausia - propaguoti sveiką gyvenseną ir stiprinti imunitetą.
Atsakyti
QUOTE(kepuryte30 @ 2012 01 16, 09:02)
Sveikos mergaitės,
Turiu tokią bėdą. Lapkričio pradžipje pasiskiepijau nuo gripo ir po kelių dienų prasidėjo kosulys, karščiavimas 37.2, ir taip viskas užsitęsė kokias 2 savaitėms, na tada aš kreipiausi į gydytoją, tas nusiuntė darytis plaučių nuotraukos, bendro kraujo tyrimo, tyrimai nieko nerodė, tada liepė mikoplazmos tyrimus, crb pasidaryti, šie irgi nieko neparodė, o siptomai neišnyko. Nusiuntė tikrintis tuberkuliozės ir bronchinės astmos, bet ir ten atlikę tyrimus pasakė, kad nieko nėra.
Po kažkiek laiko kosulys liovėsi, bet temperatūra išliko 37.2, užtat prasidėjo gerklės skausmas, užburko nosis, nusiuntė pas LOR, tai pripažino faringitą, dar sinusitą rado blink.gif
Na jau beveik daugiau nei 2 mėnesius aš taip i tampausi su temperatūra, tai kosulys arsinaujina, tai gerklė skauda, tai sloga, net nežinau ką daryti, kur kreiptis kaip gydytis g.gif
Gal kažkam taip buvo pasiskiepijus nuo gripo, ar tai sutapimas?
Prašau pasidalinkit savo patirtim...



Cia nesutapimas... 5 metus dirbau darba susijusi su klietais, dokumentais, kiekvienais metais skiepidavo darbe, gerai nepamenu ar ne du metus iseiles skiepijausi... pasekmes ne ka geresnes, sergi kiekviena men ir vos ne kiekviena savaite, kosulys, gerkle, sloga pastovus draugai. Direktorius juokais pasake jog is darbo ismes tuos kas serga ir nesiskiepijo, o gavosi priesingai... buten tie nesirgo kurie nesiskiepijo, o kas skiepijosi pastovus ligoniai, nustojus skiepijus nepamenu kada normaliai sirgau... jei jau sergu tai lengva forma uztenka arbatu, nebe reikia griebtis antibijotiku ar siaip kokiu vaistu...Nemanau, jog skiepai nekaltas dalykas, mano vyras kiekvienais metais skiepijosi, o dabar seimoje didziausias ligonis uz visus... siuo metu nebe skiepijasi, organizmas prisuditas nuodu..toksinu tai suprastejo atmitis, viena is skiepu pasekme jei kasmet skiepijasi, beto 5 kartus pasiskiepijas gali igauti senuku ligas susijuses su protiniu mastymu... baisu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editukas23: 08 gegužės 2012 - 22:49
QUOTE(editukas23 @ 2012 05 08, 23:43)
vos ne kiekviena savaite, kosulys, gerkle, sloga pastovus draugai

jusu isvardinti simptomai nelabai ka bendro turi su gripu, o cia tema apie gripo vakcina. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 05 09, 07:35)
jusu isvardinti simptomai nelabai ka bendro turi su gripu, o cia tema apie gripo vakcina.  doh.gif



Matosi jog neskaitot, kas parasyta... visu pirma buvau paskiepita nuo gripo vakcinos...po viso to susirgau gripu... ir visus metus pastovus draugai slogos, gerkle... tai nesuprantu apie ka cia reikia daugiau kalbeti sitoj temoj?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 05 09, 07:35)
jusu isvardinti simptomai nelabai ka bendro turi su gripu, o cia tema apie gripo vakcina.  doh.gif



Matosi, jog jus visiskai nieko nesuprantate apie gripa... kaip jus isivaizduojate gripa? vien tik karsciavima ir kaulu lauzyma? As pasisakiau apie gripo vakcina kuria pati buvau pasiskiepijus ir kokia to eiga buvo.. jog po skiepo rimtai susirgau, kad kartojosi slogos, gerle ... na nepaminejau jog paciu gripu nekarta buvo sirkta... nes pastovus galvos skausmai,raumenu skausmas, uzgulusi nosis, gerkle, kosulys ir kt... Jei jau neismanot kokie simtomai, tai pasiskaitykit, tik po to komentuokite:

Ligos simptomai ir požymiai

Gripo virusai patekę į kvepavimo takus ima daugintis ir sukelia gripo simptomus.
Inkubacinis gripo periodas yra 1-4 dienos.
Ligos simptomai dažniausiai pasireiškia staiga. Pagrindiniai simptomai:
- karščiavimas (paprastai temperatūra būna aukšta)
- raumenų (ypač nugaros, galūnių), sąnarių skausmas
- bendras silpnumas, nuovargis
- liguista išvaizda: šilta, paraudusi oda, paraudę ašarotos akys
- galvos skausmas
- sausas kosulys
- gerklės skausmas, sloga
- apetito sumažėjimas
- mažiems vaikams būdinga aukštesnė temperatūra. Kartais jie gali vemti ar viduriuoti
Jei neišsivysto gripo komplikacijų, ligoniai pasijunta geriau po 7-10 dienų. Tačiau net ir pasveikus, kurį laiką gali išlikti nuovargio jausmas.
Nemažai žmonių painioja peršalimą su gripu. Peršalimą sukelia kiti, ne gripo, virusai. Atskirti peršalimą nuo gripo vien pagal simptomus yra gana sunku ar net neįmanoma. Bendrai paėmus, sergantieji gripu atrodo ligotesni, jie suserga staigiau, jaučiasi silpnesni, labiau pavargę. Gripui būdingesnė aukšta temperatūra, raumenų , sąnarių skausmai, ryškus nuovargis ir sausas kosulys. Sloga, užgulta nosis dažnesnė paprasto peršalimo metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editukas23: 12 gegužės 2012 - 00:54
QUOTE(Forgete @ 2012 05 09, 09:35)
jusu isvardinti simptomai nelabai ka bendro turi su gripu, o cia tema apie gripo vakcina.  doh.gif


O aš manau, dar ir kaip turi. bigsmile.gif
Po gripo vakcinos, editukui23 nusilpo imunitetas, dėl ko pradėjo dažniau sirgti ir peršalimo ligomis. Taigi čia vakcinos šalutinis poveikis. smile.gif bigsmile.gif

Mano vyras irgi vienais metais po gripo vakcinos, iš karto susirgo gripu. Ir tai ne vienintelis atvejis kurį žinau iš pažystamų. O kad pasiskiepijus susilpnėja imunitetas, tai irgi labai daug kam pasireiškia, toks skiepo efektas. smile.gif
Atsakyti
Mano vyras nesiskiepijo, bet vis sirgo ir sirgo. O mažiau sirgti pradėjo tada, kai pakeitė pareigas, mažiau streso darbe buvo. Stresai labai silpnina imunitetą.
Atsakyti