Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo gripo

As savo Brigita skiepiju kelinti metai ir labai patenkinta, jei serga tai labai lengvai, ir aisku mes su vyru skiepijames jau kelinti metai. As uz skiepus nuo gripo biggrin.gif
Atsakyti
As tai pries si skiepa ir juo labiau leliukams - iki 2 metu jo nerekomenduoja net daktarai, o suaugusiems g.gif nu visu pirma tai net patys formacininkai ispeja, kad nezinia, kuris gripo virusas uzklups, taip kad didziausia nauda cia skiepus platinancioms firmoms

Nereikia gripo bijoti kaip mirtinos ligos - esme ji isguleti ir nelekt i darba tik geriau pasijutus...rimtas pavojus tik seniems - ligotiems zmonems

Nesirkit heart.gif
Atsakyti
Mažylę savo 11 mėn. paskiepijom vakar, o ir aš pati pirmą kartą, vyras jau seniai skiepijasi kasmet. Nežinau skiepytis ar ne kiekvieno individualus požiūris, mes nusprendėm taip rolleyes.gif
O beje pas mus skiepai turbūt pigesni, vaikui 2 kartus po 15 lt, o suaugusiems 20 Lt plius už vaistų suleidimą 3,2 Lt. clap.gif
Čia taip Skuode.
Atsakyti
Sveikutės, mamcės:) Aš skiepiju savo pacaną jau treti metai. Tfu, tfu, tfu, kol kas esu labai patenkinta, bo nesergam iš viso niekuom:) mano gydytoja sakė, kad jei skiepas bus ne nuo tos rūšies viruso, vis tiek gal liga praeis lengviau. Bet, kaip supratau ir pasisakančiųjų, kiekvienam savo. Ir dėl visai mažiukų leliusiukų nežinau, nes savo berną pirmą kartą paskiepijau 3 metų.
Atsakyti
Na va kiek nuomoniu g.gif O ir gydytojai kiekvienas us savo uz ir pries huh.gif Tai kaip apsispresti paprastam mirtingajam unsure.gif biggrin.gif
Iki siol nei as nei mano vyrelis nesiskiepijom ir vaiko neskiepijom. O stai dabar kai mazius pradejo darza lankyti emiau ir susimasciau g.gif Vis tik gal reiketu vaika paskiepyti. Maza kas. Juk tiek visokiausiu bacilu ypac rudeni ir ziema. Grupe pas mus labai sildoma, o kai tokius kleckiukus i lauka isves-tai netruks vienas po kito kristi kaip lapeliai ohmy.gif
na isvardinkit prasau kas nors visus uz ir pries unsure.gif wink.gif
Atsakyti
smile.gif Labutis. Aš irgi labai norėčiau paskiepyti visą šeimą, bet kolkas dar tik vyrai paskiepyti-vis sergam ir negalim pasiskiepyti, be to abejoju dėl dukros:jai 2,5 m., gydytoja sako, kad užtenka vieno skiepo, o aš skaičiau, kad iki 3m. reikia du kart kartoti-ar nebus jai per didelė dozė per vieną kartą (gydytoja tokia nelabai man patikima sad.gif ).
Pernai vyras ir sūnus skiepijosi, tai labai tik lengvai pasirgo. thumbup.gif
Atsakyti
Na, as vakar kaip tik paskaiciau straipsni http://www.bernardin...d=15908&lang=lt

Baisiais gripais gasdina, ir net gripo epidemija, bet sako, kad zmonems, alergiskiems kiausinio baltymui siukstu negalima nuo gripo skiepytis, nes vakcina auginama visciuku embrionuose... Ir man taip gaila tu viskciuku pasidare... Uz ka juos vargsus taip... sad.gif
Atsakyti
Kadangi mes lankom lopseli irgi galvojome pasiskiepyti nuo gripo, bet gydytoja patare nesiskiepyti, ir uzimine kad iki 2 metu visai nepatartinas gripo skiepas.
Ji mums patare geriau patiems pasiskiepyti, tipo tada to viruso namo neparnesim g.gif . O mes su vyru jau 4 metai skiepijames ir tfu..tfu neikarto nesirgom net persalimo ligomis. clap_1.gif
Atsakyti
Na va, pasiskambinau mamai ir paklausiau ka jie medikai apie skiepus mano g.gif Siemet prognozuojamas gripas isskirtinai kitoks nei kiekvienasi metais. Numatoma, kad jis puls zarnyna, o ne plaucius ar kvepavimo takus ohmy.gif Tai yra-bus vemimai, viduriavimai ir kiti zarnyno skausmai huh.gif Va, o skiepijama tai nuo kitokio gripo dry.gif Bet didelio nusistatymo pries skiepus ji neisreiske. Tik va kas liecia jos anuka, tai ji pries vaiku skiepus-liepe padidinti vitamino C doze ir visus namus cesnaku ispuosti laugh.gif
Atsakyti
smile.gif praeitais metais ir as surizikavau ir visa seimyna paskiepijau,ir ka ,tas pats rezultastas ,visvien sirgom ir pakankamai auksta t buvo .Taip ,kad siemet net negalvoju ,gersiu geriau homeopatinius nuo gripo ir tiek ohmy.gif
Atsakyti
Kai mano vyresnelis pradejo eiti i darzeli,tais metais sirgo istisai-2 sav.serga, viena sav.nueina i darza ir vel serga sad.gif Buvo kazkoks siaubas. Tada mes ji paskiepijom Pneumo skiepu,sugerem visa Ribomunilo kursa ir pernai paskiepijom nuo gripo.Visos ligos baigesi.Pernai per visa sezona turejo tik viena karta sloga. Vyras irgi skiepijosi nuo gripo.Viskas thumbup.gif .Manau,kad siemet skiepysimes jau visi trys(tame tarpe ir as),kad neparnestume ligos mazylei. Manau jai dar per ankstii sie skierpai (19 men.)
Atsakyti
Man irgi iskilusi buvo si dilema. Mes skiepijames jau katvirti metai. Ir kazkaip viskas puiku. Aisku, slogos neisvengiam, bet tai menkniekis.
O vat del maziaus (jam 14 mėn.), tai teko ilgai galvot. Juo labiau, kad šiemet žada problematišką epidemiją. Pediatrė patarė mažiaus neskiepyt. Taigi, nutarėm pasiskiepyt patys ir paskiepyt auklę. Tikėsimės, kad neparnešim viruso.
Atsakyti