Įkraunama...
Įkraunama...

Santariškės: "Santariškių" darželis

Sveiki,
gal yra patekusių į šį darželį?
Gal kas turite informacijos kada realiai galima bus jį pradėti lankyti? Lapkritį? g.gif
Atsakyti
Mes buvome į jį parašę ir buvome nurodę jį pirmoje vietoje, eilėje visada buvom 2, bet vis vien gavom pakvietimą į kitą darželį... Tai kaip supratau, kad dar kol kas ten grupių neformavo.
Atsakyti
Man aiškino, kad jeigu patekai į šį, tai į kitus pakvietimo negausi, o patvirtinimą apie patekimą gausi, kai jis bus pastatytas g.gif
Atsakyti
Grupes formuos tik tuomet, kai bus darželis ne tik pastatytas, bet ir įformintas bei paskirta jo direktorė. Pagal projektą statybų pabaiga vasario mėn. Ir tegul nemeluoja apie lapkritį - ten dar toli gražu iki pabaigos. O kur dar baldai, vidinė apdaila, galu gale darbuotojų kolektyvo formavimas. Manau, kad realiausiai žiemos pabaigai reiktų svajoti.
Atsakyti
Gal zinote , po kiek grupiu bus kiekvieno amziaus formuojama siame darzelyje ? Bent po dvi bus ? Jei mes esame sarasuose 22 numerius is 67 vaiku , lyg turetumem patekt ?
Atsakyti
kaip supratau didesniu bus po 1, 4-5 m ir 5-6, o mažesnių bus bent po dvi
Atsakyti
Man irgi įdomu, kaip ten bus su tuo darželiu? Ar eilės į jį dar nesuformuotos? Nes rašo visur, kad bus sukurta 220 naujų vietų, tai pagal viską gautųsi, kad nemažai tų grupių turėtų būti. Mano vyresnysis kolkas ten yra 59, o mažasis - tik 111. Tai įdomu, ar yra šansų patekti, ar ne? g.gif
Atsakyti
Jei šis darželis pradės realiai veikti tik 2015 m. pradžioje, ar nereikės dar kartą pakartoti registraciją 2015 m.?
Atsakyti
As kiek suprantu, tai jei jau esame eilėje, bet nepatekom i jokį darželį, tai ir toliau stovim eilėje, tad kitais metais manau nebereikės nieko is naujo pildyti. Jei klystu, tai pataisykite mane
Atsakyti
QUOTE(Orchideja77 @ 2014 06 21, 15:56)
Man irgi įdomu, kaip ten bus su tuo darželiu? Ar eilės į jį dar nesuformuotos? Nes rašo visur, kad bus sukurta 220 naujų vietų, tai pagal viską gautųsi, kad nemažai tų grupių turėtų būti. Mano vyresnysis kolkas ten yra 59, o mažasis - tik 111. Tai įdomu, ar yra šansų patekti, ar ne? g.gif


Eilė kaip ir yra, tik grupių dar neformuoja. Formuos, kai pastatys ir įformins kaip darželį. Orchideja, jei formuos apie naujus metus ar vėliau, jūsų vaikų eilės pasikeis (pakilsite į viršų) mirksiukas.gif thumbup.gif Mes irgi ax.gif Gal kas ir pasipiktins, bet... toks jau tas gyvenimas ax.gif

QUOTE(Orchideja77 @ 2014 06 21, 17:29)
As kiek suprantu, tai jei jau esame eilėje, bet nepatekom i jokį darželį, tai ir toliau stovim eilėje, tad kitais metais manau nebereikės nieko is naujo pildyti. Jei klystu, tai pataisykite mane


Tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2014 06 21, 17:26)
Eilė kaip ir yra, tik grupių dar neformuoja. Formuos, kai pastatys ir įformins kaip darželį. Orchideja, jei formuos apie naujus metus ar vėliau, jūsų vaikų eilės pasikeis (pakilsite į viršų)  mirksiukas.gif thumbup.gif Mes irgi ax.gif  Gal kas ir pasipiktins, bet... toks jau tas gyvenimas ax.gif
Tikrai taip 4u.gif

Aha, va vien tas dalykas dar teikia vilties, kad atsiradus trečiam vaikui atsiras pirmenybė, nes jau tam gale su darželiais tai katastrofa doh.gif Neįmanoma patekti doh.gif

O kelintu numeriu tavo vaikai dabar yra eilėje? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orchideja77: 21 birželio 2014 - 17:49
as ir pirmu numeriu si darzeli irasius ir panasu, kad toli grazu iki pakliuvimo i ji biggrin.gif Bet jei sakote,kad eiles dar pasistums, tai gal ax.gif Jei ne, tai tuomet teks treciais metais iseit is darbo savo noru ir tapti prioritetine, o ka daryt? doh.gif
Atsakyti