Įkraunama...
Įkraunama...

7 dienų Fionos Kirk dieta

Sveikos!

Šią dietą sukūrė Fiona Kirk. Jos esmė - sveikai, nesukeliant streso organizmui, numesti svorio. Nėra tiksliai nustatyta, kiek galima numesti, kiekvienam individualu. Šios dietos metu nejausite alkio, maitinsitės subalansuotai. Ji trunka tik 7 dienas. Laikytis ar ne - Jūsų reikalas.

Esminiai šios dietos principai:
Ši dietologė yra sukūrusi ne vieną dietą, bet visas vienija vienodi principai: nereikia skaičiuoti kalorijų, reikia valgyti kas 2-3 valandas (kad neišalktumėte) ir laikytis šių rekomendacijų:
1. Atsisakyti angliavandeningų baltos spalvos produktų ir apdorotų riebalų: cukraus, kvietinių miltų kepinių, makaronų, ryžių, rafinuoto augalinio aliejaus.
2. Vaisius valgyti, taip pat gerti jų sultis reikėtų tik rytą ir vienus, nemaišyti su kitais produktais. Po 18 val. nevalgyti nieko, kas turi lengvai pasisavinamų angliavandenių. Geriausiai vakarienei tinka daržovės be riebių užpilų, gabalėlis paukštienos ar jautienos, varškė.
3. Valgyti tiek, kad gerai pasisotintumėte ir neužkandžiautumėte.
4. Tarp valgymų gerti vandens, žaliosios arbatos. Kavos puodelis taip pat nėra draudžiamas. Per dieną turėtumėte suvartoti ne mažiau kaip 1,5 l skysčių.

Valgiaraščio pavyzdys:

F. Kirk dietos gali laikytis ir dirbančios biuruose, ir namie sėdinčios šeimininkaujančios moterys. Į valgiaraštį įtraukti tokie produktai, kurie neleis greitai išalkti, suteiks organizmui vertingų medžiagų. Jei sąžiningai laikysitės rekomendacijų, jau po savaitės galėsite džiaugtis pastebimai sulieknėjusia talija, skaistesne veido oda, atsiradusia energija.

1 diena:

Pusryčiai - 40 g. javainių, stiklinė neriebaus pieno, kava (žalia arbata).
Priešpiečiai (iki 11.30) - bananas arba kriaušė arba šviežiai spaustų sulčių.
Pietūs - daržovių sriuba be grietinės, daržovių salotos su kepta viščiuko krūtinėle.
Pavakariai - kietai virtas kiaušinis arba gabalėlis virtos mėsos.
Vakarienė - lapinės salotos ir lašišos kepsnys.

2 diena:

Pusryčiai - obuolio ir banano salotos su neriebiu jogurtu, kava arba arbata be cukraus.
Priešpiečiai - gera sauja džiovintų vaisių arba kriaušė.
Pietūs - trinta brokolių sriuba, graikiškos salotos.
Pavakariai - javainių batonėlis be cukraus.
Vakarienė - pusė virtos viščiuko krūtinėlės, kopūstų ir agurkų ssalotos su alyvuogių aliejumi.

3 diena:

Pusryčiai - avižinių dribsnių košė su razinomis ir cinamonu, kava ar žalia arbata be cukraus.
Priešpiečiai - apelsinas arba obuolys.
Pietūs - vištienos ar jautienos sriuba (be bulvių ir makaronų), pomidorų ir agurkų salotos su lengvu užpilu, gabalėlis virtos mėsos.
Pavakariai - keli ruginiai duoniukai su arbata.
Vakarienė - virta ar troškinta kalakutiena su špinatų ir ridikėlių salotomis.

4 diena:

Pusryčiai - virti rudieji ryžiai su keliais džiovintais abrikosais, kava ar arbata.
Priešpiečiai - 150 g vynuogių.
Pietūs - vištienos sultinys, troškintos ar ant grotelių keptos daržovės, gabalėlis bet kokios keptos žuvies.
Pavakariai - gera sauja natūralių riešutų (be papildomų priedų).
Vakarienė - neriebi varškė su natūraliu jogurtu ir pomidorais.

5 diena:

Pusryčiai - omletas iš dviejų kiaušinių, duoniukas, kava ar arbata.
Priešpiečiai - obuolys.
Pietūs - pupelių sriuba su mėsos kukliais.
Pavakariai - avokadas.
Vakarienė - orkaitėje kepta žuvis su kopūstų, morkų ir agurkų salotomis.

6 diena:

Pusryčiai - įvairių grūdų košė, kava ar arbata.
Priešpiečiai - sauja džiovintų abrikosų.
Pietūs - rudųjų ryžių ir viščiuko krūtinėlės troškinys, daržovių salotos.
Pavakariai - indelis jogurto.
Vakarienė - gabalėlis virtos mėsos su šiltomis brokolių ir cukinijų salotomis.

7 diena:

Pusryčiai - virtas kiaušinis su pomidorų ir špinatų salotomis, kava ar arbata.
Priešpiečiai - stiklinė šviežiai spaustų sulčių.
Pietūs - gabalėlis picos su mocarelos sūriu, didelė lėkštė daržovių salotų.
Pavakariai - ruginė bandelė su grūdais, griežinėlis brandinto sūrio, arbata.
Vakarienė - daržovių sriuba su vištiena.

Štai tokia paprasta dieta. Tikiuosi, kad sudominau ir laukiu besilaikančiųjų!
Atsakyti
Sveika 4u.gif

Iš tikrųjų, manau, kad čia net netinka žodis dieta, taip maitintis reiktų visą gyvenimą, kad nes tai yra sveika mityba smile.gif Mielai jungčiausi į šią temutę, jei atsiras bendraujančių, tik mano mityba bus ne pagal pateiktą valgiarašti, bet principas toks pats mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš nesimaitinu šitaip, todėl man tai bus dieta happy.gif Startuosiu nuo birželio 16 d. Kas su manimi?
Atsakyti
Pasikeite planai nes startuosiu nuo ryt. Ka thumbup.gif s su manimi???!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos siandien man pirma diena. Pusrycius suvalgiau vos ne vemdama bet motyvacijos iki padangiu. Priespieciams sukrasmsnojau meliono gabaleli ir persika. Ka tik suvalgiau savo darzoviu sriuba vistiena bei salotas. Jauciuosi labai sumisusi nes skrandis pilnas o jauciuosi sociai alkana. Pusryciams geriau ne kava o zalia arbata. Vakar maitinauso panasiai kaip ir siandien kad pasirosciau dietai ir nukritau 500 gramu. Gal nelabai daug bet motyvacija isaugo desimteriopai. Siandien sveriu 69 kg o mano ugis 150 cm nes esu labai mazyte. Dabar mano svoris tikrai didelis ir zemam ugiui tai atrodo klaikiai. Siek tiek jaudinuosi del krutines matmenu nes ji jau truputi pabliusko, nors mano biustas tikrai didelis. Su sia ir japoniska dietomis tikiuosi pamesti apie 20 kg (svoris skaiciuotas pagal spec. metodika). Manau kad kai paskaitysite visus mano isgyvenimus per sia dieta gal labiau noresite jos laikytis. Mano ugis toks nes visa mano gimine zemuciai. Laukiu pavakariu vakare vel parasysiu iki!

P. S. Atsiprasau del klaidu nelietuviskumo ir skyrybos zenklu nes rasau is telefono.
Atsakyti
Suvalgiau pavakariams savo kiaušinį. Buvo nelabai skanu. Po pietų nebejaučiu alkio, nuotaika puiki, bet baimė, kad nežinau, ko tikėtis. Iš gėriau apie litrą vandens. Eisiu plikytis žalią arbatą po vakarienės, kuri bus septintą/pusę septynių vakare. Laukiu bendraminčių.
Atsakyti
Stai ka tik suvalgiau savo lasisos kepsni su lapinemis salotomis. Buvo nepaprastai skanu nes norejau valgyti. Pusvalandis po vakarienes sugriesinau. Suvalgiau ploksciaji persika nes nebeistveriau alkio jausmo. Del to jauciuosi baisiai. Noriu atsigerti pieno. Labai noriu. Eisiu uzsikaisti zalios arbatos. Daug motyvacijos bet vis del to keistoka baime. Dar prisijungsiu siek tiek veliau. Savijauta nuostabi.
Atsakyti
o kaip svoris?
Atsakyti
Siandien pasisveriau - 67! Gaila bet vakar vyras is mamos parsiveze braskiu tai nusprendziau dietos tokios nebesilaikyt bet panasiai gyvent ziuresim kaip bus. Bet du kg man pabai daug. Motyvacijos - 0.
Atsakyti
Mečiau visą tai, nes niekas nepalaikė. Bet per vieną dieną du kilogramai krito. Laukiu norinčiųjų laikytis šios dietos!
Atsakyti
Per dieną nukritę 2kg yra išsvaikščioję skysčiai mirksiukas.gif Pradėjus mesti svorį, pirmi 5kg nukrenta skysčių sąskaita, tada jau tirpsta riebaliukai smile.gif

Ši dieta tinkama toms, kurios nori įvado į sveiką, taisyklingą mitybą. Per savaitę greito rezultato nebus, bet, jei taip maitinsitės visą gyvenimą, svoris nukris ir negrįš. Visai nebūtina maitintis pagal čia nurodytą meniu, nes esmė yra tokia:

1.Pusryčiams - angliavandeniai
2.Pietums, vakarienei - daržovės su baltymais (mėsa/žuvis), sriubos, salotos
3.Vaisiai - iki pietų.


Sėkmės toms, kurios susigundys pakeisti gyvenimo būdą 4u.gif
Atsakyti
Senai noriu tai padaryti ir nusprendziau tai daryti po japoniskos dietos. Gal bus lengviau.
Atsakyti