Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(aguoniuke @ 2014 06 16, 12:12)
Nėra buvę, kad pamirščiau, bet kai nusprendžiau pabandyti nutraukti ir stebėti kas bus, tai po 2 savaičių pertraukos PRL šoktelėjo nuo 200 iki 400.
Jei atsimeni tikslią datą, kada pradėjai vartoti vaistus, gal galima atsekt pagal tai, kiek praėjo savaičių ir kiek vaistų liko pakuotėje  mirksiukas.gif


Ačiū, idėja gera, bet gėriau didinant dozes. tai nelabai atseksiu. Na gal neiko tokio, jei vieną gėrimą praleisiu blush2.gif Dabar išsitraukiau vaistų dėžutę savaitei, susidėsiu į ją ir bus ramu smile.gif

Va 222lt už Cabergoliną mokėjau (kažkas klausė), pasiskambinau į vaistinė, tai sakė iki 2 sav laukti.

SENOJI TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 16 birželio 2014 - 14:10
Merginos, ar geriant vaistus pasikeitė pojučiai pvz. ciklo viduryje, ar pačių mmm. Nesuprantu kodėl, man ciklo viduryje kaip pradeda šonus skaudėti, tai taip 1,5 sav maudžia, viskas labai jautru g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2014 06 23, 13:38)
Merginos, ar geriant vaistus pasikeitė pojučiai pvz. ciklo viduryje, ar pačių mmm. Nesuprantu kodėl, man ciklo viduryje kaip pradeda šonus skaudėti, tai taip 1,5 sav maudžia, viskas labai jautru  g.gif

Man praktiškai niekas nepasikeitė, tik susireguliavo ciklas ir pms požymiai tapo ryškesni, skausminga pilvo apačia ir krūtinė būdavo gerą savaitę prieš mm, kai anksčiau tik kelios dienos prieš.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2014 06 23, 14:38)
Merginos, ar geriant vaistus pasikeitė pojučiai pvz. ciklo viduryje, ar pačių mmm. Nesuprantu kodėl, man ciklo viduryje kaip pradeda šonus skaudėti, tai taip 1,5 sav maudžia, viskas labai jautru  g.gif
Kuriuos vaistukus? Būtent cabergoliną? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2014 06 25, 06:04)
Kuriuos vaistukus? Būtent cabergoliną?  ax.gif

Taip, cabergolinà. Geriant BR sujautrėdavo tik krūtinė, padilkčiodavo šonus. O dabar tai ir krūtinė jautri, ir šonai, ir papilvę jaučiu.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2014 06 16, 14:41)
Va 222lt už Cabergoliną mokėjau (kažkas klausė), pasiskambinau į vaistinė, tai sakė iki 2 sav laukti.

SENOJI TEMA


Laba,
o gal zinote kiek ten kainuotu Dostinex?
arba gal galetumete imesti nuoroda vaistines?
Radau tik eurovaistineje, bet kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2014 06 29, 21:55)
Laba,
o gal zinote kiek ten kainuotu Dostinex?
arba gal galetumete imesti nuoroda vaistines?
Radau tik eurovaistineje, bet kaina  doh.gif

Dostinex ir tà kur geriu, veiklioji medžiaga ta pati, tik gamintojai skiriasi. Čia vaistinė kažkaip universitetinė vadinasi, endokrinologijos kinikoje prie rūbinės.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2014 06 29, 23:58)
Dostinex ir tà kur geriu, veiklioji medžiaga ta pati, tik gamintojai skiriasi. Čia vaistinė kažkaip universitetinė vadinasi, endokrinologijos kinikoje prie rūbinės.


As vilniete, tai reikia pasiskambinti pradziai smile.gif
Aciu surasiu!
Atsakyti
Noriu padrasinti visas kurios serga prolaktinoma- kad tai nebutinai reiskia bedas ar sunkumus norint susilaukti vaikelio.
Man si liga diagnozuota jau daugiau nei pries 10 metu, kai paaugle buvau. Visa laika geriau bromokriptina. Kai nusprendem susilaukti vaikelio tiesiog nesisaugojom ir is antro karto 'uzkibo'. Nestumas buvo nekomplikuotas, aisku del sios ligos buvau padidintos rizikos grupej . Dabar supuoju ant ranku nuostabia princese wub.gif
Atsakyti
Noriu paklausti tu kurios serga prolaktinoma ir zindo savo vaikucius ?
Kaip su pienuku reikalai ? Iki kiek laiko zindete, ar ilgai ? As kol kas trecias menesis be problemu ir noreciau dar ilgai zindyti.
Nes juk prolaktinas skatina pieno gamyba tai tikiuosi nedinks pienukas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos! Turiu prolaktinoma. Adenoma pries metus buvo apie 8 mm. Geriau bromokriptina. Jauciausi siaubingai. Viskas susiromalizavo. Nutraukiau viastus. Ir vat nuo liepos vel nebeturiu menstruaciju. Laukiu eilej pas endokirnologa. Galvoju apie operacija, nes planuojam leliuka, jau metai nesisaugom ir nieko. Ar yra cia operacija patyrusiu? Kaip sekasi po operacijos? Pasidalinkit patirtim. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu visą naują nepradarytą dėžutę Dostinex (8 tabletės po 0,5). Pirkau su gera akcija, galioja iki 2015.06. Jei kam reikia kreipkitės 4u.gif
Atsakyti