Įkraunama...
Įkraunama...

„Aklos vestuvės“ TV3

Socialinis eksperimentas „Aklos vestuvės“ per TV3

user posted image
http://www.zinios.lt...-dalyviu-veidus
„Pradedame socialinį eksperimentą, kurio tikslas – ne šokiruoti, o padėti vienišiems žmonėms žengti pirmą žingsnį“,
– tikina prodiuserių kompanijos „TV Manija“ komanda. „Aklos vestuvės“ – pasakojimas apie 6 viengungius,
kurie pasineria į mėnesį truksiantį eksperimentą: „Mes tikimės, kad jis laimingai tęsis visą gyvenimą.“
Atsakyti
Peržiurėjau vieną po kitos 4 serijas šios laidos, žiauriai užkabliavo thumbup.gif
Atsakyti
As ziurejau irgi bet kai per tv ziurejau su reklamoms tai nelabai patiko. Daug kartojimu o naujos medziagos nelabai.
Atsakyti
Kai jų dar nebuvo suporavę, galvojau variantus kokių norėčiau porų.
Suporavo pagal mano norus biggrin.gif
O tą porą kuri vis nesutaria, matomai tyčią sujungė, kad įdomiau žiūrėt būtų. Kad nebūtų viskas per gražu ir pūkuota biggrin.gif
Atsakyti
Man tai įdomu, kokia netikėta atomazga nesutariančioj poroj bus kitoj serijoj biggrin.gif Negi meilė įsiplieks. biggrin.gif

O šiaip tai visas poras galėjo siųsti į šiltus kraštus, dabar tik vieniems pasisekė į Turkiją. Tos vienos poros net pagailo, išgrūdo į šaltą Palangą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BonPari*: 04 liepos 2014 - 08:07
QUOTE(BonPari* @ 2014 07 04, 09:02)
Man tai įdomu, kokia netikėta atomazga nesutariančioj poroj bus kitoj serijoj  biggrin.gif Negi meilė įsiplieks.  biggrin.gif

O šiaip tai visas poras galėjo siųsti į šiltus kraštus, dabar tik vieniems pasisekė į Turkiją. Tos vienos poros net pagailo, išgrūdo į šaltą Palangą  doh.gif



Tikrai taip, aš galvojau visus siųs čia pat, vienus į Palangą, kitus į Nidą, trečius į Druskininkus kokius. O dabar visiška nelygybė. Arba pagalvojo, ai tie sutaria, jiems ir Palanga sueis.
Atsakyti
g.gif Gal rėmėjas (kelionių organizatorius), savireklamai, tik tą vieną kelionę davė..
(Labiausiai jiems patikusiai porai. Arba burtus traukė - ką siųst) biggrin.gif
Atsakyti
Socialiniame eksperimente taip pat kaip ir tikrame gyvenime: vieni susigyvena, o kiti ne. Įdomu kas ten išsirutulios.
Nemanau, kad iš nesutariančios poros kas nors gali gautis, juk jie niekuo nepanašūs. Jų išvaizda radikaliai skiriasi. Pagal aprangą ir kalbėjimą galima spręsti, kad ir socialiniai sluoksniai kitokie.
Kitos dvi poros puikiai vienas kitam tinka. Mano akimis žiūrint, tai tikru jausmu spinduliuoja pirmoji pora, o putlesnioji pora kažkaip dirbtinai vienas prie kito limpa.
Atsakyti
Spektaklis ta laida, viena mergina anksciau dalyvavo "Radzi iesko zmonos", paziurekit youtube. Indija ten jos vardas buvo. Sumoketa matyt visiems ir vaidina spektakli dabar.
Atsakyti
Durnu zmoniu ant svieto pilna, todel manau kad viskas tikra.
Gal tik patys jaunieji pries kamera kazkiek meile pavaidina, nes nenori pries lietuva apsijuokti. O isjungus kemeras neaisku kas taro jaunuju darosi.

Del herojes kur ieskojo vyro ir Radzio laidoje - manau demesio sutrikimas, nes ji, jeigu nemaisau, dalyvavo ir kituose pasimatymu laidose.
Atsakyti
Visokių žmonių yra, visokių ir reikia smile.gif
Aš tik nesuprantu, kam tas vaikinas intravertas lindo į televiziją verysad.gif Dabar matos, kad tai porai yra kančia būti suporuotiems, ir, bent man, žiūrėt į jų bendravimą yra kančia cry.gif
Jeigu neturi ką pasakyti, geriau yra nelįsti į televiziją.
Atsakyti
tas tylus vaikinukas lukas, tai manau jis ejo del to,kad galvojo, jog jam parinks tinkama partnere, o ne visiska priesingybe ir nederancia visai. gaila tos poros man
Atsakyti