Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: "Auklės knyga"
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Viskas apie aukles
Ambro
Neseniai buvo isleista nauja knyga auklems "Aukliu knyga".


user posted image


"„Auklės knyga“ – vadovas kiekvienam, kam tenka daug laiko praleisti su vaiku. Kaip elgtis jam sunegalavus ar nelaimingų atsitikimų atvejais? Ka daryti, jei skruostas tinsta nuo širšes įgėlimo? Ka atsakyti, jei vaikas netikėtai paklausia, ar būna dvi vienodos snaigės, kodėl šulinyje visada yra vandens arba koks pats didžiausias gyvūnas? Ką jam paskaityti? Kuo sudominti niūrią rudens dieną? Kaip pasidaryti aitvarą, lesyklėlę, kaukę ar net visą karnavalinį kostiumą? Kaip kurti namų teatrą ir ką vaidinti Motinos dienos proga ar per Kalėdas? Kada švęsti vaiko ir jo artimųjų vardadienius? (sud. Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė)
„Auklės knygoje“ pateikiama glaustų medicinos ir vaiko psichologijos žinių, o pagal metų laikus išdėstytuose skyriuose – idėjų, kaip organizuoti vaiko laisvalaiki, nesudėtingų rankdarbių pavyzdžių, vaikų pamėgtų eileraščių, trumpų prozos kūrinėlių, lietuvių liaudies ir kitų tautų pasakų. Prieduose – sudėtingesni darbeliai, pjesės, kurias pats vaikas gali vaidinti namie, klasikinių pasakų personažų žinynas."
Leita
skaiciau book.gif papildomas pliusas i aukles patirti thumbup.gif
Meka
gal galit nurodyt kaina sios knygos..?
Aušrinė
Apie 30 Lt. Norėjau ir aš savo auklei dovanų ją nupirkt, bet pavarčiau, kad ji vyresnius prižiūrinčioms aktualesnė. Ten visokie darbeliai, eilėraščiai, pasakos - mano 1.5 metų pupa dar nelabai tokiuose dalykuose susigaudytų. Bet šiaip knyga tikrai thumbup.gif
Lolly
O aš planuoju sau nusipirkti šią knygą ateičiai rolleyes.gif Į aukles nežadu eiti, žadu pati ilgiau paauginti vaikelį, tad ji pačiai pravers. Mažiau reiks knygų vartyti, daug dalykų vienoj vietoj.
Ligvita
o ta knyga bet kuriam knygyne rast galima?
mazas_bumbuliukas
Knyga maciau Kaune, Laisves al. esanciame knygyne
gytulka
as gavau sia knygute dovanu thumbup.gif ne tik auklem, bet ir mamytem verta ja tureti smile.gif
kristute.u
Jau buvau bemastatnti ka reikes auklei dovanu nupirkti atsisiveikinimo proga (rudeni mazyle jau keliaus i darzeli), o jus pakisote man puikia minti: ACIU
Pelene
Dirbau aukle Lietuvoj, isvaziavus i Airija toliau draugauju su vaikuciais. Vakar AUKLES KNYGA gavau dovanu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
indre-g.
as geriau padarysiu, paieskosiu bibliotekose siulau ir jums smile.gif
Perfect
thumbup.gif Tikrai gera ideja, pasiulyti auklems ja paskaityti thumbup.gif
Vilsen
QUOTE(gytulka @ 2006 05 12, 09:52)
as gavau sia knygute dovanu  thumbup.gif ne tik auklem, bet ir mamytem verta ja tureti  smile.gif
*


ir as su tuo sutinku,kad tai ne tik auklems o ir mums mamoms ji superiska thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ljn
Manau reiks nusipirkti ir pasiskaityti pačiai pravers tongue.gif
Fenomenali
Mes jau turim thumbup.gif Auklė gavo kaip dovaną biggrin.gif
mukas
Isiskaitykit i temos pavadinima "auklytems IR JU TEVELIAMS" biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.