Įkraunama...
Įkraunama...

„Meilė ar pinigai?“

Vasaros realybės šou: kova dėl meilės ir pinigų iš karščiu alsuojančios Gran Kanarijos.user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 07 30, 20:35)
Sveikos smile.gif
Kad ir 'falšyvi', viską vaidinantys dalyviai atrodo, bet užmetu ten akį. Gaila, kad pačią pirmą Tratas išmetė normaliausią, mažiausiai vaidinančią merginą.  doh.gif . Įdomu kas toliau kris biggrin.gif . Tikiuosi ne mano bendravardė. biggrin.gif Ji, nors ir atrodo, daugiausiai vaidinanti, bet visai įdomi.
Žodžiu , didžiausios dvi priešingybės iš dalyvių labiausiai patiko biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 07 30, 22:49)

Aha man irgi ta kuri pirma iškrito (neprisimenu vardo) normaliausia buvo ax.gif ir akys labai jos gražios
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 07 30, 22:52)
Aha man irgi ta kuri pirma iškrito (neprisimenu vardo) normaliausia buvo  ax.gif  ir akys labai jos gražios

Ir man pirmoji iškritusioji atrodė normaliausia ir simpatiškiausia. Kitos dalyvės iš tiesų atrodo falšyvos, vietomis lyg pervaidina smile.gif O kaip vakar riejosi dėl muzikos doh.gif , kaip mažvaikės.
Atsakyti
įtariu, kad Andžela ne pati sugalvojo dalyvauti, o laidos kėjai ją pakvietė.
Žiūrovų palaikymą xFaktoriuje nemažą turėjo, tai ir šios laidos reitingą palaikyt su ja gal tikisi smile.gif
Atsakyti
Man ten kaip koks xaremas lotuliukas.gif , su viena buciuojasi, nusisuka su kita buciuojasi, trecia... Net slykstu man asmeniskai ziureti feeee...
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2014 08 03, 17:00)
Man ten kaip koks xaremas lotuliukas.gif , su viena buciuojasi, nusisuka su kita buciuojasi, trecia... Net slykstu man asmeniskai ziureti feeee...

keista, kai zmones baisisi tuom, kur absoliuciai kiekvienas zvilgsnis, zingsnis ir zodis surezisuoti…vaidyba ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2014 08 04, 12:59)
keista, kai zmones baisisi tuom, kur absoliuciai kiekvienas zvilgsnis, zingsnis ir zodis surezisuoti…vaidyba ir tiek.

Jau tokia vaidyba...Nors aktoriu profesionaliu butu pakviete...
Atsakyti
Čia galėtų būti šou "Meilės pinigai" pagrindinis klipas. biggrin.gif Yra ir "jolanta" yra ir "žilvinas" yra ir kitų merginų. biggrin.gif https://www.facebook...623075367715360
Atsakyti
QUOTE(Filotija @ 2014 08 04, 15:53)
Čia galėtų būti šou "Meilės pinigai" pagrindinis klipas. biggrin.gif Yra ir "jolanta" yra ir "žilvinas" yra ir kitų merginų. biggrin.gif https://www.facebook...623075367715360

lotuliukas.gif taip, iš karto aišku, kas pagrindinė veikėja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2014 08 04, 16:15)
lotuliukas.gif  taip, iš karto aišku, kas pagrindinė veikėja  lotuliukas.gif

Svarbiausia žiūrėti iki galo, kad suprasti kuom tokioms baigiasi. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotija: 04 rugpjūčio 2014 - 16:12
QUOTE(Ašara @ 2014 08 04, 13:59)
keista, kai zmones baisisi tuom, kur absoliuciai kiekvienas zvilgsnis, zingsnis ir zodis surezisuoti…vaidyba ir tiek.


Na tai kas, kad surezisuota, bet man tas seilejimasis su visom is eiles tikrai ne kaip atrodo. schmoll.gif
Atsakyti