Įkraunama...
Įkraunama...

Mango

Sena tema:
http://www.supermama...showtopic=36525

Gerų pirkinių 4u.gif
Atsakyti
Ar galima grąžinti jei kažkas netiks į Mango.com?
Atsakyti
Ir man įdomu kaip su netikusiom prekėm. Reikia paskaityti jų taisykles.
Pirma užsisakėm su drauge, po to pagalvojom biggrin.gif Nors, manau, čia bus kaip ir su outletu mango.
Atsakyti
Tame ir reikalas- aš neradau taisyklių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 08 01, 15:14)
Tame ir reikalas- aš neradau taisyklių blush2.gif

Radau smile.gif į kitą dydį jie keičia Lietuvos parduotuvėse. Jeigu rūbo iš viso nenori, tai tada tenka siųsti paštu atgal nurodytu adresu:)
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 08 01, 17:35)
Radau  smile.gif  į kitą dydį jie keičia Lietuvos parduotuvėse. Jeigu rūbo iš viso nenori, tai tada tenka siųsti paštu atgal nurodytu adresu:)


Ačiū CoCoNuT* mirksiukas.gif Šiandien susikūriau paskyrą mango.com, prisijungiau ir radau visas taisykles ir visą reikiamą info smile.gif Pateikiau užsakymą ir jau laukiu smile.gif

Nuo praėjusio rudens turėjau maišelį pirkiniams, tąsiau iki pat vasaros. Sugalvojau išskalbti skalbimo mašinoje, tai rankenos apsilupinėjo. biggrin.gif Neskirta tašiukė skalbimui, nedarykit mano klaidos. Kosmetinė naudojama, geras dydis.
Mano tokia, tik juoda.
http://st.mngbcn.com...00243_03_D3.jpg


 i 
Įkeliamų nuotraukų dydis turi neviršyti 640x480 taškų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 02 rugpjūčio 2014 - 17:13
QUOTE(Malena @ 2014 08 02, 16:52)
Ačiū CoCoNuT* mirksiukas.gif  Šiandien susikūriau paskyrą mango.com, prisijungiau ir radau visas taisykles ir visą reikiamą info smile.gif Pateikiau užsakymą ir jau laukiu smile.gif


Įkeliamų nuotraukų dydis turi neviršyti 640x480 taškų.

Parašyk, per kiek laiko gausi užsakymą. Nes man šiandien jau penkta darbo diena, dar nėra. Kažkaip neramu biggrin.gif
Atsakyti
Nepatinka man mango, kažkaip viskas ten per daug nusaldintai prasta...
Atsakyti
Sveikos!

Iškapstau temą iš nebūties, bet problema su MNG apsipirkimu online:

Noriu apmokėti užsakymą ir nieko nevyksta. Rašo, kad apmokėjimas nepavyko, ir reikia bandyti kitą kartą ir pasirinkti kitą metodą. Taip ir padarius, vis tiek rašo klaidą. Tada op, į paštą gaunu DU patvirtinimus su skirtingais numeriais doh.gif

Parašiau jiems laišką, bet dabar neįsivaizduoju, kurį užsakymo metodą jie priėmė ir ar nenuskaitys nuo kortelės du kartus. "Pagalbos" telefono numeris - Ispanijoj, nu jo.

Ar galbūt jau kas išsprendę panašią problemą? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas žino iš kur ir per kiek laiko atsiunčia iš http://shop.mango.com/LT
Papildyta:
Jau radau atsakymą senoje temoje smile.gif
Atsakyti
Laba! Gal kas pasinaudojote praeita savaitgali 30% nuolaida ir pirkot is mango.com? As sestadieni padariau uzsakyma, ir iki siol nera patvirtinimo, kad uzsakymas issiustas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 03 spalio 2014 - 14:21
QUOTE(ViShy @ 2014 10 03, 15:21)
Laba! Gal kas pasinaudojote praeita savaitgali 30% nuolaida ir pirkot is mango.com? As sestadieni padariau uzsakyma, ir iki siol nera patvirtinimo, kad uzsakymas issiustas  g.gif

Aš šiandieną jau gavau siuntinį. Bet pirkau lyg penktadienį ryte.
Atsakyti