Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF

Tęsiame kelionę pas savo vaikus.

Čia plepame kol esame stagnacijos periode. Diskutuojam apie viską: apie pavykusius ir nepavykusius IUI, IVF, dalinamės tyrimų rezultatais, ligų gydymais, nuomonėmis apie klinikas, bobučių receptais, nuoskaudomis ir laimėjimais ir net galimais nėštumo požymiais, kurie aplankys kiekvieną iš mūsų. O kartais tiesiog... pasipasakojam kaip jautėmės šiandien, ko bijome ir ką norėtumėme vakarienei...
(Maidenana)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėnė: 16 rugpjūčio 2014 - 20:34
aciu uz temute 4u.gif

o kokios jusu nepastojimo priezastys Irene? kiek metu bandot ir ka daret ? labai atsiprasau jei kalbejot apie tai ir kartojuosi su klausymais blush2.gif

Jurmarta kartojai NT?

Tino kaip jauties?
Atsakyti
QUOTE(meskute siaurej @ 2014 08 16, 22:25)
aciu uz temute  4u.gif 

o kokios jusu nepastojimo priezastys Irene? kiek metu bandot ir ka daret ? labai atsiprasau jei kalbejot apie tai ir kartojuosi su klausymais  blush2.gif

Jurmarta kartojai NT?

Tino kaip jauties?


Na,panos,is manes jokiu idomiu ziniu tikrai nesitikekit-NT neigiamas,o ir tas HCG 3 kai pagalvoju,gal galejo but nuo pvz.Ovitrelio
Aisku gaila ir kruvos ismestu i siuksliu deze babkiu,bet labiausiai-sveikatos,nes manau kad tie vaistai jos tikrai neprideda
.Taigi kas galvojat apie vaikus manau varykit tiesiu taikymu i Turkija,nes LT tik laiko svaistymas:-)
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2014 08 12, 19:59)
zuzla kaip seimyna laikosi? biggrin.gif


prisiminiau, kad neatsakiau doh.gif
darbuojames sode smile.gif va ant dienų ravėjau žemės lopinėlį, kur traktorius nepasiekė, porą kelmukų išroviau, tai namo važiavau pavargusi, bet su tokiu pasitenkinimo jausmu laugh.gif pasėta žolytė jau žaliuoja, dabar naikinam nukirstų medžių šakas - smulkinam mulčui smile.gif D.C. pirmus kartus atvažiavęs tik mašinoj sedėdavo, o dabar jau daugiau veiklos lauke atranda, grįžta murzinas nuo galvos iki kojų biggrin.gif sodas šiai dienai mūsų džiaugsmas ir atgaiva, nes kai nedirbam sode, MB vaikšto susiraukęs, nervingas, be nuotaikos, mat su mama labai blogai.. D.C. savo repertuare, vakar dieną namie, kieme buvom, tai vos iškenčiau nesprogusi, kol nuėjo dienos miego doh.gif nu toks zyzlys.. bet stengiuosi myluot, bučiuot, kuo daugiau kartu būt, nes suprantu, kad trūksta jam manęs, bet kai matau, kad lygioj vietoj prasideda ožiai, tai susilaikymas taip vargina.. dar lauke močiutės sugeba paprotinti doh.gif jaučiu ir psichologinę traumą gavo - D.C. visada kirpdavo mano mama, bet sako nebenori, nes D.C. ir paverkdavo, ir paskandalindavo, bet kažkaip su šamanų šokiais apkirpdavom.. sako eikit į kirpyklą, nu ok, nuėjom į vaikišką kirpyklą.. kol laukėm kirpėjos, D.C. apsiprato, pažaidė su ten esančiais žaislais, bet kai tik pamatė ateinančią kirpėją su šukomis, kaip pradėjo rėkt unsure.gif ir nuo to laiko kai tik jį pradeda kalbinti "nepažįstamas" - į ašaras ir pas mamą, nors anksčiau ir kaimynui penkis duodavo, ir šiaip tokių dalykų nebūdavo, už kojos pasislėpdavo ir tiek, o dabar ašaros.. nu bet kaip nors užaugsim smile.gif

QUOTE(jurmarta @ 2014 08 16, 22:37)
Na,panos,is manes jokiu idomiu ziniu tikrai nesitikekit-NT neigiamas,o ir tas HCG 3 kai pagalvoju,gal galejo but nuo pvz.Ovitrelio


gali būti.. laukiam rytojaus skaičiukų ir bus viskas aišku.
Atsakyti
QUOTE(meskute siaurej @ 2014 08 16, 22:25)
Tino kaip jauties?

aš puikiai: miegu arba noriu miego blush2.gif na, dar papus skauda. daugiau nieko. grožiuosi ryškėjančiais NT, kurių niekada nemačiau.

o po keturių parų mano HCG ne tik paketurgubėjo - 608,8 wub.gif

QUOTE(jurmarta @ 2014 08 16, 22:37)
Na,panos,is manes jokiu idomiu ziniu tikrai nesitikekit-NT neigiamas,o ir tas HCG 3 kai pagalvoju,gal galejo but nuo pvz.Ovitrelio

nu labai gaila verysad.gif juk visi rodikliai Tavo geri, reikėjo tik gerai padaryt viską. ale kaip lietuviai sugeba sugadint net ir tai blink.gif
Atsakyti
Jurmarta, tikiuosi nenutraukei vaistų , kaip aš. Pa mane irgi tik 3,6 buvo hcg, po dvieju dienų, net nutraukus vaistuspaauo iki 25 ir toliau kilo.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2014 08 18, 17:30)
Jurmarta, tikiuosi nenutraukei vaistų , kaip aš. Pa mane irgi tik 3,6 buvo hcg, po dvieju dienų, net nutraukus vaistuspaauo iki 25 ir toliau kilo.


Glamour,o kaip tavo reikalai? g.gif as nenutraukiau vaistu-tikejau Taro kortom lotuliukas.gif ..siandien NT pradejo metyt antra pagaliuka,atsirado vilties ..ryt bus viskas aisku
Atsakyti
Labas vakaras, merginos 4u.gif

Gal galite pakonsultuoti, kas galėtų pagelbėt - reikia nusipirkti DHEA 25 mg 180 kps.
Gyd.patarė pagert po nepavykusio IVF.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2014 08 18, 17:30)
Jurmarta, tikiuosi nenutraukei vaistų , kaip aš. Pa mane irgi tik 3,6 buvo hcg, po dvieju dienų, net nutraukus vaistuspaauo iki 25 ir toliau kilo.

Glamour, o kaip Tavo rezultatai?

QUOTE(jurmarta @ 2014 08 18, 18:22)
as nenutraukiau vaistu-tikejau Taro kortom lotuliukas.gif ..siandien NT pradejo metyt antra pagaliuka,atsirado vilties ..ryt bus viskas aisku

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif laukiam tada rytojaus, gal kokia vėlyva implantacija kažkurio neapsisprendusio g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2014 08 18, 17:22)
Glamour,o kaip tavo reikalai? g.gif  as nenutraukiau vaistu-tikejau Taro kortom lotuliukas.gif ..siandien NT pradejo metyt antra pagaliuka,atsirado vilties ..ryt bus viskas aisku

Sveikutes,
Jurmarta,lauksiu ziniu rytoj mirksiukas.gif

Tino,dziaugiuos kartu su tavim 4u.gif

Glamour,mergyt,o kaip dabar rezultatas,kaip jautiesi?

Zuzla,jauciu musu mazoji bus kaip D.C.-miega mazai,zirzia ir ant ranku ( pageidautina mano) nori istisai buti doh.gif nesyneje nepatiko,maniezas isvis jai siauba kele,dabar giminaiciai paskolino vaikstuka- ir tas neitinka blink.gif bet kai pagalvoju,kad jai rytoj jau 9 men,suprantu viena- laikas per greit bega,NENORIU po metu i darba!!!!
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2014 08 18, 21:15)
Zuzla,jauciu musu mazoji bus kaip D.C.-miega mazai,zirzia ir ant ranku ( pageidautina mano) nori istisai buti doh.gif  nesyneje nepatiko,maniezas isvis jai siauba kele,dabar giminaiciai paskolino vaikstuka- ir tas neitinka blink.gif

bet kai pagalvoju,kad jai rytoj jau 9 men,suprantu viena- laikas per greit bega,NENORIU po metu i darba!!!!


nusiteik, kad taip ir toliau bus, jei jau nerami, juk tarp jų metai skirtumas, ir niekas nesikeičia soske.gif

mum su vyru laikas tikrai nebėga, netgi tempti reikia smile.gif kartais pagalvojam, kiti pasakytų, atrodo vakar naktimis mynėm takėlius po butą su vaiku ant rankų, o šiandien jau pats vaikšto ir valgo, mes pasakytume, kaip seniai tai buvo smile.gif

vakar sode D.C. nusirito nuo betoninių laiptų, visas veido šonas nubrozdintas doh.gif ir čia prieš darželį.. auklėtojai dar vienas įrodymas, kad mano vaikas "ypatingas" huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 19 rugpjūčio 2014 - 08:43
Irėne, ačiū už naują temą aciuks.gif

Laukiu jurmartos skaičiukų ax.gif

zuzla doh.gif 4u.gif

Tino wub.gif

Glamour, kaip tu?

Jautruole, su 9 mėnesiukais! bigsmile.gif
Atsakyti