Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė kaip mėnulis


Meilė kaip mėnulis

user posted image
Nuo rugsėjo 8 dienos LRT žiūrovų dėmesiui – naujas lietuviškas serialas „Meilė kaip mėnulis“. Pagrindinė istorijos herojė Austėja, neturtingų tėvų mažo miestelio talentinga šokėja atvyksta į Vilnių įgyvendinti savo svajonės – mokytis profesionalaus šokio. Netikėtai sutiktas įtakingas televizijos vadovas jai pasiūlo išmėginti jėgas ir televizijos šokių projekte.

Per ramų šokėjos gyvenimą pradeda ristis viena audra po kitos – nauji draugai, naujos pažintys, atradimai ir išdavystės. Jis ir ji. Jis – turtingas turtingų tėvų vaikas, nuolat supamas draugų. Ji – vieniša šokėja iš kaimo.

http://www.lrt.lt/te...le_kaip_menulis
http://www.lrytas.lt...le-kaip-menulis
Atsakyti
Gaila, kad tik serija tokia trumpa. Nors, jau pripranti prie lietuviškų serialų serijų trumpumo biggrin.gif
Atsakyti
Per LRT pradejo rodyt nauja seriala "Meile kaip menulis". Apie sou pasaulio uzkulisius ir kitus dalykus. Anonsai visai mane sudomino tai pradejau ziureti. Kol kas visai nieko, jei veliau nenugrybaus. Ar yra ziurinciu?
Atsakyti
Yra smile.gif Aš taip pat žiūriu.
Taip pat ir tema jau buvo sukurta wink.gif
www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=983170
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2014 09 11, 10:17)
Gaila, kad tik serija tokia trumpa.
Pritariu. Per trumpai!
Kol kas patinka man serialas. Lengvai žiūrisi. smile.gif

Atsakyti
Kaip matau nelabai poliarus sis serialas. As ir pati ji ziuriu nes daugiau nera ka ziureti. smile.gif Bet jau nusigrybavo kazkaip. Pradedant tuo kad va jau zenysis Fredis su Austeja jau leks i ten kazkur nebeatsimenu, bet uzteko ale draugeliui pripliurpt visokiu nesamoniu, kad Austeja ten tokia ir anokia, dar Laima kelis zodzius veliau pridejo ir viskas meile baigesi Austejos nebeveda veda ta sudziuvele smile.gif Na pievos. smile.gif O kur dar keliu eismo pamokeles vos ne kiekvienoj serijoj. Negi si seriala remia keliu policija ar kazkas panasaus, a? smile.gif
Atsakyti
Va va, tie epizodai iš kelių eismo taisyklių tai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Va ir 15min straipsnis apie tai biggrin.gif
Kodėl serialo „Meilė kaip mėnulis“ herojai tauškia apie atšvaitus ir vaikų kėdutes?
Atsakyti
Žiūriu. Na, nekasdien, bet 5dieniais 11 h parodo visas serijas iš eilės, žiūrėt po vieną seriją būtų laiko švaistymas biggrin.gif
Patinka kažkuom, vieną kartą kažkaip netyčia pradėjau žiūrėt ir užkabino. Negaliu net pasakyt kuom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 11 20, 02:04)
Žiūriu. Na, nekasdien, bet 5dieniais 11 h parodo visas serijas iš eilės, žiūrėt po vieną seriją būtų laiko švaistymas biggrin.gif
Patinka kažkuom, vieną kartą kažkaip netyčia pradėjau žiūrėt ir užkabino. Negaliu net pasakyt kuom smile.gif

Aš taip pat žiūriu penktadieniais. Kaip tik ruošiu pietus, pietaujam, tai įsijungiu virtuvėje TV.
Atsakyti
Labai puikus serialas,ziuriu per kompiuteri,nes su lele sunkiau paziureti,bet patinka ir jam:)Neikelta 60 serija,is po 59 iskart yra 61,62,63,64.
Atsakyti
Labai labai idomus serialas,ziuriu per kompiuteri,nes su lele kitaip nelabai gaunasi:))Nera ikelta 60 serija,yra 61,62,63,64.
Atsakyti