Įkraunama...
Įkraunama...

Karadajus

Arba aš nematau arba tikrai nėra temukės apie šį serialą. Negi niekas nežiūri?? g.gif
Atsakyti
manau.kad nėra..Aš viena iš žiūrinčių..
Atsakyti
Aš taip pat žiūriu. Tiksliau, abu su vyru. Jis net dėl šio serialo netęsia Pasmerktų žiūrėjimo.
Atsakyti
QUOTE(daivak30 @ 2014 09 12, 10:10)
Aš taip pat žiūriu. Tiksliau, abu su vyru. Jis net dėl šio serialo netęsia Pasmerktų žiūrėjimo.

thumbup.gif aš saviškio neįtikinu, kad turkiški tai ne meksikietiški serialai smile.gif Manau nebrokuoja Karadajaus ir vyrai, labai jau daug kriminalo ten, bet meilės linija labai graži wub.gif man aišku norėtųsi, kad jos rodytų daugiau, kriminalas galėtų kiek mažiau vietos užimti tongue.gif
Bet kaip suprantu nebaigtas tas serialas dar filmuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 12 rugsėjo 2014 - 16:39
lyg ir nebaigtas -per rusus mačiau 189-tą seriją...tai ten lyg ir į pabaigą eina...
Atsakyti
Merginos, as sio serialo neziuriu, bet tikrai zinau, kad jo 3 sezono pirma serija tik rugseji turi pasirodyt Turkijoj. Tad neaisku kiek bus isvis seriju.
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 12, 20:09)
lyg ir nebaigtas -per rusus mačiau 189-tą seriją...tai ten lyg ir į pabaigą eina...

O jus igarsinta rusiska ziurit ar su titrais?as nerandu igarsinto
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 12, 11:09)
lyg ir nebaigtas -per rusus mačiau 189-tą seriją...tai ten lyg ir į pabaigą eina...

O kuri serija per TV 1 ? Vajetau, 189 serijos? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 09 12, 22:42)
O kuri serija per TV 1 ? Vajetau, 189 serijos?  doh.gif

Mockava, neisigask biggrin.gif cia jos isskaidytos. Tradicines turkiskos trukmes tai man rodos 95 yra biggrin.gif bet treciam sezone dar koki 30 dasides. Vistiek baisokas skaicius gaunasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 13, 00:46)
Mockava, neisigask biggrin.gif cia jos isskaidytos. Tradicines turkiskos trukmes tai man rodos 95 yra biggrin.gif bet treciam sezone dar koki 30 dasides. Vistiek baisokas skaicius gaunasi lotuliukas.gif


Tai jei neišskaidytos, vadinas kažkur apie 95 išeitų ir dar naujas sezonas?
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 12, 23:52)
Tai jei neišskaidytos, vadinas kažkur apie 95 išeitų ir dar naujas sezonas?

Na turetu buti taip.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 12, 15:46)
Mockava, neisigask biggrin.gif cia jos isskaidytos. Tradicines turkiskos trukmes tai man rodos 95 yra biggrin.gif bet treciam sezone dar koki 30 dasides. Vistiek baisokas skaicius gaunasi lotuliukas.gif

Vistiek daug... Aš kol kas po ruski pradėjau žiūrėt, datraukiau iki 6 serijos, nuomonės dar nesusidariau.... Man problema, kad pagrindiniai aktoriai nelabai... Berguzel, dar dar, bet kažkaip prie Kenano negaliu priprast nors tu ką, jis man toks pat kaip Ezelį.... Dar bandysiu žiūrėt, ir užtat įdomu, kurios žiūrėjot, pvz kurioj serijos jis meilėj prisipažįsta? Nes ten kur žiūriu rusiškai įgarsinta 14 originalių serijų, po 1.5 val trukmės...įdomu, ar greitai lietuviškai pasigaučiau, nes lietuviškai galiu matyt tik nuo to prisipažinimo......
Papildyta:
Tiesa, dar klausimas. Kadangi lietuviai rodo po 1 val, tai ar jie kažin iškarpę, ar dalina serijas oer pusę?
Atsakyti