Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 10 02, 09:02)
musu namai panaseja i namus  wub.gif

uzuolaidos beje per ilgos, jas jau trumpina ir platina  doh.gif  lotuliukas.gif

Ar nepaskubėjot patrumpinti g.gif jos dabar taip dailiai gula ant grindų wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 02 spalio 2014 - 19:09
Dėl baltų medinių žaliuzių buvau pasikonsultuoti, tai naujienos tokios, kad 5 cm pločio praktiškai galima tik virš lango montuoti (lubose arba ant sienos), o ne ant lango, tai plačios man iš karto atpuola, nes kažkaip nesąmonė žaliuzes kabinti kaip kokią romanetę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 02, 21:47)
Dėl baltų medinių žaliuzių buvau pasikonsultuoti, tai naujienos tokios, kad 5 cm pločio praktiškai galima  tik virš lango montuoti (lubose arba ant sienos), o ne ant lango, tai plačios man iš karto atpuola, nes kažkaip nesąmonė žaliuzes kabinti kaip kokią romanetę  g.gif

o gal kaip tik langinių efektas gautųsi, jei dar su juom medžiagos juostelėm...
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 10 03, 08:42)
o gal kaip tik langinių efektas gautųsi, jei dar su juom medžiagos juostelėm...

Galim pabandyti įsivaizduoti, kaip atrodytų pvz. šitas variantas, bet pakabintas ne lango nišoje, o virš lango ant sienos. Nuleistos uždengtų palangę, būtų nemažas atstumas nuo paties lango, nuo sienos išsikišimas ko gero ir neatrodytų gerai g.gif
Galiu montuoti ir virš lango, į nišą, bet tada lango atidaryti negalėsiu nė kiek(atsidaro į vidų).
Teks svarstyti siauresnes ko gero (2,5 cm), ne svakar su vyru pakalbėjau nu ir niekaip jis romantės nenori, spyriojasi, kad nepatogu bus ir pan., o patogumas svarbiausia doh.gif
Va čia visai įsomiai sugalvota, kam langų atidarinėti nereikia
user posted image
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2014 10 02, 20:06)
Ar nepaskubėjot patrumpinti g.gif jos dabar taip dailiai gula ant grindų wub.gif
user posted image

Man irgi atrodė, kad ilgis geras, riektų pagyventi su tokiom ir neskubėti trumpinti ,tai visada suspėsit padaryti.

O šioj foto pastebėjot, koks apšvietimas biggrin.gif nei kokios prabangios liustros, kad derėtų prie veidrodžio, nieko, tik lubų šone nukreipiamas šiuolaikinis šviestuvėlis ir į akis nekrentantis toršeras smile.gif o bendras vaizdas vis tiek labai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 10 02, 19:59)
iki šiol priėjus pasiimti taurę iš indaujos ji nuostabiai medžiu kvepia wub.gif

wub.gif

QUOTE(TuDa @ 2014 10 02, 20:06)
Ar nepaskubėjot patrumpinti g.gif jos dabar taip dailiai gula ant grindų wub.gif

siaip originali mintis tokia ir buvo, bet vyrui baisi paranoja, tai jas per 5 cm tik patrumpinsim ir is tiesu ji netrumpins, o atlenks ,jos visvien guls ant zemes arba bent jau tikiuosi blink.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 02, 21:47)
Dėl baltų medinių žaliuzių buvau pasikonsultuoti, tai naujienos tokios, kad 5 cm pločio praktiškai galima  tik virš lango montuoti (lubose arba ant sienos), o ne ant lango, tai plačios man iš karto atpuola, nes kažkaip nesąmonė žaliuzes kabinti kaip kokią romanetę  g.gif

buvau pamirsus si niuansa.... jauciu vienintele iseitis plonesnes verysad.gif man irgi tas pats galioja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 03, 09:22)
Galim pabandyti įsivaizduoti, kaip atrodytų pvz. šitas variantas, bet pakabintas ne lango nišoje, o virš lango ant sienos. Nuleistos uždengtų palangę, būtų nemažas atstumas nuo paties lango, nuo sienos išsikišimas ko gero ir neatrodytų gerai  g.gif


o man tokios kaip gražu wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
čia su paminkštinimu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 10 03, 10:04)
o man tokios kaip gražu wub.gif

Labai gražu wub.gif bet kaip langą į vidų atidaryti?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 10 03, 10:04)

Kaip noreciau tokiu langiniu wub.gif nu man taip grazu, bet man jau velu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 03, 10:08)
Labai gražu  wub.gif bet kaip langą į vidų atidaryti?

žiūrint kiek yra vietos tarp lango varčios ir sienos, manau langinės tvirtinimą atitraukus šiek tiek nuo lango link angos krašto neturėtų trukdyti.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 03, 10:08)
Labai gražu  wub.gif bet kaip langą į vidų atidaryti?


turbut kabint lango nisoje kuo toliau nuo lango ir det lankstus beveik issiverciancius, kad langine visiskai i siena isstumtu, kad ji susigultytu ant soniniu sienu, tikliuos supratot ka norejau pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 10 03, 10:55)
turbut kabint lango nisoje kuo toliau nuo lango ir det lankstus beveik issiverciancius, kad langine visiskai i siena isstumtu, kad ji susigultytu ant soniniu sienu, tikliuos supratot ka norejau pasakyt smile.gif

Supratau biggrin.gif reiks bandyti žiūrėti, bet kairėj jau dušas prasideda, tai nesinorėtų, kad langinė lįstų į dušą, nors jos vis tiek daugiausia uždarytos juk būtų, ane g.gif mum sporeikis dengtis yra, nes priešais kitas namas, tia pažiūrėjom, kad net dieną be jokio užsidengimo viskas kaip ant delno biggrin.gif

Įdedu planiuką vonios, kad aiškiau būtų patarinėt ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 03 spalio 2014 - 10:29
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 03, 11:03)
Supratau biggrin.gif reiks bandyti žiūrėti, bet kairėj jau dušas prasideda, tai nesinorėtų, kad langinė lįstų į dušą, nors jos vis tiek daugiausia uždarytos juk būtų, ane  g.gif mum sporeikis dengtis yra, nes priešais kitas namas, tia pažiūrėjom, kad net dieną be jokio užsidengimo viskas kaip ant delno  biggrin.gif

aš manau tokios iki pusės išvis galėtų būt atidaromos tik tam, kad langą išvalyt...dar vienas dalykas, dėl ko jos praktiška - apskaičiavus atitraukimą nuo lango nereiktų atidaryt, norint palikt atverstą langą viršuje....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 03 spalio 2014 - 10:30