Įkraunama...
Įkraunama...

Revenge 2

user posted image

sekam toliau įvykius seriale "Kerštas"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daibava: 30 rugsėjo 2014 - 15:02
QUOTE(eliss @ 2014 09 30, 15:46)
O jau yra išversta, nerandu g.gif



filmai.in yra smile.gif
Atsakyti
naujo sezono pirma serija man blankoka
Emilė jau kaip ir atkeršijo visiems, kurie ją nuskriaudė
ir dabar jau visas tas kerštas kaip ir nebeturi loginės prasmės
kaip supratau ir jos tėvas gyvas
Atsakyti
4u.gif
o ar neidomiau parsisiusti ir paziureti visa seriala is karto ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzės pieva: 02 spalio 2014 - 20:31
O man visai patiko 1 naujo sezono serija thumbup.gif cool.gif Lengvai susiziurejo thumbup.gif

Elzes pieva, tai Jus siulot laukti kol pasibaigs visas sezonas ir tada ji pradeti ziureti tik unsure.gif g.gif
Atsakyti
Nedažnai lankausi šiame puslapyje, bet kai pasirodo nauji mano žiūrimų serialų sezonai, tai apsilankau padiskutuoti smile.gif
Kalbant apie 4 sezoną, tai pirmoji serija man pasirodė iš vienos pusės blankoka tačiau iš kitos pusės turėjo kabliuką, dėl kurio labai norėjosi žiūrėto toliau. Blankoka nes vėl gi prisidėjo naujų veikėjų, kurie tikrai nereikalingi, jau 3 sezone pasirodžiusi Margo, man asmeniškai pasirodė visiškai nereikalingas veikėjas. Šis serialas nėra iš tokių, kuriuose tiktų rodyti daug veikėjų vienu metu. Na tačiau nežiūrint į tai serija pasirodė labai įdomi, Viktorijos pasprukimas iš ligoninės, Amandos kerštas ir t.t. Veiksmo tikrai netrūksta ir kaip spėjama šis sezonas gali būti paskutinis, todėl norima parodyti kuo daugiau. https://www.youtube....h?v=g7ZJAGAUOOE sekančios serijos promo.

Beje šiek tiek spoilerių:
Jau 3 serijoje Amanda susitiks su savo tėvu.
Atsakyti
Nu klausykit, šita serija mane supykdė biggrin.gif Tikėjausi, kad grįžo Deividas žinodamas, kad Emily yra Amanda, su kažkokiu rimtu planu, įves tvarką ir pan. O pasirodo, kad jis visiškas patiklus naivuolis, kuris nieko apie nieką nežino ir tikisi ilgai ir laimingai gyventi su Viktorija doh.gif Ir nesupratau Šarlotės paskutinių veiksmų, kas ten jai susisuko, kad sužinojus, jog Emily yra jos sesuo - sumąstė ją nudobt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 06 spalio 2014 - 16:56
jau numanau viktorijos kersta amandai, nuteiks jos tikraji teva pries ja blink.gif
Atsakyti
Mane irgi suerzino antra serija, jau tokios nesąmonės schmoll.gif Davidas kaip naivus kvailelis elgiasi, gal dar pasikėsins į savo dukterį biggrin.gif Su Charlotte irgi siužeto vingis be ryšio. Visi pasidarė psichai, vienintelis Nolanas liko normalus.

Su tėvu gal ir susitiks kitoj serijoj, bet greičiausiai apsimes, kad jo nepažįsta (o tėvas tai kaipgi savo dukrą pažins po 20 m., misija neįmanoma lotuliukas.gif ). Ir cirkas tęsis toliau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 06 spalio 2014 - 23:14
Na, ir kaip naujoji serija? Šitas sezonas labai įdomus galiu pasakyti, greitai viskas vyksta, mažai muilo operos, jaučiu greitai įvyks tai, ko mes visi labai laukiame...
Atsakyti
Praeita serija buvo viena geriausių, tikiuos Davidas atpažino Amandą ir nepasiduos Viktorijos įtakai
Atsakyti
QUOTE(Salt @ 2014 10 22, 09:29)
Praeita serija buvo viena geriausių, tikiuos Davidas atpažino Amandą ir nepasiduos Viktorijos įtakai

Tai kad jis jos normaliai nematė. Tik tada, kai buvo įsliūkinęs į kambarį, bet nemanau, kad suprato. Šiaip netikiu, kad jis greit sužinos, kad ji jo dukra, nes ką tuomet rodytų? Neliktų jokios intrigos serialo pabaigai. O serijų turbūt bus kaip visad - virš 20.

5 serijos promo:
https://www.youtube....h?v=l5IA08hx-kM
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 22 spalio 2014 - 11:29