Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Krepšinio mokyklos, treniruotės
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Ankstyvasis ugdymas > Mokyklėlės ir būreliai
Pages: 1, 2, 3
Streamy
Sveiki visi,

Mano sunus lanko Marciulionio mokykla. Esu labai nusivylusi, tiek treneriais, tiek mokyklos poziuriu i musu vaikus, vienu zodziu viskuom.

Mokame 200lt per menesi, kas mano manymu yra pakankamai daug ir tikiesi, kad vaikas tikrai gaus is treniruosiu siokia tokia. Treniruoja vienas treneris virs 20 vaiku, dazniausiai 24. Treniruociu pasiziureti neleidzia, leidzia tik penktadieniais, kai jie bando zaisti krepsini. Per savaite turetu buti trys treniruotes, bet pvz per atostogas buna tik 2 ir tai vos ne puse laiko, po to vaikai apie 30-40 minucius laukia kol tevai atvaziuos pasiimti.
Penktadieniais treniruotes dazniau sutrumpina, nes po musu treniruotes buna varzybos, arba jos buna per pacia treniruote. Kartais atvaziavus anksciau pasiimti vaiko ir pamatai kai jie iseina is sales, puse vaiku buna suprakaitave, visi raudoni, o kiti toks jausmas, kas butu prasedeje visa treniruote. Viena karta pasiklausus sunaus jis tai patvirtino. Tai ar cia 200 litu mes mokame uz tai, kad vaikas pasedetu ant suolelio schmoll.gif Labai noreciau pervesti vaika kur nors kitur, reikia bandyti skambintis i kitas mokyklas, nes cia jau kaskoks snipstas prasideda.

Sunus nera super krepsininkas, be to ir nesitikiu kad bus gyvenime krepsininkas, bet norisi, kad vaikas gautu is treniruociu maksimaliai uz tuos pinigus kuriuos sumoki.

Na va issiliejau ax.gif ,bet jau labai supykau, kai siandien sunus parejes pasake, kad eilini karta penktadieni nebus treniruotes blink.gif
Ciuda
mano brolis ir pusbrolis lanko sostines krepsinio mokykloje. sake dirba jauni treneriai, buna visos treniruotes ir sedet ant suoliuko nereikia. apie krepsini daug nesuprantu tad negaliu daug patarti tik psl adresa pasakyt www.skm.lt
laurar
QUOTE(aistejukas @ 2009 01 07, 23:09)
Sveiki visi,

Mano sunus lanko Marciulionio mokykla. Esu labai nusivylusi, tiek treneriais, tiek mokyklos poziuriu i musu vaikus, vienu zodziu viskuom.

Mokame 200lt per menesi, kas mano manymu yra pakankamai daug ir tikiesi, kad vaikas tikrai gaus is treniruosiu siokia tokia. Treniruoja vienas treneris virs 20 vaiku, dazniausiai 24. Treniruociu pasiziureti neleidzia, leidzia tik penktadieniais, kai jie bando zaisti krepsini. Per savaite turetu buti trys treniruotes, bet pvz per atostogas buna tik 2 ir tai vos ne puse laiko, po to vaikai apie 30-40 minucius laukia kol tevai atvaziuos pasiimti.
Penktadieniais treniruotes dazniau sutrumpina, nes po musu treniruotes buna varzybos, arba jos buna per pacia treniruote. Kartais atvaziavus anksciau pasiimti vaiko ir pamatai kai jie iseina is sales, puse vaiku buna suprakaitave, visi raudoni, o kiti toks jausmas, kas butu prasedeje visa treniruote. Viena karta pasiklausus sunaus jis tai patvirtino. Tai ar cia 200 litu mes mokame uz tai, kad vaikas pasedetu ant suolelio  schmoll.gif Labai noreciau pervesti vaika kur nors kitur, reikia bandyti skambintis i kitas mokyklas, nes cia jau kaskoks snipstas prasideda.

Sunus nera super krepsininkas, be to ir nesitikiu kad bus gyvenime krepsininkas, bet norisi, kad vaikas gautu is treniruociu maksimaliai uz tuos pinigus kuriuos sumoki.

Na va issiliejau  ax.gif ,bet jau labai supykau, kai siandien sunus parejes pasake, kad eilini karta penktadieni nebus treniruotes  blink.gif
*

mes palankem irgi Marciulionio mokykla, nuos iu metu rugsejo perejom i Vilniaus krepsinio mokykla. Nera ka lygint !!!! a, nebent pinigus smile.gif
Streamy
QUOTE(laurar @ 2009 01 08, 12:03)
mes palankem irgi Marciulionio mokykla, nuos iu metu rugsejo perejom i Vilniaus krepsinio mokykla. Nera ka lygint !!!! a, nebent pinigus  smile.gif
*

As pabandysiu ten nueiti, tik va nezinau ar priims viduryje mokslo metu g.gif
JuliaVa
QUOTE(aistejukas @ 2009 01 08, 18:22)
As pabandysiu ten nueiti, tik va nezinau ar priims viduryje mokslo metu  g.gif
*

Parasykit prasau kaip sekes g.gif ,mes Maarciulionio lankom jau treti metai,taip pat esu nusivylusi jais doh.gif ,jau ir pats vaikas sako,kad ten absurdas ir nori i vkm,bandysim siemet,jei priims,o jei ne tai nuo nauju mokslo metu butinai.
semu213
Mano sunus irgi lanko Saruno Marciulionio krepsinio akademija jau antrus metus. Kuo toliau, tuo labiau ir mums jau cia nepatinka.
Mes irgi mokome 200 Lt, siais metais buvo formuojamos pirmos 2 komandos, musu vaikas pagal testus pakliuvo i "stipria" grupe, bet i komanda ji nepaeme. Kai paklausem trenerio, ka reiketu vaikui patobulinti, kad sekanciais metais ji pakviestu i komanada, tai pasake, kad reikia tobulinti kamuolio varyma, lavinti ranka. bet..... Kai komandos suformavo, varzybos prasidejo tada, kai turejo vykti treniruotes. is grupes gal kokie 6-7 vaikai, kurie nepakliuvo i komanda, turejo sedeti ir stebeti rungtynes, kaip pasake treneneris "tai irgi yra svarbu". I menesi tokiu "treniruociu" buvo ne viena, plius dar komandos vaziavo i katas mokyklas varzytis ir irgi treniruociu dienomis, vadinasi, mums ir vel treneruociu nera. Atsiprasau, bet moketi 200 Lt uz "sedejima ir stebejima", ka jis ismoks? jau geriau nupirksiu bilieta i tikras rungtynes, va ten ir gali sedeti ir stebeti! Ir kiek kalbejau su kitais teveliais visi sako, kad musu treneris turi savo favoritus, va su jais ir dirba, bent taip zmonem atrodo is salies. Vaikas grizta is treniruociu irgi nepatenkintas, nusivyles, nes jau ir patys vaikai, kurie yra komandoje, juos vadina "luzeriais" ir pan. plius visas kalnas keiksmazodziu. Ir dar kiek zinau, jau sekanciais metais mokesti pakels iki 250Lt. zodziu............ mes nusivyle ir net labai!
Ir dar, jeigu vaikas eina i 2 pamaina mokykloje, tai rytines treniruotes tik "pavadinimas", bent taip buvo pas mus, bet kai neturejome patirties ir supratimo kaip cia turi buti, taip ir nuomone apie tai ateji tik po metu. Ir kad neleidzia stebeti itreniruotes rgi tiesa, nes ka tu ten zinai ka daro treneris?
laukine
QUOTE(ditax @ 2007 09 30, 20:26)
O kaip krepsinis atsiliepia auganciu mergaiciu figurai? Ar nrsudarko? Maniske nori lankyti, o as bijau...
*

na cia jau nuo genu priklauso, kojos zinoma nebus manekenes, raumenukai matytis gali, ale tai irgi grazu tongue.gif

QUOTE(Roma.Romualda @ 2008 09 04, 14:16)
Tik neveskit vaiku pas Marciulioni. Jei vaikas ir gabus, taip atrodys tik jums, o treneris vis tiek pasirinks tuos, kurie tures geras "rekomendacijas". Gerai pasvarstykit kiek Lietuvos rinktinej vyru is Marciulionio mokyklos? Kur jie tie garsieji "marciulioniukai"?
*

siaip tie kurie domisi labiau krepsiniu, tai zino, kad dauguma marciulioniuku isvaziuja i uzsieni, mokyklas ten pabaigia zaisdami krepsini, istoja i universitetus tongue.gif
ale nesakau kad cia taipkiekvienas is gatves taip paims ir isvaziuos, nebent tikrai suuuuper talenta turi. tokiu irgi buna smile.gif

QUOTE(Nuokata @ 2008 10 01, 12:02)
O sakykit kaip su mergaitėm?  smile.gif Ar lanko kurios iš čia rašiusių dukros vkm?  smile.gif
*

as pati senai senai vkm lankiau tongue.gif ir jei turesiu sunu, kuriam bus noras treniruotis krepsini, tai neabejodama rinksiuos VKM.
Brolis irgi lanke marciulionke, po to perejo i vkm, ir del tu paciu priezasciu kurias cia visos vardinat. laikai keiciasi, ale marciulionkes poziuris matyt ne cool.gif
Rubkyte
Sveikos, mamytės
aš kol kas radau vilniaus krepšinio mokyklą ir sostinės krepšinio mokyklą - apie marčiulionkę jau prisiskaičiau.

Gal kas galit išvardinti pliusus minusus - labai vaikis nori lankyti krepšinį, o aš labai noriu pataikyti į tritaškį
Dodoma
Sveikos,

maniškis marčiulionio mokyklą lanko jau kelis metus-vis laukiau -gal kas pasikeis?Tačiau nieks nesikeičia-treneriai žaist nemotyvuoja,nekreipia dėmesio treniruočių metu kas ir kaip žaidžia-vyksta kovos be taisyklių,net vaikas kamuolio taisyklingai neišmoko laikyti per tuos metus-kai pažįstamas treneris to išmokė per vieną užsiėmimą:)Treniruočių dažnai nebūna,varžybose dalyvauja tiki favoritai,o jei į jų tarpą nepakliuvai,tai sėdėsi ant suolelio-kaip galima išmokti žaisti be varžybų,gal kitam to tik ir reikia,kad prasilaužtų?Panašu ,kad treneriams vaikų pažanga ir patys ugdytiniai visai nedomina-o tik mokyklos prestižas-negi išleis į aikštelę ne favoritą?nukentės mokyklos vardas,bet tada taip ir deklaruotų,kad užsiima tik su gabiausiais,o kiti lai tik šiaip šalia jų palaksto- kas kaip išmano,nes panašu,kad treniruojasi vaikai savarankiškai.Šiais metais pavasarį treniruotės vietoj trijų kartų dažniausiai vykdavo tik du kartus-nes varžybos,bet pinigėlių už nepravestas treniruotes tai nieks net nesiruošė grąžint,net treneriai apie tai tėvų neinformavo.
Panašu,kad vietoj teigiamų dalykų,kuriuos deklaruoja Lietuvos švietimo sistema kalbant apie popamokinį vaikų užimtumą,vaikai gauna daugiau neigiamų.Įdomu,ar Marčiulionis savo mokyklos įstatuose tai deklaruoja?
Mes lekiam iš ten ir kuo greičiau.
Rubkyte
O kur varysit, gal jau ką nužiūrėjai??
Dodoma
Į Vilniaus mokyklą-draugų sūnus ten lanko-patenkinti visi bigsmile.gif -dažnos treniruotės,varžybos dar dažnesnės,neatrenkant-dalyvauja visi,turi galimybę kiekvienas siekti savo asmeninės pažangos-manau,kad pasitikėjimas savimi yra svarbiausia bei ,žinoma,didesnis fizinis krūvis,nes įvyksta visos treniruotės,o varžybos vyksta ne treniruočių metu thumbup.gif
dia10
gal yra kokiu atsiliepimu apie sita krepsinio mokykla bigsmile.gif http://www.skm.lt nes man tai jokios info ju psl. nera schmoll.gif nei nuo keliu metu priima nei kokios kainos ar kur vyksta treniruotes g.gif net nelefono nerandu ir nuo kada priemimas vyksta g.gif
Realesne

Mamos, gal kas vedet jau simet i sabonio krepsinio mokykla?

Zadejo zadejo kad sumazins mokesti, bet idomu kaip is tikruju. Nes issibraukiau saviski vasaros pabaigoje, dabar ieskau kitos kokios krepsinio mokyklos.
Nes kaina uzsikele.... doh.gif 150 paskutinius menesius buvo ir dar laikas nepatogus - tekdavo dvi deinas pervezinet vaika i s paprastos mokyklos i krepasinio, nes pamokos baigdavosi 13.15, o treniruote 13.30 schmoll.gif

Gal kas lankot Perkuno versmes mokykloj?
dijanule
mes taipat palikom sabonio krepsinio mokykla nes mokestis per didelis doh.gif
ir tikrai nemazes girdejau kad perkunia pigiau ir stovyklos pigesnes g.gif sprendziam ka daryt unsure.gif
kordilina
QUOTE(dia10 @ 2009 08 11, 10:37)
gal yra kokiu atsiliepimu apie sita krepsinio mokykla  bigsmile.gif http://www.skm.lt nes man tai jokios info ju psl. nera  schmoll.gif nei nuo keliu metu priima nei kokios kainos ar kur vyksta treniruotes  g.gif net nelefono nerandu ir nuo kada priemimas vyksta  g.gif
*

jau yra info daug sudėta wink.gif
Rubkyte
QUOTE(fizė @ 2009 08 30, 19:01)
*

skm kainos bus nuo 50-70, treniruotės vyks keliose Vilniaus rajonuose. Reikia išsiųsti vaiko duomenis ir kokiam rajone gyvenat ar mokotės į jų puslapy nurodytą meilą ir gausit atsakymą, kada ir kur atvykti.
dia10
QUOTE(fizė @ 2009 08 30, 19:01)
*

Mes jau lankom paruosiamasias treniruotes seskines mokykloje, tai vaikui labai patinka thumbup.gif
Linapet
Sveikos, gal žinot kur Klaipėdoje yra krepšinio treniruotės vaikams. Sūnui 9m. labai nori žaisti krepšinį. Mūsų mokykloj nėra tokio būrelio verysad.gif
Alaja
Gal jusu kokios dukros lanko krepsini?Noreciau suzinoti kur..Info internete mazai.Gal pasidalintu kas informacija. 4u.gif
coperr
Sveiki. Norėčiau sužinoti ar priimtų Vilniaus Krepšinio mokykla mano 16-metį sūnų? Jis labai nori treniruotis, tobulėti, kol dar jaunas. O po to eiti savais keliais. Patarkite kas nors smile.gif

P.S. Arba tarkim Sostinės krepšinio mokykla?
dia10
QUOTE(coperr @ 2009 09 04, 20:21)
Sveiki. Norėčiau sužinoti ar priimtų Vilniaus Krepšinio mokykla mano 16-metį sūnų? Jis labai nori treniruotis, tobulėti, kol dar jaunas. O po to eiti savais keliais. Patarkite kas nors smile.gif

P.S. Arba tarkim Sostinės krepšinio mokykla?
*

KIEK ZINAU TAI RYTOJ LYGTAIS BUS PRIEMIMAS TAI NUVAZIUOKIT SU SUNUM PASIZIURINETI IR PAKLAUSITE mirksiukas.gif
more more
QUOTE(Dodoma @ 2009 08 10, 11:46)
Sveikos,

maniškis marčiulionio mokyklą lanko jau kelis metus-vis laukiau -gal kas pasikeis?Tačiau nieks nesikeičia-treneriai žaist nemotyvuoja,nekreipia dėmesio treniruočių metu kas ir kaip žaidžia-vyksta kovos be taisyklių,net vaikas kamuolio taisyklingai neišmoko laikyti per tuos metus-kai pažįstamas treneris to išmokė per vieną užsiėmimą:)Treniruočių dažnai nebūna,varžybose dalyvauja tiki favoritai,o jei į jų tarpą nepakliuvai,tai sėdėsi ant suolelio-kaip galima išmokti žaisti be varžybų,gal kitam to tik ir reikia,kad prasilaužtų?Panašu ,kad treneriams vaikų pažanga ir patys ugdytiniai visai nedomina-o tik mokyklos prestižas-negi išleis į aikštelę ne favoritą?nukentės mokyklos vardas,bet tada taip ir deklaruotų,kad užsiima tik su gabiausiais,o kiti lai tik šiaip šalia jų palaksto- kas kaip išmano,nes panašu,kad treniruojasi vaikai savarankiškai.Šiais metais pavasarį treniruotės vietoj trijų kartų dažniausiai vykdavo tik du kartus-nes varžybos,bet pinigėlių už nepravestas treniruotes tai nieks net nesiruošė grąžint,net treneriai apie tai tėvų neinformavo.
Panašu,kad vietoj teigiamų dalykų,kuriuos deklaruoja Lietuvos švietimo sistema kalbant apie popamokinį vaikų užimtumą,vaikai gauna daugiau neigiamų.Įdomu,ar Marčiulionis savo mokyklos  įstatuose tai deklaruoja?
Mes lekiam iš ten ir kuo greičiau.
*

kai skaitau apie Marciulionio akademija sitam forume, tai dazniausiai raso nusivylusios mamos, kuriu vaikai nera labai gabus tai sporto sakai. Man tai atrodo, kad reiketu objektyviau vertinti savo vaiko galimybes, o ne vaikytis prestizo. Gal kai kuriems vaikams pakaktu ir burelio mokykloje (zinoma jei toks yra). O tikrai gabus vaikai, dar jei turi valios ir uzsispyrimo (be ko sporte nera ka veikti) pasiekia daug. Ir is viso, gal visai ne krepsinio vaikas nori, gal labiau teveliai to nori?
infinity78
QUOTE(more more @ 2009 09 05, 08:54)
kai skaitau apie Marciulionio akademija sitam forume, tai dazniausiai raso nusivylusios mamos, kuriu vaikai nera labai gabus tai sporto sakai. Man tai atrodo, kad reiketu objektyviau vertinti savo vaiko galimybes, o ne vaikytis prestizo. Gal kai kuriems vaikams pakaktu ir burelio mokykloje (zinoma jei toks yra). O tikrai gabus vaikai, dar jei turi valios ir uzsispyrimo (be ko sporte nera ka veikti) pasiekia daug. Ir is viso, gal visai ne krepsinio vaikas nori, gal labiau teveliai to nori?
*

Sveikos,mamytes. 4u.gif Man labai reikia patarimo,kur Klaipedoj geriau leisti mokintis krepsinio savo labai judru 8m.sunu,i V.Knasiaus ar i V.Chomiciaus mokykla?Ir pas koki treneri,kad neatmustu vaikui noro kazko siekti ir bent jau butu padaryta gera pradzia?Trenerio noretumem patyrusio,griezto,kuris ismanytu ne tik apie krepsini,bet turetu ir pedagoginiu ziniu kaip elgtis su tam tikro amziaus vaiku grupemis,kaip juos suvaldyti,zodziu,kad per treniruotes butu tvarka,o ne balaganas.Gal kas lankote kazkuria is ju,jau turite siokios tokios patirties ir galite kazka patarti? g.gif Busiu labai ekinga uz bet kokia info. mirksiukas.gif
Elzbieta
QUOTE(Alaja @ 2009 09 04, 21:20)
Gal jusu kokios dukros lanko krepsini?Noreciau suzinoti kur..Info internete mazai.Gal pasidalintu kas informacija. 4u.gif
*

Uzrasiau drauges mergaite, kuri laaabai auksta ir judri Vilniaus krepsinio mokykloje. Bet treniruotes mergaitems vyks Salomejos Neries m-klos sporto saleje. 4u.gif
Si sale kol kas remontuojama, tad prasides kazkada spalio pabaigoj gal.. Trenere tokia siumpatiska pasirode, net mano pacios dukra susizavejo ir uzsimane lankyti biggrin.gif
Bet kad ji mazute ir smulkute tokia, net is po kamuolio nesimatytu.. lotuliukas.gif

O siaip butu idomu isgirsti lankanciuju jau mergaiciu atsiliepimus.. Ar smagu? Koks kruvis? Ir pan.
rimulėėė
Netyčia radau šį skyrelį. O ieškojau kur gi žaidia vilniaus mergaitės. Mano mergaičių komanda atvaro į vilnių i rungtynes. O man smalsu kur tos rungtynės vyksata.Neradau. Ir apseisiu.
Bet galiu išdėstyti kai kuriuos savo pastebėjimus.
Aš ne vilnietė, bet abi mano panos lanko krepšinį jau 4 metus .Joms dar nėra 12. Pas mus nėra jokio trenerių pasirinkimo.Tiesiog jei šiais metais renka vaikus tas treneris tai pas tą ir eini. Su mergaitėm dirba atskiri treneriai.
Ir jei mergaitė, kad ir maža pamatė trenerę ir jei patiko, lai palanko, pabando.Juk ne amžianm atiduodat vaiką. Gal jai labai tiks ir patiks, o gal vaikas pasirodys negabus šioje srityje.

Mano mergaitės dvynės, prieš 4 metus trenerė atėjo į klasę ir pakvietė Akvilę sportuoti. Ji buvo , o ir yra labai aukšta. Bet Akvilei nelabai buvo įdomu, na o Agnė mažutė ir smulkutė - tiesiog šokinėjo, kaip jai norėjosi į kašę. Kadangi vežiau mažąja Agnę, tai ir dičkę prigriebiau, kad nebūtų liūdna paėmiau ir trečią draugę. Rezultate Agnė jau pirmais metais buvo imama į varžybas, nors jei tebuvo 9 metai, Didžiajai Akvilei sekėsi sunkiai, bet trenerė kantriai dirbo, I varžybas pašildyti suolo veždavo 2 metais. Žaisti didžioji mergaitė normaliai pradėjo tik 3 metais. Jų draugė, taip ir neišmoko nieko... pernai metų gale lyg jau ir buvo prašviesėjimas, bet trumpam. Šiemet ji nebelanko ....
Reziuėmė matau ir dabar, kaip mokinasi naujokės. Visos dirba 3 mėnesius. o iš visos grupės pažanga daro gal 3. kitom įdomu pasilakstyti , pabendrauti.... Aišku galima suimt mažes griežtai, bet tai juk papildomas ugdymas, niekam juk nesinori,kad mergaitės būtų muštravojamos. Dideliuose miestuose gal yra atranka , pas mus lanko visi kas nori, nes mokyklose burelių ėnra, o į varžyba svažiuoja gabiausi.
Elzbieta
Aciu, uz nuomone Rimuleee, smile.gif
na, as tiesa sakant, nenoriu, kad mano mergaite dar ir si bureli uzsikrautu ant peciu...
Ji jau ir taip lanko be saiko daug ir net nepadoru kam sakyti kiek visko. Nes visi tada galvoja, kad cia as prigalvoju jai tos veiklos ir ziuri kreivai, kaip i kokia sadiste biggrin.gif

Bet kiekviena karta, kai ji kuo susizavi, nepuolu atkalbineti, o pirmiausia pasiaiskinu kaip ir kas.. Pasiskaitau apie ta veikla.
Pas mus mokykloje kabejo skelbimas, kad kvieciamos mergaites ir berniukai i Vilniaus krepsinio mokykla.
Drauge gyvena tiesiog prie pat tos mokyklos, tai jos dukrytei ir pasiuliau biggrin.gif

Is kitos puses paziurejus... Tai juk visi truputi ta krepsini ziurime smile.gif Lietuva vis gi... smile.gif
Manau tikrai ismokti pasivaryti kamuoli, arba tiesiog ismokti suprasti zaidimo taisykles, tikrai jokiai mergaitei ar tuo labiau berniukui nepakenktu.
Tai jei ir leisciau, ko gero tik tiek, kad igytu bendru ziniu apie sia sporto saka. Tada ir rungtynes idomiau su draugais stebeti wink.gif
rimulėėė
Vaikams iš viso sveika išbandyti viską. O yra ir kita medalio pusė, mergaitėm sveika pasportuoti....Kad ateityje nebūtų sudėtinga, kai reikia prisiverst ... Mat treniruotėse valią išsiugdo.
Maniškės irgi pradžioje lankė daug visko, kitos mamos irgi kreivai žiūrėjo į mane... Bet vaikai atsrinko kas kam prie širdies. Va vidurinioji visko atsisakė ir liko tik krepšinis. O mažėlė dar spėja ir į muzikos mokykla. Sūnus atsisakė visų sportų ir pasirinko dailės mokyklą.
Pavasarį mergaitės palankė , treniruotes baseine, na kad plaukti išmoktų. Kol lankė labai patiko, tik ternerė vis viliojo , kad pereitų iš kašės, i baseiną. Tai maniškės pabėgo..... tai va .
Svarbu vaikai sveiki ir užsiėmę būtų.
Elzbieta
Tikrai pritariu thumbup.gif clap.gif
taja:)
mes šiemet sūnų iš Marčiulionio akademijos perkėlėm į Vilniaus krepšinio mokyklą rolleyes.gif kol kas atsiliepimai tik teigiami thumbup.gif
infinity78
O mes einam i Klp Knasiaus mokykla.Mamos,jeigu savo vaikucius nuspresit leisti i sia sporto saka,tai labai svarbu rasti gera treneri,arba jau geriau pas joki neveskit.Nepatingekit pavaikscioti pas skirtingus trenerius pasiziureti kaip vyksta treniruotes,issiklausinekit kokie treneriai dar tu gim.metu vaikus treniruoja,reikia tureti su kuo palyginti,kitaip nelabai ir suprasit,o kai suprasit gali but jau velu.Gero trenerio treniruotej visi vaikai viska girdi ir supranta.Kad treneris garsiai rekia,dar nieko nereiskia.Cia tik ivaizdis toks. lotuliukas.gif Mes jau pasimokem.Pirmais metais ejom pas viena treneri,o siais metais perejom pas kita,tai skirtumas kaip diena ir naktis.Paskui treneris is trenerio nelabai imti nori,ten irgi visa sistema...Labai svarbu,kad treneris ismanytu ne tik krepsini,bet turetu ir pedagoginiu sugebejimu.Tikuosi mano patarimai jum pades,nes paskui vaikui gali buti trauma,kai sekanciais metais treneris tyliai ir graziai susirinks komanda is pazistamu,kaip is dangaus nukritusiu nauju vaiku,o jusu vaikui pareiks,kad jis per treniruotes jo neklauso,todel per visus metus nieko neismoko ir paliks ji naujoku grupej mokytis tu paciu pratimu,kuriuos jau senai yra ismokes kaip du kart du. blink.gif Ir apie tai nesiteiks net jusu informuoti,tai jums bus kaip griaustinis is giedro dangaus.Ne mums vieniems taip nutiko,kad teko ieskotis kito trenerio.Dabar esam labai patenkinti naujuoju treneriu. thumbup.gif
Papildyta:
Pamirsau pamineti dar viena labai svarbu dalyka-stebekit ar treneris sugeba ir ar isvis suinteresuotas komandoj sukurti gera atmosfera...
more more
QUOTE(Elzbieta @ 2009 10 08, 13:20)
Uzrasiau drauges mergaite, kuri laaabai auksta ir judri Vilniaus krepsinio mokykloje. Bet treniruotes mergaitems vyks Salomejos Neries m-klos sporto saleje.  4u.gif
Si sale kol kas remontuojama, tad prasides kazkada spalio pabaigoj gal.. Trenere tokia siumpatiska pasirode, net mano pacios dukra susizavejo ir uzsimane lankyti  biggrin.gif
Bet kad ji mazute ir smulkute tokia, net is po kamuolio nesimatytu..  lotuliukas.gif

O siaip butu idomu isgirsti lankanciuju jau mergaiciu atsiliepimus.. Ar smagu? Koks kruvis? Ir pan.
*

vienintele verta demesio trenere Vilniaus sporto mokykloje yra Galdikiene (berods tokia pavarde) . Pakankamai griezta, bet vaiku mylima. Mano kriksto dukra pas ja lanke, bet pritruko valios ir uzsispyrimo, o gal tiesiog krepsinis ne jai. Tik neduok dieve, jei paklius pas Kozeniauskaite. Mergaitem gal ir patiks, nes per daug nieko nereikalaus, bet ir neismokys
feme
QUOTE(rimulėėė @ 2009 10 14, 17:53)
Vaikams iš viso sveika išbandyti viską. O yra ir kita medalio pusė, mergaitėm sveika pasportuoti....Kad ateityje nebūtų sudėtinga, kai reikia  prisiverst ... Mat treniruotėse valią išsiugdo.
Maniškės irgi pradžioje lankė daug visko, kitos mamos  irgi kreivai žiūrėjo į mane... Bet vaikai atsrinko kas kam prie širdies. Va vidurinioji visko atsisakė ir liko tik krepšinis. O mažėlė dar spėja ir į muzikos mokykla. Sūnus atsisakė visų sportų ir pasirinko dailės mokyklą.
Pavasarį mergaitės palankė , treniruotes baseine, na kad plaukti išmoktų. Kol lankė labai patiko, tik ternerė vis viliojo , kad pereitų iš kašės, i baseiną. Tai maniškės pabėgo..... tai va .
Svarbu vaikai sveiki ir užsiėmę būtų.
*

Tikra tiesa,reikia vaikui viska isbandyti,kad būtų sveiki ir užsiėmę . thumbup.gif
rimulėėė
Man tai juokingai atrodo , kai rašoma , kad treneris draugų vaikus susirenka... ar šeip nekompetentingas.
nežinau ar dažnai būnat treniruotėse, ar matot kaip jūsų vaikas dirba. Ar matot ir komandos draugų darbą , pažangą ar palyginat patyliukais vaikus.
Aš pavyzdžiui kart nuo karto nulekiu ankstėliau pasiimti mergyčių ar vežu anksčiau... tai užlekiu į salę. Žinot labai matosi stebint žaidimą, per treniruotes, kas tobulėja, o kas trypia vietoje. Ne visi vaikai išvis yra gabūs būtent krepšiniui.. Vieni mokosi greitai , kiti tobulėja palengva. Yra ir tokių vienetų, kurie atrodo moka pratimus, moka statyt užtvaras, bet išleidus aikštelėn pasimeta ir daro nesamones...
Blobse
Galdikienė puiki trenerė thumbup.gif Ir ne tik mergaitėms.
infinity78
QUOTE(rimulėėė @ 2009 10 31, 22:15)
Man tai juokingai atrodo , kai rašoma , kad treneris draugų vaikus susirenka... ar šeip nekompetentingas.
nežinau ar dažnai būnat treniruotėse, ar matot kaip jūsų vaikas dirba. Ar matot ir komandos draugų darbą , pažangą ar palyginat patyliukais vaikus.
Aš pavyzdžiui kart nuo karto nulekiu ankstėliau pasiimti mergyčių ar vežu anksčiau... tai užlekiu į salę. Žinot labai matosi stebint žaidimą, per treniruotes, kas tobulėja, o kas trypia vietoje. Ne visi vaikai išvis yra gabūs būtent krepšiniui.. Vieni mokosi greitai , kiti tobulėja palengva. Yra ir tokių vienetų, kurie atrodo moka pratimus, moka statyt užtvaras, bet išleidus aikštelėn pasimeta ir daro nesamones...
*

O man juokingai atrodo,kai zmogus nezinodamas visos situacijos kazka komentuoja.Visi zino,kaip ne visi mokytojai yra geri,taip ir treneriai ne visi yra geri.Beje vienas pazistamas treneris ir tarp kitko ne naujokas savo darbe,labai aiskiai apie musu buvusi treneri isdeste savo nuomone,toks gali tik sugadint,o ne ismokint kazko,tai gal ir jis nieko nesupranta. g.gif Nesu is tu mamu,kurios atveza vaika i treniruotes,ji pameta ir net nepasidomi kaip jam sekasi.Maciau ne vieno ir ne dvieju treneriu darba treniruociu metu,taip,kad galiu ir pasisakyti.Jums pasiseke,jeigu iskart pakliuvot pas normalu treneri,i normalu kolektyva,o pas mus per treniruotes didesnieji stumdydavo maziukus,spardydavosi ir treneris nieko nedarydavo.Tai bent komandine dvasia. lotuliukas.gif Kodel tada pas nauja treneri vaikas ismoko per kelis menesius daugiau,negu pas ana per visus metus.Lengviausia ir yra is kito pasijuokti. doh.gif Bet vistiek dekuj uz Jusu nuomone!
audriusv
Laba diena,

kaip supratau iš forumo Vilniuje mergaitėms treniruotis yra du pasirinkimai - Marčiulionkė ir VKM? SKM tik vaikinus treniruoja? O VKM visos treniruotės vyksta pas juos vietoje? Ar ir kitose miesto salėse? Tiesiog žvalgomės, gal ką rasime netoli Šiaurės miestelio... Nelabai yra galimybių vežioti paną į VKM... O Marčiulionkė per daug $$$ nori...
Renacita
Sveiki,
gal galetumete patarti, kur dar be Marciulionio ir sporto mokyklos butu galima devynmeti leisti pazaisti krepsini. Ne tam, kad siektu sportiniu aukstumu, bet savam malonumui. Aciu 4u.gif
Aetna
QUOTE(Renacita @ 2010 09 07, 11:01)
Sveiki,
gal galetumete patarti, kur dar be Marciulionio ir sporto mokyklos butu galima devynmeti leisti pazaisti krepsini. Ne tam, kad siektu sportiniu aukstumu, bet savam malonumui. Aciu 4u.gif
*

SKM mirksiukas.gif
Mangerai
Parduodu savo sunaus isaugtus ADIDAS KREPSINIO BATELIUS 39 dydis. Bukle labai gera, deveti tik saleje treniruociu metu. Pirkome Saruno Marciulionio krepsinio mokykloje, nauji kainavo 150 Lt., parduodame uz 50 Lt. Jeigu kam reikia, rasykite i AZ, atsiusiu realias foto smile.gif
Esame Vilniuje, jei reikia, galiu siusti.
Įdomi
QUOTE(Agneti @ 2010 09 09, 18:21)
SKM  mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif Sostinės krepšinio mokykla 4u.gif Sūnus lanko, esam labai patenkinti thumbup.gif Kadangi nuomoja daug salių, galima pasirinkti arčiausiai namų vykstančias treniruotes, nereikia kur nors į kitą miesto galą trenktis biggrin.gif
chori555
QUOTE(Agneti @ 2010 09 09, 18:21)
SKM  mirksiukas.gif
*

taip pat VKM 4u.gif
betatet
Gal kas turi daugiau atsiliepimų apie SKM ir VKM, kur vaikui geriau treniruotis ir kur treneriai geresni
The_perfect_woman
Sveikos, norėjau pasiteirauti ar yra kažkokie krepšinio užsiėmimai mažesniems vaikams, dabar maniškiui 4, na nors nuo 5 metų, Vilniuje? gal ką girdėjote?
betatet
5 metuku vaikui ankstoka krepšinį žaisti, sako vaikai po to labai perdega....o šiaip SKM turi darželinukų grupių kiek žinau
The_perfect_woman
QUOTE(betatet @ 2011 01 13, 13:41)
5 metuku vaikui ankstoka krepšinį žaisti, sako vaikai po to labai perdega....o šiaip SKM turi darželinukų grupių kiek žinau
*

žinau bet ką daryt jei jis nori, man namie visos sienos su tais kamuoliais apdaužytos doh.gif tėtis krepšinį nupirko, tai namie mėto, o taip norėtūsi, kad su tolku mėtytu ir taisykles mokintųsi rolleyes.gif
Nmergyte
Sveikos mergickos ir berniukai,
Gal kas gali patarti koki krepsinio bureli (gerai butu Naujamiestyje). Sunui 14 m. 1,8 m ugio. Bet anksciau nezaides - tik mokykloje. I tokias mokyklas kaip SKM ir VKM nenori imti - ten laukia profesionalu ir amzius jau toks. Jis noretu zaisti, bet va, kad nerandame kazkaip kur... blush2.gif
Gal kas zinot, gal turite ka patarti?
VeroniQ
QUOTE(betatet @ 2011 01 13, 14:41)
*

Priklauso nuo vaiko šiaip. Dažniausiai nuo 6 metu vaikai lanko.
O tokio amžiaus vaikus nieks nemokina gi žaisti tikro krepšinio.
Darželyje vaikus pagrinde išmoko stovėsenos, kamuolio varymo ir kt. pratimu (ne tai kad išmoko, bet bent jau daro)
Ir dar jei žaidžia įvairiausius žaidimus, kurie lavina jų reakcija (Užsidengti kamuoliu, išmušti kamuoli ir pan.). na dar pameto i krepsius. Bet krepsiai buna zemesni ir todel treneriai specialiai nemokina vaiku visu ten gudrybiu, nes jau kai iseina is darzo ir tampa mokyklinukais, jie jau meto i normalius krepsius ir tai pirmais metais mokosi ten zingsneliu ir pan. Tikras rimtas zaidimas prasideda nuo antros klases.
Taip mum aiskino treneris.

Tiesa, sunus lanke jau metus SKM darzelyje. Lankyt pradejo nuo 5,5 metu. Labai patenkintas. varys i stovykla krepsinio ir nuo rudens eis toliau zaisti.

Siemet suorganizavo darzeliu cempionata tai teko treneriui kai kuriuos vyresnius pamokyt krepsinio zaist, o siaip estefetes ir kitoskios varzybos buvo.
Darzeliada 2011 irgi nerealus renginys.
Ir vaikams smagu ir treneriai liux.

Svarbiausia, aisku, kad vaikui patiktu. Mano sunui kol kas patinka. O vat kur nuo rudens vyks treniruotes nezinom. Ar bus toj pacioj mokyklok- klausimas, tikriausiai reiks kazkur varinet kitur. Ir koks bus treneris - irgi neaisku. Laikas arodys. Sake rugpjucio gale paskambint, pasiteiraut. thumbup.gif
Grelita
Sveikos, o pries kiek laiko savo vaikucius uzrasot i krepsinio mokyklas? kazkaip kiek perskaiciau,susidariau nuomone,kad ko gero bent pinigine prasme normaliausios Perkuno ir Tornado,pries kiek laiko reikia uzrasyt vaika i mokykla? g.gif
VeroniQ
Na pas sunu (pirmokas siemet) treniruotes prasidejo rugsejo 7, pries tai buvo siokia tokia kaip atranka. Tai dazniausia reikia tiesiai ir pasiskambint i ta mokykla, kur norima lankyt.
marmari
Sūnus dega noru lankyti krepšinio treniruotes. Galvojau valio, patinka, eisim. Tai galvojau, kad galėsiu jį nuvesti, bet susidūriau su tokia pproblema, Klaipėdoje pirmokams treniruotės 14.30
Vadinkit mane senamadiška, bet kažkaip nedrįstu aš jo išleisti vieno, reikia eiti per judrią gatvę, arba važiuoti autobusu į kitą miesto galą, na mes dar lankome ir prailgintą grupę iki 16 val.
Gal kas turite infomacijos ar žinote kur būtų galima lankyti vėliau, kad galėtų į būrėlį nuvesti dirbantys tėvai g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.