Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji pirkiniai

Sena tema
Atsakyti
Victoria's Secret flaneliniai naktinukai - ejau kitu pirkt, bet grizau su siais, nes zymiai labiau patiko (ir siaip VS flanele megstu, kasmet po nauja pizama i kolekcija perku).
user posted image

Cole Haan balerinos - labai neplanuotas ir netiketai rastas pirkinys bigsmile.gif Siaip CH balerinos man nera labai patogios, tai ne neziuriu, bet sios primine taip norimas Marc by Marc Jacobs balerinas (jos apvalesniu priekiu, bet pirstai atviresni, tai del to dvejojau vis). Na ir aisku labai patogios pasirode, tai ilgai ne nesvarsciau.
user posted image

Ugg batukai - ejau vienu, bet grizau su kitais ax.gif Pirmieji norimi trumpuciai ir keistai islinkes priekis, tai kaip meskos kojas turedama su jais pasijauciau.... Na ir aisku JCrew temoj imestas derinukas sugunde situo modeliuku.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 05, 03:21)
Victoria's Secret flaneliniai naktinukai
Cole Haan balerinos
Ugg batukai

praktiški pirkinukai, labai šilti tie ugg jie žymiai šiltesni už tuos klasikinius ir išlenkias jų geresnis nei klasikinių ugg, aš turiu rudus wub.gif jau antrą sezoną nešioju, jei tik bus sniego blink.gif
flanelė ir man patinka drinks_cheers.gif wub.gif
baletkės gražios, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 11 07, 11:50)
praktiški pirkinukai, labai šilti tie ugg jie žymiai šiltesni už tuos klasikinius ir išlenkias jų geresnis nei klasikinių ugg, aš turiu rudus  wub.gif jau antrą sezoną nešioju, jei tik bus sniego blink.gif 


Aciu smile.gif

As tai sugadinu visus tokio tipo batus per sniega eidama - ir perslampa man jie po ilgesnio vaiksciojimo, ir nuo drusku pasigadina (turiu vienus kaip klasikinius Ugg ir trumpus odinius Koolaburra), tai dabar siuos pirkau butent sausam, bet labai saltam orui 4u.gif O per tizenas The North Face nesiosiu arba dar duck boots noreciau isigyt (cia grynai is praktiskos puses), bet kad nerandu patogiu ir patinkanciu...
Atsakyti
paskutiniai is mango:

skara http://shop.mango.co...s=1415358381274

cardigan http://shop.mango.co...s=1415358381274

pataisiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RainyDay: 07 lapkričio 2014 - 13:40
QUOTE(RainyDay @ 2014 11 07, 14:29)
paskutiniai is mango:

skara http://shop.mango.co...s=1415358381274

skara nereali thumbup.gif wub.gif spalvos wub.gif
cardigano nematau blink.gif , bent man atidarius meta skarą biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 05, 02:21)


Ugg batukai - ejau vienu, bet grizau su kitais  ax.gif

Cia tava vyriskis partyse mamuta i ola? PasisiuvaI CEVERYKUS, KAD NEBUTU KOJOMS SALTA, BRAIDZIOJANT PO SNIEGUOTUS KALNUS? Tragedija
Papildyta:
QUOTE(RainyDay @ 2014 11 07, 13:29)

Pilkos peles drabuziai.
Atsakyti
Viskas is Ann Taylor 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(karalievna. @ 2014 11 08, 01:54)
Cia tava vyriskis partyse mamuta i ola? PasisiuvaI...


Mamuta tai maniskis partyse, bet batus tas is kitos olos pasiuvo, paciai nereikejo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 08, 06:32)
Viskas is Ann Taylor 4u.gif

jau perskaičiau ann taylor temutėje jūsų pirkinukus kasdieniški, laisvalaikiui thumbup.gif wub.gif tik dabar panešiosi, pasakysi, kaip kokybė, ok smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 11 08, 14:28)
tik dabar panešiosi, pasakysi, kaip kokybė, ok smile.gif  drinks_cheers.gif


Tai AT ir Loft man ne naujiena, gana nemazai rubeliu turiu ir viskas puikiai nesiojas. Na tik Loft vienas megztukas pasiburbuliavo po pirmo uzsidejimo, bet jis dvieju medziagu sudurtas ir viena ju lyg pavelta vata. Bet ir jis tebera nesiotinas ir virs metu jau turiu.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 08, 16:21)
Tai AT ir Loft man ne naujiena, gana nemazai rubeliu turiu ir viskas puikiai nesiojas. Na tik Loft vienas megztukas pasiburbuliavo po pirmo uzsidejimo, bet jis dvieju medziagu sudurtas ir viena ju lyg pavelta vata. Bet ir jis tebera nesiotinas ir virs metu jau turiu.

ačiū už info, nes kainos su nuolaida tikrai geros, tai jei ir kokybė, tai iš vis, viskas ko reikia vartotojui drinks_cheers.gif :
va mano gautas užvakar megztukas ann taylor mocca spalvytė, dabar tik reikės nešioti ir pažiūrėsiu kokybę smile.gif blink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 11 08, 16:49)
va mano gautas užvakar megztukas ann taylor mocca spalvytė, dabar tik reikės nešioti ir pažiūrėsiu kokybę smile.gif  blink.gif


Grazus 4u.gif As ji wishlist'e turejau, bet praziopsojausavo dydi...
Atsakyti