Įkraunama...
Įkraunama...

Žagarėliai

??? ???
Kulinares padekit, koks zagareliu receptas  ir kaip juos kepti?:smile.gif
Mano vyras labai megsta juos.
Kai reikes pasigernti, iskepsiu ;D ;D ;D
O jei rimtai tai man jau geda, nes pastoviai praso pas anyta, kad iskeptu, o tai "mina" mano savigarba.  :-/
Atsakyti
dabar iš galvos neatsimenu. Namie pažiūrėsiu ir parašysiu rytoj. wink.gif Galėsi lepinti savo vyrą.
Atsakyti
ŽAGARĖLIAI
30-40 žagarėlių

500 g miltų
1 šaukštelis kepimo miltelių
100 g cukraus
keli lašai citrinos esencijos
2 šaukštai romo
3 kiaušiniai
4 šaukštai pieno
125 g sviesto
cukraus pudros papuošimui

   Miltus ant lentos sumaišykite su kepimo milteliais ir viduryje padarykite duobutę. Suberkite cukrų, įlašinkite citrinos esenciją, supilkite romą, pieną ir įmuškite kiaušinius. Viską sumaišykite su dalimi miltų. Sudėkite gabaliukais pjaustytą sviestą ir, užžėrę likusiais miltais, užminkykite tešlą.
   Tešlą plonai iškočiokite ir ratuku supjaustykite juostomis, o šiuos - stačiakampiais. Juos per vidurį įpjaukite ir pernerkite kilpą. Fritiūrinėje įkaitinkite riebalus ir iš abiejų pusių apvirkite žagarėlius. Išgriebę graibstu, sudėkite ant grotelių, kad nuvarvėtų riebalai. Pabarstykite cukraus pudra.
Atsakyti
200g miltu
15g margarino
1 kiausinis
3 kiausiniu tryniai
50g cukraus
vanilino

Is visu produktu isminkyti tesla, kuo ploniau iskocioti ir supjaustyti/suraityti zagarelius.
Atsakyti
Elena, o vietoj romo tiktu koks kitas pvz.: brendis ar dar kas nors. ???
Atsakyti
ajfku tinka.... acakau uz elenka
Atsakyti
  Aš tai kepu tokius:kiek kiaušinių trynių tiek šaukštų grietinės, vanilinio cukraus.Suminkau tešlą, ją išmušu kočėlu, iškočioju labai plonai ( nuo mušimo atsiranda pūslelės) ir darau žagarėlius. Iškepus apibarstau cukraus pudra.Skanaus ;)Pabandykit ir jūs  :)
Atsakyti
Čia mano sesers firminis žagarėlių receptas:
4 kiaušiniai, 1,5 stiklinės cukraus, 0,5l grietinės, 1 šaukštelis sodos, vanilinio cukraus, miltų pagal kietumą (tešla turi būti labai minkšta) ir aišku aliejaus kepimui.

Tik pirmam kartui darykit pusę normos, nes laaaabai daug gaunasi, nu man tai skanūs jie[smiley=daemon.gif] ir, svarbiausia, nebrangūs wink.gif
Atsakyti
Kepti gali pagal visus rekomenduotus receptus. Tik noriu duoti gera patarima: i tesla ipilk alaus. Tuomet zagareliai bus issipute ir labai labai skanus. O i riebalus, kuriuose kepi zagarelius imesk zalia bulve. Sekmes. Butinai parasyk kaip sekesi. rolleyes.gif
Atsakyti
ash i zhagareliu teshla pilu rugpienio ir kiaushinius su cukrum plaku su mikseriu, tada labai purus ir minkshti gaunas
Atsakyti
Aš tai darau tokius žagarėlius, rašau pusės porcijos receptą, nes ir taip nemažai gaunasi biggrin.gif
4 dideli su kaupu šaukštai grietinės, 2 kiaušiniai, miltų tiek kad tešlą būtų galima kočioti.Plonai iškočioju ir darau žagarėlius.Iškepusius apibarstau cukraus pudra thumbup.gif
Atsakyti
clap.gif Galesiu ir as seima savo palepinti zagareliais,labai pasiilgus buvau,o recepto neturejau..Aciu! tongue.gif wink.gif
Atsakyti