Įkraunama...
Įkraunama...

Svetimšalė/Outlander

user posted image

user posted image

"Svetimšalėje" susipina romantikos, mokslinės fantastikos, istorijos ir nuotykių žanrai. Čia pasakojama apie Klarą, ištekėjusią antrojo pasaulinio karo slaugę, kuri per klaidą atsiduria 1743-iuosiuose. Ji atsiduria nepažįstamame nuotykių pasaulyje, kuris keičia jos gyvenimą. Kai Klara yra priversta ištekėti už Džeimio, kilnaus ir romantiško škotų kario, įsižiebia aistringas romanas, skaldantis Klaros širdį tarp dviejų visiškai skirtingų vyrų dviejuose nesuderinamuose gyvenimuose.


Atsakyti
o kur jis rodomas?Ar čia reikia intike ieškoti?
Atsakyti
As per filmai.in ziuriu ax.gif per TV kol kas dar nerodo ax.gif
Atsakyti
ryte surijau pirmas keturias knygas, vėliau dėl laiko stygiaus numečiau, bet dabar skaitau penktą wub.gif mane tos knygos užliūliuoja, jos tokios nepaprastai šiltos, moteriškos ir įtraukiančios wub.gif
o kai internete netyčia užmačiau, kad yra serialas, man tai buvo tikra šventė newyear.gif
jau sužiūrėjau visas 8 serijas, nekantrauju laukdama tęsinio, bet bus tik pavasarį verysad.gif
kol kas tikrai nenuvylė, pagrindiniai aktoriai puikiai parinkti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sun.flower @ 2014 11 14, 14:59)
ryte surijau pirmas keturias knygas, vėliau dėl laiko stygiaus numečiau, bet dabar skaitau penktą  wub.gif  mane tos knygos užliūliuoja, jos tokios nepaprastai šiltos, moteriškos ir įtraukiančios  wub.gif
o kai internete netyčia užmačiau, kad yra serialas, man tai buvo tikra šventė  newyear.gif
jau sužiūrėjau visas 8 serijas, nekantrauju laukdama tęsinio, bet bus tik pavasarį  verysad.gif
kol kas tikrai nenuvylė, pagrindiniai aktoriai puikiai parinkti  thumbup.gif

o filmas detaliai atpasakoja knygą? Kažkada bandžiau skaityt, bet neįtraukė, o filmas gan patraukliai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 11 14, 15:58)
o filmas detaliai atpasakoja knygą? Kažkada bandžiau skaityt, bet neįtraukė, o filmas gan patraukliai atrodo smile.gif

iš tiesų pirmas knygas skaičiau prieš du-tris metus, todėl negaliu pasakyti, ar visiškai tiksliai atkartoja, bet kad esminis siužetas išlieka toks pat, tas tikrai tiesa smile.gif pabandykit pažiūrėti porą serijų ir matysit ar jus įtraukia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 11 14, 14:58)
o filmas detaliai atpasakoja knygą? Kažkada bandžiau skaityt, bet neįtraukė, o filmas gan patraukliai atrodo smile.gif

nuo 7tos serijos truputeli ne pagal knyga pradejo rodyt, bet iki 7tos - daugiau nei 95 proc. pokalbiu/ivykiu visiskai atkartoja knyga smile.gif
Atsakyti
Idomi reklama Outlander tematika biggrin.gif
http://corinnestark....outlanders-fall
Atsakyti
niu prisistatau ir as..labai grazi temute, babrusia smile.gif tau balionas 4u.gif

o as toliau savo pasisiekimais pasidalinsiu..perskaiciau jau 5 dali (600psl.) doh.gif
Papildyta:
QUOTE(eliss @ 2014 11 14, 14:58)
o filmas detaliai atpasakoja knygą? Kažkada bandžiau skaityt, bet neįtraukė, o filmas gan patraukliai atrodo smile.gif

skiriasi tik smulkmenos..is esmes filmas atkartoja knyga..kaip rezisierius sake, jo tikslas "pagerbti" knygas, o ne iskraipyti, kaip dazniausiai buna.. smile.gif
Atsakyti
Kokia tema ir kokie zmones wub.gif thumbup.gif
Babrusia, fainai, kad sukurei temute.

Na, kadangi jau meile ivyko, tai man jau nebe taip idomu ziureti lotuliukas.gif
Atsakyti
Žalia Rūta, o knygą skaitei? cool.gif nes dar bus jiems ten visko ateity, čia tas jų susimetimas - tik pradžia įdomybių biggrin.gif

Nors pritariu, kad kai greit susimeta, nėra intrigos ax.gif man myliu-noriu-negaliu kančios labiau prie širdies lotuliukas.gif bet kai žinau, kas bus toliau, tai laukiu, kaip tai įgyvendins serialo kūrėjai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 16, 17:10)
Nors pritariu, kad kai greit susimeta, nėra intrigos ax.gif man myliu-noriu-negaliu kančios labiau prie širdies lotuliukas.gif bet kai žinau, kas bus toliau, tai laukiu, kaip tai įgyvendins serialo kūrėjai biggrin.gif

Man irgi "myliu noriu negaliu" kancios labiau prie sirdies..Bet Svetimsalej ir per kita gala pakankamai pakankina..ir tas "myliu noriu negaliu" bus dar veliau.. ax.gif

Zalia Ruta, oij bus dar ka ziuret.. mirksiukas.gif O jei filmo kurejai seks knyga, tai 7 serija kartosis kas antra serija lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 16 lapkričio 2014 - 17:46