Įkraunama...
Įkraunama...

Besipučiantys plaukai

Sveikos,

žinau, kad aš ne vienintelė, kuri turi tokius plaukus. Apibūdinsiu taip: jie nėra stori, jų nėra baisiai daug, bet jie pučiasi, banguojasi ir nėra kaip su jais susitvarkyti. Taigi kviečiu tokių pačių plaukų savininkes pasidalinti savo patirtimi. Aš bent jau kol kas galiu pasakyti, kad alyvuogių aliejaus kaukė su citrina kažkiek plauką apramina ir leidžia jam įgauti šiokią tokią formą. Bet jos kasdien naudoti neišeina (aš galvą plaunu kasdien) ir vis tiek galutiniam rezultate gaunasi šieno kupeta (nors ir švelni) ant galvos doh.gif

Norėčiau, kad tokių pat plaukų savininkės pasidalintų savo patirtimi ir gal mums pavyks kaip nors suvalgyti savo "ševeliūrą" 4u.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif
"Pasipūtimas" dar priklauso nuo oro sąlygų, ar ne? wink.gif

Naudoju Schwarzkopf aliejų:
http://www.feeluniqu...Treatment-100ml
Bet jo reikia laaabai daug tepti. Ant drėgnų plaukų. Iš pradžių plaukai atrodo riebaluoti, bet priemonė greit susigeria, tada vaizdelis geresnis thumbup.gif
Šiaip gan brangus malonumas - 70 Lt, nedidelis kiekis, greit išsinaudoja... unsure.gif

Dar naudoju Mogador kremą:
http://www.amazon.co...l/dp/B008J56HH8
Laaabai gera priemonė, glotnina, teikia sveiko blizgesio, thumbup.gif tik nebematau eurocos'e g.gif
Kaina apie 30 Lt, užtenka labai ilgam drinks_cheers.gif

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 15 lapkričio 2014 - 14:08
QUOTE(Top_Secret @ 2014 11 15, 00:14)

o kam tą citriną dedat? šiaip juk ji sausina (aišku, aliejus tai mažina), bet sausas plaukas dar labiau pučiasi, ar ne? g.gif

aš iš visų naudotų priemonių galėčiau išskirti Avon serumą plaukams user posted image jis plaukų galams, bet aš perbraukiu nuo pusės, man kiek apramina pūtimąsi, plauko neriebina kaip aliejai.
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2014 11 15, 14:57)

Na kai drėgna, tai labiau garbanotis pradeda, kas man visai patinka thumbup.gif o kaip tą Mogador kremą naudojat?

QUOTE(GammaOrionis @ 2014 11 15, 15:17)

Dėl citrinos tai nežinau, skaičiau kažkur, nežinojau, kad sausina blink.gif bet dabar tai jau tada nebedėsiu citrinos tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2014 11 15, 20:16)
o kaip tą Mogador kremą naudojat?


Ant drėgnų (geriau) arba sausų plaukų. Nuplauti nereikia. Veiksmingas daikčiukas ax.gif
Atsakyti
aš taip pat vargstu su išsipūtusiais plaukais doh.gif gal kokių naujienų atsirado, gal kokias kaukes bandėt?
Atsakyti
Pas mane ta pati problema... Visiškai neįsivaizduoju ką daryti sad.gif visokias priemones bandžiau, ir ta avon serumą, ir tuos šampūnus brangesnius, bet nieko visiškai nepadeda.. dar ir plaukų galiukus neseniai pakirpau, maniau bent kažkiek praeis, vistiek tas pats, dar net aršiau. Gal kuri turit ką pasiūlyti? Draugė kažką sakė apie inhair, bet nebandžiusi net prisibijau sakytis. gal kuri girdėję kažką? pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
O mane labiausiai erzina, kuomet aplinkiniai sako "taigi gražu, kai pučiasi", aš norėčiau tokių doh.gif


Et, nori to ko neturi biggrin.gif

Man padeda tik tiesinimo žnyplės, jokie aliejukai ir pan. nepadeda...
Atsakyti
nemėgstu tvarkyti plaukų doh.gif blush2.gif aišku, jei kiekvieną dieną kažką su jais veikčiau tai tuomet gal ir suvaldyčiau doh.gif bandžiau ilgalaikį tiesinimą, pradžioj buvo gerai, džiaugiausi, bet vėliau tai ne kas, nutriušo galai, nesenai išbandžiau prisotinimą plaukus helioronu, bet procedūra brangi, vieno karto neužtenka, tai poveikio didelio taip pat nelabai g.gif bandžiau namuose laminavimą su želatinu, cosmopolitane skaičiau, tai visai nieko, tik irgi laikina priemonė ax.gif tai va beliko piltis ant galvos aliejų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diaina @ 2015 07 23, 20:03)
O mane labiausiai erzina, kuomet aplinkiniai sako "taigi gražu, kai pučiasi", aš norėčiau tokių doh.gif
Et, nori to ko neturi biggrin.gif

Man padeda tik tiesinimo žnyplės, jokie aliejukai ir pan. nepadeda...


mano plaukai irgi tokie smile.gif tai kardinalus sprendimas - tik tiesintuvas arba tiesinimas apvaliu sepeciu plius plauku lakas. Bet tiesinu gan retai, dazniausiai numoju ranka biggrin.gif

naudoju drekinancias kaukes (Redken All Soft, Kerastase Nutritive) ir aliejus galams, kazkiek padeda

isplovusi galva dregnus galus patepu aliejukais. Kartais tepu ir jau sausas sruogas, kad jas suglotninti.

plaukai atrodo graziai kai po plovimo nieko nedarai - tuomet sukrenta garbanom. Bet jei ishsukuoji jau sausus - gaunasi "sieno kupeta" smile.gif

ilgalaikio tiesinimo nenoriu, nes girdejau, kad labai kenkia plaukams ir nushiura galiukai

o del aplinkiniu - jo, esu ir as girdejus is tiesiaplaukiu draugiu biggrin.gif sako - bet kaip grazu, tiek apimties!! bigsmile.gif

Atsakyti
Man tai labai gerai padeda plaukų nešukavimas smile.gif plaunant plaukus uždedu balzamo, porą kartų per savaitę kokią kaukę, bet drėgnų plaukų niekada nešukuoju, tiesiog nusausinu švelniai su rankšluoščiu, kad nelašėtų vanduo visur su pirštais išskaidau, papurenu ir tada tepu aliejų galiukams ir dar macadamios kremą garbanotiems plaukams. Rezultatas superinis. Plaukai susigarbanoja gražiai. Aišku, čia gal labiau tiktų toms, kas labai garbanotos yra. Pastebiu, kad iššukavus išpautus plaukus, man jie daug labiau pučiasi smile.gif
Atsakyti
Pas mane ta pati beda smile.gif Mano plaukai iki liemens, plauti turiu kas antra diena...Esu radus tik vieninteli buda kad juos nors kiek "nugesinti" . Isiplovus plaukus dar slapius tepu gan gausiai argano aliejum, isdziovinus fenu taippat siek tiek juom sutepu, tuomet tik susukuoju ir surisu toki kaip kuoduka ir su juom minimum kokia valanda prabunu smile.gif Tuomet tik normaliai galiu palaidais plaukais ir susukuotais i gatve iseiti ne tokia pasisiausus smile.gif
Atsakyti