Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: "Pono Karlsono darželis"

Sveiki, norėjau pasiteirauti, gal kas ką girdėjote apie šį darželį ?? Nes mačiau dabar labai geros kainos, net pigiau nei samdytis auklę. Laukiu atsiliepimų.
Atsakyti
QUOTE(rasri @ 2014 11 18, 09:26)
Sveiki, norėjau pasiteirauti, gal kas ką girdėjote apie šį darželį ?? Nes mačiau dabar labai geros kainos, net pigiau nei samdytis auklę.  Laukiu atsiliepimų.




Laba diena.

Renkantis kiekviena darzeli reikia pirmiausia saves paklausti ko as noriu savo vaikui.
Jeigu Jums reikalinga prieziura tai sis darzelis uz tokia kaina puikiai tiks.
Jeigu Jus norite savo vaikui padeti stiprius pamatus tolesniam jo gyvenime ir visapusiskame augime, tada siulyciau sio darzelio tikrai nesirinkti. "Vaikystes Sodas" taip pat nera toks tobulas kaip kiti galvoja, jo taip pat nerekomenduociau.
Atsakyti
O gal galite plačiau papasakoti- kodėl jums nepatinka Pono Karlsono darželis?? BNes man pasirodė visai nieko, mažos grupės, graži aplinka, malonus personalas. Ar man tik pasirodė taip ??
Atsakyti
QUOTE(rasri @ 2014 11 25, 09:25)
O gal galite plačiau papasakoti- kodėl jums nepatinka Pono Karlsono darželis?? BNes man pasirodė visai nieko, mažos grupės, graži aplinka, malonus personalas. Ar man tik pasirodė taip ??


Na, dėl ugdymo tai nepasakysiu nieko, bet Jums ten graži aplinka? Buvau ten nuėjusi pasikalbėti, tai labiausiai kas man nepatiko, tai aplinka..o gal aš nemačiusi kitų darželių...
Atsakyti
QUOTE(aukletoja @ 2014 11 20, 12:12)
Laba diena.

Renkantis kiekviena darzeli reikia pirmiausia saves paklausti ko as noriu savo vaikui.
Jeigu Jums reikalinga prieziura tai sis darzelis uz tokia kaina puikiai tiks.
Jeigu Jus norite savo vaikui padeti stiprius pamatus tolesniam jo gyvenime ir visapusiskame augime, tada siulyciau sio darzelio tikrai nesirinkti. "Vaikystes Sodas" taip pat nera toks tobulas kaip kiti galvoja, jo taip pat nerekomenduociau.



Aukletoja, gal galetumete pakomentuot, i ka verta atkreipti demesi Vaikystes sode?
Atsakyti
Sveiki,

Buvom paziureti sio darzelio,savo vaiko nusprendem nevesti. Labiausiai nuvyle toks nesvaros jausmas (nesu pedante),pavargusios patalpos bei kiemas,kurio realiai nera,nes savininkas vaiku aikstele vadina akmenim grista pravaziavima i garaza smile.gif apie zole,supynes,ciuozyklas net nera ka sneketi,nekalbant kad toje vadinamoj aikstelej metosi nuorukos...O man svarbu,kad vaikas turetu erdves padukti lauke.pliusai butu tokie:lanksti lankymo sistema,maza kaina,patalpos gana dideles,patogu atvaziavus statyti automobili. Sake,kad dirba 2 auklytes ir viena seimininke,bet realiai matem tik viena auklyte (gal kur pietavo?..) tai tiek,tikiuosi kazkam naudinga info wink.gif
Atsakyti
Mes dabar lankome šį darželį, šis darželis yra atsinaujinęs: patalpos šviesios, erdvios, neseniai pasidarė remontą. Vaikučių yra nedaug, su jais dirba 3 auklėtojos. Kiemas taip pat yra pasitaisęs: akmenys paslėpti po danga, yra supynės, smėlio dėžė ir t.t. vaikai dažnai keliauja į šalia esančius 3 parkus.
Atsakyti
Sveikos, mamos. Paskaitykite kokius baisumus teko isgyventi vienam berniukui Pono Karlsono darzelyje Antakalnyje, plaukai stojasi piestu cry.gif

https://cosmetiquelo...ir-abejingumas/
Atsakyti
QUOTE(mamuke666 @ 2017 02 21, 20:30)
Sveikos, mamos. Paskaitykite kokius baisumus teko isgyventi vienam berniukui Pono Karlsono darzelyje Antakalnyje, plaukai stojasi piestu  cry.gif

https://cosmetiquelo...ir-abejingumas/


o nuo ko stojasi? Kažkok straipsnelis apie suaugusių santykius. Kame darželio netinkamumas vaikui taip ir nesupratau. Pati net gyrė jį.
Tai vegetarišką meniu lyg gavo ten? biggrin.gif Dar ir reklamos nepatingėjo įkišti į straipsnelį lyg netyčia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uoga_saujoj: 18 balandžio 2017 - 19:47