Įkraunama...
Įkraunama...

Laiko gijos (El tiempo entre costuras)

user posted image

Dar vienas ispanų serialas, kuris bus rodomas nuo gruodžio 2 d., per TV1 thumbup.gif . Serialas „Laiko gijos“ sukurtas pagal María Dueñas romaną, kuris visai neseniai buvo išleistas ir Lietuvoje. Serialą sudaro 11 serijų, o pagrindinį vaidmenį atlieka Adriana Ugarte.

Ar bus žiūrinčių? O gal kažkas jau matėte ar knygą skaitėte? ax.gif
Atsakyti
Laukiau šios temos. Šio serialo anonsas jau užbūrė. Tik gaila, kad tik 11 serijų. Bet tikiuosi jos nebus trumpos smile.gif
Atsakyti
Kuriuo laiku rodys gal jau aišku? smile.gif
Atsakyti
Mačiau TV1 Facebook puslapyje, kad antradieniais, 21 val.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 11 20, 20:08)
Mačiau TV1 Facebook puslapyje, kad antradieniais, 21 val.


ačiū už info, reiks žiūrėt. ilgos serijos turėtų būti, su reklamomis beveik 2 valandų, jei filmų laiku rodo.
Atsakyti
Valio valio, normaliu laiku rodys bigsmile.gif
Atsakyti
Gal ir as paziuresiu. Normalus laikas, tik 11 seriju (man cia privalumas) Galgi nespepes kur nors nudangint i koki vidurdieni. smile.gif
Atsakyti
Laukiu ir aš, knygą jau senokai nusižiūrėjus. Staigmena buvo, kad ir serialas sukurtas rolleyes.gif
Atsakyti
Na, tai kaip įspūdžiai po 1 serijos?
Mano tai geri thumbup.gif Bet jau kaip Ramiras apgavo Sirą, dabar ji viską prarado doh.gif Žiūrėsim, kaip toliau klostysis įvykiai ax.gif
Atsakyti
Ziurejau ir as. Pirma serija patiko, daug veiksmo. Visai idomus turetu but. O kad Ramiras apgaus Sira as tikrejausi ,beveik nuo pirmos minutes, kai jie susipazino. O kai ji gavo is tevo pinigu ir vertingu papuosalu, o jis staiga isejo is darbo tai tik laiko klausimas buvo, kada jis ja apvogs ir paliks. Gaila Siros sunku bus jai dabar, bet nors idomu bus ziuret. Manau bus idomesnis uz "Velvet" Nesupykit sio serialo gerbejos smile.gif
Atsakyti
O man įvykai net per greitai vystėsi biggrin.gif Tik susipažino su vienu, jau vestuvės, paskui skyrybos, su kitu išvyko.. Nespėjau gaudyt biggrin.gif Bet šiaip patiko, žiūrėsim toliau kaip bus smile.gif
Atsakyti
Gal tik pirmoje serijoje įvykiai taip greitai klostėsi. Bet apskritai tik 11 serijų, tai gumos tempimo neturėtų būti.
Beje, skaičiau, kad lygtais ir pagal antrą Maria Duenas knygą žada kurti serialą. Įdomu, ar bus toks populiarus kaip ir šis, nes šis Ispanijoje tai berods 5 milijonus žiūrovų pritraukdavo prie ekranų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 03 gruodžio 2014 - 21:36