Įkraunama...
Įkraunama...

IVF, IUI pasisektukės


user posted image
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 11 29, 16:06)

Valiooooooo! Registruojuos as nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2014 11 29, 15:01)
Valiooooooo! Registruojuos as  nestuke.gif

Nesugalvojau ka parasyti biggrin.gif bet svarbiausia kad turesim namucius dbr 4u.gif
Atsakyti
nu siandien mano skrandis nedirba :/ pykint lyg noretu doh.gif
Atsakyti
Sveikos, tai jei jau nauji namučiai suburti, tai registruojuosi ir aš į juos wub.gif Kaip gyvena ir jaučiasi nestuke.gif ?

Kristiana klausei, ar labai nuo Crinone šlapia, tai nežinau, man lyg vidutiniškai, nėra kad būtų labai.
Papildyta:
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 11 29, 19:01)
nu siandien mano skrandis nedirba :/ pykint lyg noretu  doh.gif


o man rytais būna, kad koks kvapas maisto nepatinka, o šiaip dar ne sykį nepykino ax.gif
Atsakyti
Ooo, atgijo pasisektukiu temute thumbup.gif laba dziaugiuosi, vistik ji buvo reikalinga wub.gif
Ir kadangi iki 12 savaites, tai dar visa savaite ir as tinku i juos thumbup.gif
Grazaus savaitgalio, mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfinukas @ 2014 11 29, 20:25)
Sveikos, tai jei jau nauji namučiai suburti, tai registruojuosi ir aš į juos wub.gif  Kaip gyvena ir  jaučiasi  nestuke.gif ?

Kristiana klausei, ar labai nuo Crinone šlapia, tai nežinau, man lyg vidutiniškai, nėra kad  būtų labai.
Papildyta:
o man rytais būna, kad koks kvapas maisto nepatinka, o šiaip dar ne sykį nepykino  ax.gif

Man ir nepatinka virtuves kvapai schmoll.gif o paskutines tris dienas galva nenustoja skaudeti,kaire puse.Toks jausmas,kad aki pervere su adata kas...Penktadieni darbe pavalgiau desreliu su agurku,tai kaip man bloga pasidare.Taip raize pilva tokiais spazmais,skrandis nedirbo,galvojau kad isprotesiu....Silto vandens dvi stiklines padejo,pagerejo,bet nuo to karto galva skauda...Kazkas keisto doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiana1: 30 lapkričio 2014 - 11:50
Registruojuosi ir as i temute, kaip faina, kad *KaraLinda* sukurei vel ax.gif



QUOTE(kristiana1 @ 2014 11 30, 12:48)

Gali but, kad truputi apsinuodijai, del to gali skaudeti galva, skrandis ne dirba pilnai g.gif

Del slapumo kalbejot, kai as visa laika jauciuosi tarsi apsisisiojus.

Mergaites o jums tempia pilvo apacia? Man buna net nakti kai uzeina toks tempimas, net iki durimo tai vienam sone, buna ir kita paduria, tai man baisu darosi jau prisiskaiciau apie negimdini nestuma, nes cia No niekas to HCG labai netikrina g.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 11 30, 14:29)
Registruojuosi ir as i temute, kaip faina, kad *KaraLinda* sukurei vel ax.gif
Gali but, kad truputi apsinuodijai, del to gali skaudeti galva, skrandis ne dirba pilnai g.gif

Del slapumo kalbejot, kai as visa laika jauciuosi tarsi apsisisiojus.

Mergaites o jums tempia pilvo apacia? Man buna net nakti kai uzeina toks tempimas, net iki durimo tai vienam sone, buna ir kita paduria, tai man baisu darosi jau prisiskaiciau apie negimdini nestuma, nes cia No niekas to HCG labai netikrina g.gif

jai uk tikrai netikrins . kiek savaiteliu yra tau ?
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 11 30, 16:29)
Registruojuosi ir as i temute, kaip faina, kad *KaraLinda* sukurei vel ax.gif
Gali but, kad truputi apsinuodijai, del to gali skaudeti galva, skrandis ne dirba pilnai g.gif

Del slapumo kalbejot, kai as visa laika jauciuosi tarsi apsisisiojus.

Mergaites o jums tempia pilvo apacia? Man buna net nakti kai uzeina toks tempimas, net iki durimo tai vienam sone, buna ir kita paduria, tai man baisu darosi jau prisiskaiciau apie negimdini nestuma, nes cia No niekas to HCG labai netikrina g.gif

man uzeina dyrkcioja tai kirksnyse,tai grynai moteriskoj vietelej,toks keistas jausmas kaip kad adateles viduj butu.Nu vyksta pasikeitimai dideli organizme,tai organai is proto eina kad bus maza vietos ir juos spaus,tai dbr streikuoja ir siuncia signalus gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 11 30, 16:39)
jai uk tikrai netikrins . kiek savaiteliu yra tau ?

Man sodino 2 blastutes lapkricio 12d. tai siandien 18dpi o nuo mmm tai skaiciuojasi 6sav. +1d.
Tai sakom, kad cia gali but normaliai. As No gyvenu. O IVF Turkijoje dariau.
Atsakyti
Sveikos,

na matau kad kiekvienai kiekvieną dieną po naujieną smile.gif aš nuo ryto šiandien kažkaip keistai jaučiuosi, širdies ritmas padažnėjęs, energijos nėr ir vis norisi gryno oro. Važiavom su vyru po miškelį pasivaikščiot, tai net geriau pasijutau, grįžau raudonais žandais biggrin.gif panika rūbųį spintoje, visi darbo sijonai darosi ankštoki, džinsų nebeužsegu, nes pilvas išsipūtęs doh.gif o jums kaip su svoriu?
Papildyta:
QUOTE(misheliina2 @ 2014 11 30, 16:36)
Man sodino 2 blastutes lapkricio 12d. tai siandien 18dpi o nuo mmm tai skaiciuojasi 6sav. +1d.
Tai sakom, kad cia gali but normaliai. As No gyvenu. O IVF Turkijoje dariau.


o kelinta buvo tavo paskutinių mėnesinių pirma diena?
Atsakyti