Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai - 14 tema

Atsakyti
Aciu uz nauja tema 4u.gif Kalediniai pyragai jau iskepti, brandinasi smile.gif
Siemet noriu isbandyti meduoliu nameli. Galvoju kepti pagal ta recepta, kur galima is anksto pasidaryti. Receptas is praejusios temos. Turiu klausima kas ji jau daret. Su tesla viskas aisku, iskepti gali menesi stoveti, o sakykit kaip su glajum? Ar per menesi nieko jam nenutinka, nepakeicia skonio ar kvapo? Ar jus tik sienas issikepat, o statot pries pat sventes? g.gif
Atsakyti

Radau clap.gif clap.gif clap.gif

BRANDINTAS DŽIOVINTŲ VAISIŲ PYRAGAS
Atsakyti
labai daug saldžių kalėdinių idėjų čia: Duonos ir žaidimų
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2014 12 02, 16:51)

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, nezinau ka ne taip padariau: iškepiau meduoliu namelį, ji sutvirtinau cukraus pudros ir citrinu sulčių mase, vienoje vietoje nelabai susilipde sienos, ir sendien kai pajudinau namelį išskrido mažos muselės tokios kaip buna nuo vaisiu.....iš kur jos ten gali atsirasti, jetus kaip gaila nejaugi reiks namelį išmesti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egi: 02 gruodžio 2014 - 21:41
QUOTE(egi @ 2014 12 02, 22:40)
Labas vakaras, nezinau ka ne taip padariau: iškepiau meduoliu namelį, ji sutvirtinau cukraus pudros ir citrinu sulčių mase, vienoje vietoje nelabai susilipde sienos, ir sendien kai pajudinau namelį išskrido mažos muselės tokios kaip buna nuo vaisiu.....iš kur jos ten gali atsirasti, jetus kaip gaila nejaugi reiks namelį išmesti  verysad.gif

gal ne namelis kaltas - vaisiai, daržovės aplink, drėgmė g.gif
o namelį tai pridengti reikia - ar tai į dėžutę kokią įdėti
Atsakyti
vaisius vakar paruosiau siandien kepsiu bigsmile.gif galvoju kokioje kepimo formoje kepti cool.gif jeigu stiklineje kepimo formoje cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2014 12 02, 16:51)

kokio dydzio turetu buti skarda g.gif

ir kepti viena valanda pagal si recepta cool.gif , bet kituose receptuose raso dvi valandas kepti cool.gif
tai kiek is tikro kepti, patarkite cool.gif
Atsakyti
sausainiai
http://patiekalaisei...-migdolais.html
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 03, 08:32)
kokio dydzio turetu buti skarda  g.gif

ir kepti viena valanda pagal si recepta cool.gif , bet kituose receptuose raso dvi valandas kepti cool.gif
tai kiek is tikro kepti, patarkite  cool.gif


As jau keleta metu kepu toki pyraga. Is puses nomos kepu avalioj 16cm diametro skardoj. Man jis toks aukstas gaunasi 7cm. Tai jei is visos normos kepsit, tai daryciau 25cm skardoj, butu truputi zemesnis arba 27cm, butu dar zemesnis.
O del kepimo laiko as savo 16cm skarda apsuku ir iskloju dugna bent kokiais 6 sluoksniais kepimo popieriaus, o antvirsaus ir dar daugiau. Perku pati pigiausia arba esu dariusi isorinius soksnius su tuo rudu pakavimo popierium. Tada 150 laipsniu 2,5 val. Gal galima ir nevynioti ir trumpiau kepti, bet man cia Airijoje, kur situos pyragus tradiciskai nuo senoves kepa, sake, kad taip reikia daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesuota @ 2014 12 03, 12:06)
As jau keleta metu kepu toki pyraga. Is puses nomos kepu avalioj 16cm diametro skardoj. Man jis toks aukstas gaunasi 7cm. Tai jei is visos normos kepsit, tai daryciau 25cm skardoj, butu truputi zemesnis arba 27cm, butu dar zemesnis.
O del kepimo laiko as savo 16cm skarda apsuku ir iskloju dugna bent kokiais 6 sluoksniais kepimo popieriaus, o antvirsaus ir dar daugiau. Perku pati pigiausia arba esu dariusi isorinius soksnius su tuo rudu pakavimo popierium. Tada 150 laipsniu 2,5 val. Gal galima ir nevynioti ir trumpiau kepti, bet man cia Airijoje, kur situos pyragus tradiciskai nuo senoves kepa, sake, kad taip reikia daryti  smile.gif

dėkui už info 4u.gif 4u.gif 4u.gif išbandysiu bigsmile.gif
Atsakyti