Įkraunama...
Įkraunama...

Mamų žieminiai namai

Tęsiam toliau mūsų gražius paplepėjimus.

papūgiuke, tai bent vargelis, užjaučiu. Šiaip colic calm mums tiko, bet ne tada kai jau skauda, o iš anksto girdant. Bet tokių rimtų dieglių kaip ir nebuvo, tik kelis kartus užėjo.

Šiandien tinginio diena. Ryte užlaužiau maže kartu pamiegot. Ji pasnaudė pusvalandį, tada apsikabinau, papą įkišau ir dar valandą miegojom. Jai patinka pasivoliot kartu wub.gif

O po pietų deginom kalorijas. Įdomu, kiek sudega, jei valandą laiko šoki su vaiku ant rankų pagal Shakiros muziką ir kartu bandai gaminti pietus? bigsmile.gif Nes, blyn, kaip storėju doh.gif Man nuo liemens reik 10 cm numest, kad tapčiau savimi lotuliukas.gif Matyt, amžius savo daro. Iki vaiko galėjau valgyt kiek noriu, ką noriu ir kada noriu ir daugiau 47 kg nesvėriau...

Šiandien pana atrado, kad gali rankom žaisti su pėdutėm. Tai davėsi - cypia ir gaudo kojas.
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2014 12 03, 18:03)
Tęsiam toliau mūsų gražius paplepėjimus.

papūgiuke, tai bent vargelis, užjaučiu. Šiaip colic calm mums tiko, bet ne tada kai jau skauda, o iš anksto girdant. Bet tokių rimtų dieglių kaip ir nebuvo, tik kelis kartus užėjo.

Šiandien tinginio diena. Ryte užlaužiau maže kartu pamiegot. Ji pasnaudė pusvalandį, tada apsikabinau, papą įkišau ir dar valandą miegojom. Jai patinka pasivoliot kartu  wub.gif

O po pietų deginom kalorijas. Įdomu, kiek sudega, jei valandą laiko šoki su vaiku ant rankų pagal Shakiros muziką ir kartu bandai gaminti pietus?  bigsmile.gif Nes, blyn, kaip storėju  doh.gif Man nuo liemens reik 10 cm numest, kad tapčiau savimi  lotuliukas.gif Matyt, amžius savo daro. Iki vaiko galėjau valgyt kiek noriu, ką noriu ir kada noriu ir daugiau 47 kg nesvėriau...

Šiandien pana atrado, kad gali rankom žaisti su pėdutėm. Tai davėsi - cypia ir gaudo kojas.



Manau daug sudega lotuliukas.gif thumbup.gif

Maniskis ant rankos mano kabo ,kol valgyt gaminu lotuliukas.gif

Papugiuke ,o sito nebandei ? Manau geras daiktas g.gif
http://www.babymarke...46330207/p48522
Atsakyti
vakar pasigyriau, kad gerai lauke miega - tai siandien spyga - miegojo 45 min, o paskui tik siaip veziojau 3 val... bandziau uzsupt... doh.gif, niekaip doh.gif... tai grizau pikta kaip velnias namo....
daugiau nesigirsiu, kad mano vaikas geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2014 12 02, 08:54)
na, pas mus kai skiepija sitais 2;4;6 menesi - ten kombinuota vakcina nuo 5 ligu gi, ir dar kt skiepas - pneumo...tai gaunasi nuo 6 ligu is karto. Tai ir pas jumi turbut tas pats... gal be reikalo gasdinies



QUOTE(Ingbri @ 2014 12 02, 11:39)
Gufetta, tu turbut ne taip supratai, pas jus irgi viename skiepe daug ligu, tas pats kaip ir Lietuvoj. Nes EU, tai vienodi sertifikuoti skiepai. Tad tikrai tu jų nebijok, nes reakciju kiek teko girdeti ir paciai patirti- arba nėra, arba minimalus.


Puikiai as viską supratau - ten kombinuota nuo šešių ligų (žymusis infanrix hexa - daugelyje pasaulio šalių ir pusėj Europos uždraustas del didelio toksiškumo, o ir toj pačioj Italijoj jau yra laimėtu bylų pries valstybe del sukelto autizmo) plius pneumo. Septyni dviejų mėn vaikui ta pačia diena? Sesi irgi per daug. Du irgi. Ir vienas kaip jau minėjau viršija 330 kartu leistina aliuminio doze. Tai as gi nesigasdinu, tiesiog ne nemanau skiepyt, nematau reikalo.
Ps. O kas juos sertifikuoja? Gi pats gamintojas! Ir gamintojas del nieko neatsako, visos bylos del mirčių ar autizmo ar kitu sunkiu ligų keliamos valstybei, valstybe ir apmoka žala. O gamintojui nieko, tik pinigai kišenėn.

QUOTE(laina12 @ 2014 12 02, 15:30)
niu, visks cia gera... blogiau butu jei pirktai degtines butelaiti ir siemkiu pokeli (uzkandai)  :lotuliukas
ui pamenu, su dukra pries kelis metus maximoj buvau, ir buvo akcija vynui... tai isimeciau kokius 6 butelaicius sampes... o dukra ir sako garsiai : 'mama, nepirkt to snapso'  doh.gif  nu blyn, alkoholike pasijutau  :


Dieve ciut nekraptelejau i triusus lotuliukas.gif

Kitty wub.gif man irgi labai patinka maitint, smagu kad zuikis irgi mėgsta glaustytis wub.gif nors jaučiu uz poros mėnesiu turėsiu slept nuo visuomenes kad zindau, nes cia jau dbr kai kas blink.gif klausė snd lape viena kiek vaikas valgo. Sakau 5-6 kartus i diena. O ji: o kiek suvalgo ant karto? As: ka as žinau, gi nesimato.. Ji: zindai? blink.gif mano duktė tik mėnesį zinde doh.gif drauges irgi apkalbinėja cia tokia viena (ukrainietę) - vaikui JAU 7 mėn o ji DAR duoda papa blink.gif ir taip baisedamosi...

Zuikis žaislus jau stveria wub.gif vienas dalykas cia gerai - ner to tokio olimpinio vaiku pasiekimu registravimo, pediatrai ner nesako, ka vaikas turi daryt tokiam amžiuj tai as ne nežinau ir ramu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gufetta: 04 gruodžio 2014 - 02:52
laba , dar saulei ne nepatekejus doh.gif
mazas jau antra nakti del pilvo malasi vel... buvo apsiramines...galvojau pasibaigia bedos...aha, optimiste doh.gif 7 pazindziau ir as jau nebegaliu uzmigt...tai teko atsikelt... na, nors ramiai prie kompo pasedesiu. vakar beveik ir nebuvau - nes diena 'veziojau' 3 val vaika lauke, o paskui - irgi beveik nemiegojo. Nemiegadienis kazkoks... tikiuos, cia retas atvejis. Nes jei prades diena miegot po 1 - 1.5 val - nupusiu tikrai unsure.gif

QUOTE(Gufetta @ 2014 12 04, 03:50)
Puikiai as viską supratau - ten kombinuota nuo šešių ligų (žymusis infanrix hexa - daugelyje pasaulio šalių ir pusėj Europos uždraustas del didelio toksiškumo, o ir toj pačioj Italijoj jau yra laimėtu bylų pries valstybe del sukelto autizmo) plius pneumo. Septyni dviejų mėn vaikui ta pačia diena? Sesi irgi per daug. Du irgi. Ir vienas kaip jau minėjau viršija 330 kartu leistina aliuminio doze. Tai as gi nesigasdinu, tiesiog ne nemanau skiepyt, nematau reikalo.
Ps. O kas juos sertifikuoja? Gi pats gamintojas! Ir gamintojas del nieko neatsako, visos bylos del mirčių ar autizmo ar kitu sunkiu ligų keliamos valstybei, valstybe ir apmoka žala.

man irgi labai patinka maitint, smagu kad zuikis irgi mėgsta glaustytis wub.gif nors jaučiu uz poros mėnesiu turėsiu slept nuo visuomenes kad zindau, nes cia jau dbr kai kas :: klausė snd lape viena kiek vaikas valgo. Sakau 5-6 kartus i diena. O ji: o kiek suvalgo ant karto? As: ka as žinau, gi nesimato.. Ji: zindai? blink.gif mano duktė tik mėnesį zinde : drauges irgi apkalbinėja cia tokia viena (ukrainietę) - vaikui JAU 7 mėn o ji DAR duoda papa :: ir taip baisedamosi...

Zuikis žaislus jau stveria :: vienas dalykas cia gerai - ner to tokio olimpinio vaiku pasiekimu registravimo, pediatrai ner nesako, ka vaikas turi daryt tokiam amžiuj tai as ne nežinau ir ramu :


ne pas mus 'pentaxim' vakcina (difterijos, stabligės, kokliušo, poliomielito ir invazinės b tipo Haemophilus influenzae )... ir tikrai kalbejaus su gydytoja, yra isvalyta ir saugi. Nera ji ten kazkokia skiepu fane, nekisa be reikalo, bet protingai pataria... tuo labiau, kad va, neseniai mire kudikis nuo kokliuso, nes tevai neskiepijo... Ir sako, galvojat ka apkaltino galu gale - ogi gydytojus, kad nesugebejo ikalbet tevu doh.gif
tai pas mus gaunasi nuo 6 ligu is karto, nes dar prisideda atskirai pneumo skiepas (i abi slaunytes skiepijo). Va, gruodzio 17, jei sveikas - gausim vel ta pati kokteili antra karta... Del reakciju - tai nakti buvo temperatura nezymiai pakilus - iki 38.0 . Tai dabar sutarem, kad is karto po skiepo - zvakute dupcen vakare ir viskas...na, tikiuos, nieko daugiau blogo nenutiks unsure.gif

na, as bent iki 6 men planuoju maitint, paskui jau - ziuresiu ... gal ir ilgiau... bet daugiau nei iki metu tai nenorec schmoll.gif

na, kartais tuos 'pasiekimus' gal ir gerai, kad registruoja. Jei yra kokios nors raidos problemu (del ligos pvz) , tai bent anksti pastebima unsure.gif Man tai geriau, kai i kudiki ziuri 'pro padidinimo stikla', o ne atmestinai unsure.gif
Atsakyti
Labas,
Gyva šiek tiek. Sergam visi trys, slogos, gerklės, kosuliai.. Mažiai dar laikosi.
Vakar dienelė buvo..Jetus jetus.. Sutariau su masažiste, kad atvažiuos, vaikai kaip tik ryte ilgiau pamiegojo, ji turėjo atvažiuoti apie 12, apie 11 abu zirzia, bandau migdyt- ne, skambina ji, kad dabar atvažiuos, galvoju, važiuos bent 20-25 min, sėdu traukti pieno, atvažiuoja po 13 min. Nu gerai. Pasiguldėm, vieną masažuojam kitas pradeda verkti, Erikutis iš viso visą laiką lūpą tempė, bet kai jį niurko , dar nieko, imam sesę-jis kaukti, aš žongliruoju abiem, žodžiu..Masažistė..nežinau..sako, ko čia kabinėjatės, normalūs vaikai, mergaitė iš viso stipri labai, tik tinginė, o brolis nori daugiau, bet gali mažiau, viena kojytė silpnesnė. Parodė, kaip masažuoti, nedaug ten..Sako, galit leisti pinigus, bet nebūtina, pati galit pamankštint. Nu galvosiu dar, ką daryti. Įdomiausia,kad nepaėmė pinigų. To dar nemačiau.
Nu ką, išvažiavo, o tie abu kaukti..nori miego, pavargo (nors visai dar ne miego laikas), sesė n ori papo, brolį reikia supti, nu ir ką man daryti? Baigėsi tuo, kad pradėjau rengti į lauką, net pampių nepakeitus, aprengiau Elizą kombiu, rėkia,d uodu papą-raminasi, bet rėkia Erikas, man prakaitas bėga, kišu ją į vežimą, rėkia, rengiu Eriką, rėkia abu, rengiuos pati, nemoku nesinervinti, įtraukiu striukės užtrauktuką.. Nulūžo, po pusvalandžio Eliza jau miau, po to ir Erikas, jiems ne laikas ir visai jie nenori miegoti. Tai vienas, tai kitas, paskui abu jau parsivežiau ir paprašiau mamos atvažiuoti, kad pieną nusitraukčiau, nes kol miegojo, tris kartus bandžiau ir niekaip. Paskui zyzė visą vakarą, galvojau, gal jau sirgs, nu nežinau, kol kas nieko. Vienu žodžiu, ne tik nuvažiuot į masažus negalim, bet net ir namie tragedija.
Šįryt irgi...jau taip norėjau miego..dar miega..įlipau į lovą..tik galvą padėjau – labas rytas. Atrodo, jaučia. Ir taip rėkė, aš niekaip nesuprantu, nu ko šitaip rėkti..


QUOTE(laina12 @ 2014 12 02, 15:49)
oho, kitty, nu ir sukies - kaip vovere ratelaikykis ir daug daug tau sveikatos ir kantrybes  :

pas mus irgi celibatas - nu nei laiko, nei noro ner... gerai sakoma "sorok liet - baby niet'' ..nu laukiu " sorok piat "


ačiū 4u.gif

Tai va.nei laiko, nei nori, bet man ir galimybių nėra unsure.gif "nekaltybė" ataugo, taip sakant, skauda, degina, nors mirk. Porą kartų pabandėm per tuos kelis mėn, š gaunasi... unsure.gif

QUOTE(Wiliux @ 2014 12 02, 15:49)
Bėda, kad ji pabudus po 10 -15 min pradeda rėkti. Tai jei žinom, kad kur ilgiau galim užtrukti įsimetam ir nešyklę, nešyklėje patinka. Tai taip ir variau kartą į sportą - vaikas nešyklėje, viena ranka stumiu vežimą, o kita konroliuoju, kad neprasižiotų soskės gis neima). Na čia matyt pirmakarčių tėvelių nudurnėjimas


tai kad kaip tik nenudurnėjus tu, šaunuolė, išsiruoši šitaip, aš su Emilija pusmetį kaip kalėjime gyvenau, niekur neišeidavau..Mašinoj rėkdavo, vežime rėkdavo, ai...kokį dar sportą doh.gif , supermama tu doh.gif Dabr irgi maniškiai, vežime rėkt pradeda, dar net neatsimerkia, žino, kad jau bunda ir pradeda rėkti, ypač mažius, apie kur nors toliau nuėjimą net minčių nėra doh.gif

QUOTE(zuzla @ 2014 12 02, 16:21)
Kitty, ne apie MP naudą nenaudą kalbėjome. turėjau omeny, kad dantys genda, jei vaikas dieną/naktį miega tik su papu burnoj. žinau tikrai ne vieną atvejį, kai vaikas, priklausomas nuo miegojimo su papu, kelias kas pusvalandį, kai pajaučia, kad "pametė" papą, o mamytė ir duoda tą papą, kad tik miegotų... taip naktimis pati neišsimiega, dieną paskui valerijoną geria.. o vaiko ir miegas nekokybiškas, ir dantys pastoviai veikiami maisto, seilės jų neapiplauna, taip ir genda. vienas mano pažįstamas berniukas jau be priekinių dantukų, o metų tik 2,5. viskas gerai su tuo (.), bet jam ir vaikui miegoti geriau atskirai, mano ir turbūt ne vieno gydytojo nuomone


tai būtent apie tai ir kalbėjau. Mano dukra taip miegojo - su papu burnoj. Ir labai daug ką pažįstu, kas panašiai miega iš papinukų, mnano draugė taip miegojo metus, dukrai dabar 8 metai, dantys kaip nauji,. Kita nieko naktį nedavė - visi išpuvo, ir man ne kartą medikai sakė,kad čia ne nuo MP priklauso, MP iš viso kaip ir naikina bakterijas ir nuo jo kariesas nesiveisia.. Mano Emilijos iš viso dygsta nuolatiniai jau sugedę, minkšti, sako, pažeisti formavimosi stadijoje, nėštumo metu unsure.gif
Dėl gydytojų nuomonių - kokių norėsi, tokių rasi doh.gif kaip visada. Man klinikose neurologė sakė būtinai duoti papą naktį ir dieną,kiek nori, sakė, jei juo ir padėsit vaikui, tai būtent tuo. Čia žinai...kiekvienos pasirinkimas. TAs neišsimiegojimas vėlgi - duodi papą ir snaudi, o jeigu kitaip reikia nešioti, čiulptuką padavinėti, supti ir t.t. tai ką aš žinau..Labai gerai pamenu, kaip tu principingai nedavei papo ir neėmei į lovą, bet ar dėl to geriau miegojai? Dar dabar negali pamiršti, kaip nemiegojai, kaip vaikščiojot, kaimynų šviesas skaičiavot, net antro vaiko nenori - tai kur čia to papo nedavimo nauda g.gif aš bent jau snausdavau tą papą padavus , nė vienos naklties vertikaliai nesu praleidus. Ir dabar Eliza dažnai išsikrausto iš savo lovytės, nes perkeliama atsibunda, tai kam to reikia, ir save ir vaiką kankint, tegul miega, kur jai patogu irnesakyk.gif sakau, čia kiekvienos pasirinkimas 4u.gif
Tu manai, kad vaikas neramiai nemiega, nes nori papo, o aš manau, kad vaikas nori papo, nes neramiai miega, čia žinai, kur priežastis, kur pasekmė. MAno Eliza papinukė, bet kai viskas gerai, tai normaliai miega, neprašo to papo, o va kai kas nors negerai, matyt, blogai jaučiasi ar dar kas, tada iš vakaro daug kartų reikia papu raminti. Na ir ką..bele rimsta..
4u.gif

QUOTE(papūgiukė @ 2014 12 03, 13:48)
Sveikos, mamytės
Jungiuosi ir aš į Jūsų būrį.
Mums jau 1,5 mėnesiuko, bet iki šiol sunkiai prie kompo prieidavau, tai tik paskaitinėdavau Jus.
Mažai aš SM bendravau, tai trumpai apie save, pastojau po antro IVF.
mes po truputį augame, kai pagalvoju, kokia mažutė tik gimusi buvo
Mus labai pilvelis kankina, jau visus įmanomus vaistus išbandėme, bet praktiškai niekas nepadeda, arba nuo diegliukų, arba nuo pirduliukų verkiam vakarais.


sveika, laikykis, mes irgi išbandėm visus vaistukus, nepasakyčiau, kad kurie nors super padėjo..padėjo laikas ir nešiojimas tūpčiojant visą vakarą doh.gif


QUOTE(Natalija_V @ 2014 12 03, 18:03)
O po pietų deginom kalorijas. Įdomu, kiek sudega, jei valandą laiko šoki su vaiku ant rankų pagal Shakiros muziką ir kartu bandai gaminti pietus?  Nes, blyn, kaip storėju Man nuo liemens reik 10 cm numest, kad tapčiau savimi Matyt, amžius savo daro. Iki vaiko galėjau valgyt kiek noriu, ką noriu ir kada noriu ir daugiau 47 kg nesvėriau...



na, jei tu buvai nelinkusi storėti,tada gal ir daug sudega:) man tai nieko, kadangi sportuodavau kasdien, žiūrėdavau maistą ir vis tiek storėdavau, tai dabar lašiakas ant pilvo dedasi net ir visą dieną vaikus tampant ir dar du litrus nuleidžiant. Kitur nieko, bet per liemenį vėl nėščia doh.gif o kai baigsiu maitint, nežinau, kaip reikės iš karto baigt ėsti doh.gif kitaip bus šakutės doh.gif kol maitinu, tai dar dar..
Amžius man dėl miego savo daro. Jetus, kaip aš lūžtu..

QUOTE(Gufetta @ 2014 12 04, 03:50)
Kitty wub.gif man irgi labai patinka maitint, smagu kad zuikis irgi mėgsta glaustytis nors jaučiu uz poros mėnesiu turėsiu slept nuo visuomenes kad zindau, nes cia jau dbr kai kas


jetus , nu keiti tu mano nuomonę apie italus nuolat doh.gif
Gal jiems atspausdinti PSO rekomendacijas žindyti iki 2 metų ir išdalinti?smile.gif
aišku, iki 2 nedaug kas žindo, nu bet stebėtis,kad kelių mėnesių žindoma..ką aš žinau..

neseniai kaip tik skaičiau straipsnį, kad iki metų MP turi daug maisto medžiagų, o po metų -nebe, bet užtat pradeda daugėti imunoglobulinų, antikūnų ir t.t. ,žodžiu, kaip maistas jis nebelabai vertingas, bet naudingas imunitetui. Čia šiaip:) nieko nepropaguoju:)
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2014 12 04, 09:07)
Dėl gydytojų nuomonių - kokių norėsi, tokių rasi doh.gif  kaip visada.

Labai gerai pamenu, kaip tu principingai nedavei papo ir neėmei į lovą, bet ar dėl to geriau miegojai?

Dar dabar negali pamiršti, kaip nemiegojai, kaip vaikščiojot, kaimynų šviesas skaičiavot, net antro vaiko nenori - tai kur čia to papo nedavimo nauda g.gif  aš bent jau snausdavau tą papą padavus , nė vienos naklties vertikaliai nesu praleidus.


kaip gydytojų nuomonių, taip ir patirčių yra n smile.gif žinau pažįstamų, kurių vaikai neramiai miegojo papo beieškodami kas pusvalandį, o atpratino porą naktų pasikankinę ir miega ramiausiai, keliasi (jei keliasi) naktį tik pavalgyti. nekalbu apie 3 mėnesių vaikučius, kurių režimas galbūt dar nenusistovėjęs, pilvą skauda ar pan., bet apie 7-8 mėnesių ar vyresnius.

nesigailiu nė akimirkos savo pasirinkimo smile.gif taip, geriau miegojau, nesnaudžiau, nes mane galėjo pakeisti vyras ar mama. visada sakiau, kad mano (.) nebus soskė, bet tikrai buvo tokių atvejų, kai D.C. nusiraminti niekas nepadėdavo, daviau ir papą, bet spjaudavo ir rėkdavo. nu toks tas mano vaikas. labai ilgai kankino diegliai, todėl ir mindavom naktimis takučius, pakabinę į tigro pozoje, bet ~5 mėnesį naktys būdavo tik geryn.
negi mes nuo to vienas kitą mažiau mylim? nemanau..
dabar beveik kiekvieną naktį pas save pasiimu, nes vis dar o kai užmiega, tai jau kaip žvaigždė doh.gif mama vienam lovos krašte, tėtis kitam, caras miega wub.gif
Atsakyti
Labu,
Papūgėle sveika prisijungusi!
Kitty oi vargeliai pas Tave. Aš visai nuovoką prarandu, kai mažė verkia, tuo metu galiu tik vaiko raminimu užsiimti. Būčiau visai pakrikusiais nervais, kai abu verkia.
Mažė tik prieš 15 min nuėjo rytinio miego. Niekada dar nebuvo ryte virš dviejų valandų ištempusi. Vakar tokiu metu jau atsikėlusi buvo. Na nenusistovi pas mus dar pagal valandas dienotvarkė. Kaip pas kitas?
Dėl krūties naktį. Nėra taip, kad tai mane labai džiugintų, bet alternatyva kol kas yra tokia - vaikas pradeda verkti, pabunda, reikia nešioti ir ko gero maitinti. Kol kas atrodo lengviau įduoti krūtį. Žiūrėsim kaip bus svorio priaugusi. Jei mažai tada jau reikės ką nors keisti. Nes aš irgi įduodu ir miegu toliau. Kadangi einam miegoti iki 23 (vaikas anksčiau),, o keliamės 7-8 tai bendrai prisigaudau miego valandų. Įdomi dar bus gydytojos nuomonė ir dėl dažno valgymo ir dėl dantukų. Na ir tikėsiuos, kad išaugs smile.gif
Mažė išmoko "bezdėti" sudėjusi lūpas (na žinot toks garsas gaunasi). Taip jai patinka, kad šiandien net per miegus varė biggrin.gif
Zuzla smagu, kad pailsėjote. Druskininkuose buvot? Norėčiau ir aš su procedūromis, bet reiks dar kokį pusmetį palaukti. Buvom mes prieš porą savaičių Druskininkuose. Tai su mažosios nekentimu rengtis nelabai kur ir nosį iškišom smile.gif laukiu vasaros vien dėl to, kad nereiks vaiko rengti einant į lauką biggrin.gif
Guffeta, gerai rašai dėl pasiekimų fiksavimo. Mano didžiausia kontrolierė mama. Na ji iš pirmūnų giminės, jei tik ko vaikas dar nedaro, iš karto tragedija. Čia neseniai sako - reikia mažei daugiau gulėti ant pilvo. Sakau, o žinai kiek guli? Tai aišku, kad nežino, bet vis tiek reikia daugiau, geriau ir greičiau... oi stresą man tuo atžvilgiu mama varo.
Atsakyti
Nežinau kaip geriau su tuo papu. Aš negaliu leist vaikui verkt, juo labiau-naktį, jei jai reikia būtent papo - tai ir duodu. O dabar tiek išvargstu per naktį, kad jau net nesuvokiu paryčiais kas ir kaip - pasiimu pas save, apsikabinu ir įkišu papą. Nu bliamba pradėjo keltis kas 40 min-1 val. Pirmus kartus papo neima, reikia pasupt. O po to jau nori papo - tai pavalgyt, tai pasiramint. Ir soskė naktį netinka. Iš viso kažkaip nebemėgsta jos, paima tik lauke ar mašinoj. Žodžiu, kuo toliau tuo prasčiau su miegu... Ir nu tas nuolatinis nesustojantis zirzimas... doh.gif Turi visą dėmesį skirti tik jai. Jau įkirto, kad kai telefonu kalbu, tai čia ne su ja - barasi.

Gufetta, o kuriose šalyse uždrausta ta vakcina? Neradau info. Ir taip, pas mus kitokia. Aš to pneumo skiepo atsisakiau, nes jei būtų kokia reakcija, net nežinočiau nuo kurio skiepo. Paskiepysiu panašia vakcina prieš darželį. Ryt eisim antros dozės, tai vėl turėsiu išklausyt moralo dėl tos pneumo ir dėl hep B. Iš anksto nervai nelaiko...


Wiliux
, nu nepavydžiu, kai yra spaudimas dėl pasiekimų smile.gif Aš kartais nerimauju dėl veluojančių sugebėjimų, bet nu negali visi vienodai vystytis.
Atsakyti
Zuzla, tai aš ir sakau,kad visos randam savo variantą, kas tinka vienai, tas netinka kitai 4u.gif Tiesiog mes juk geriausiai pažįstam savo vaikus, jaučiam, ko jiems reikia, tiesiog... na...tos,kurios visą naktį duoda papą , irgi ne iš durnumo ar neturėjimo ką veikti tai daro, tą norėjau pasakyti. Nes man susidarė įspūdis, kad tu taip į tai žiūri, kad mes darom nesąmones ir tiek. Sakai, duok čiulptuką. nu nė viena mano mergaitė jo nepripažįsta, kišk nors į užpakalį, nes į burną niekaip doh.gif Broliui - mielai. O sesei reikia ko kito.Tiesiog.. Tiesiog jauti,kad tam vaikui tik tai padeda,kad to reikia. Vienos nebeduoda ir, kaip sakai, po dviejų naktų vaikai išmiega. Mano draugė nebedavė, tikėdamasi, kad išmiegos, mergaitė naktim iki trejų metų blūdijo. Mišinio naktį negerė, bet rėkdavo. Nuo 9 mėn, nepadėjo nujunkymas,net pakenkė, bet pas ją to pieno nebebuvo, tai dėl to nutraukė. Visokių avejų būna, tiesiog negalima visiems dėti vienos taisyklės. Galbūt tavo vaikui to n ereikėjo ir tu nežinai to jausmo, kai vaikuo juodai reikia papo, na pvz mano Erikučiui irgi nereikia, kai rėkia, pabandyk kišt papą - iš viso suplyš, atrodo. Nu nereikia jam. Jei tik tokį auginčiau, irgi galėčiaui sakyti, ai, nesąmonė tas papas. Bet turiu ir kitokios patirties. Tiesiog..įvairių vaikų yra, įvairių situacijų, ir mama jaučia, kuri geriausia. Arba kartais neranda geriausios , būna ir taip.. 4u.gif

Wiliux, prajuokinai su tuio bezdėjimu biggrin.gif Pas mus irgi nenusistovi režimas, va vakar pagal planą turėjo būti pats geriausias laikas su masažiste, o buvo tragedija, nes tuo metu reikėjo miegoti kažkodėl.
Maniškė irgi nekenčia rengtis..
Neurologė man aiškino, kad ne veltui tie pasiekimai fiksuojami..Aišku, yra gi leistini nuokrypiai,bet bendra raida labai susijusi su judesiu. IR socialinė, ir intelektinė, viskas yra susiję..
Aišku, kai prasideda rungtynės, kas vos tik gimęs sėdasi, stojas, ropoja ir t.t. , tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2014 12 04, 12:11)
Zuzla, tai aš ir sakau,kad visos randam savo variantą, kas tinka vienai, tas netinka kitai 4u.gif 


be abejo smile.gif
keičiames patirtimi, juk tai naudinga.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šiandien pas mus nemiegadienis, tiksliau jau ir nemieganaktisbuvo doh.gif


QUOTE(Yggdrasil @ 2014 12 03, 19:07)
  Papugiuke ,o sito nebandei ? Manau geras daiktas  g.gif
http://www.babymarke...46330207/p48522


Dar ne mirksiukas.gif Bandžiau tik su šlapimo kateteriu, tai truputi oro išeina, bet nelabai ką padeda. labiau gal pasituštinti padeda. Aišku, ten ir skylutės nedidelės. Žiūrėsiu, gal reiks ir tai pabandyti doh.gif


Kitty, Tavimi tai aš žaviuosi, tiek stiprybės, tiek atsidavimo ir ištvermės. Aš vis apie dvynukus pasvajodavau, bet dabar man ir vienos sočiai užtenka doh.gif wub.gif
Nors aišku, kai jau yra, neturi kur dėtis, turi kažkaip suktis wub.gif

Mamytės, norėjau Jūsų paklausti, o Jūs nuo rotaviruso skiepijote savo mažylius. Čia paildomas mokamas skiepas. Vis suku galvą ar verta g.gif
Atsakyti