Įkraunama...
Įkraunama...

Pantogar

Nusipirkau ir aš pabandyti, kokį poveikį padarys mano plaukučiams, jei lėtokai auga, o kai jau paauga, tenka pakirpti, nes galiukai išsišakoja, tai taip ir nepavyksta ilgesnių kasų užsiauginti... Pirkau Camelia vaistinėj 90 tablečių 101 Lt. Pakluaisai vaistininkės, kad jei neturiu rimtų slinkimo problemų, gal užtektų 2 tab. per dieną, o ji atsakė, kad geriausia vartoti taip, kaip parašyta - 3 tab. per dieną, nes paskui žmonės ir skundžiasi, kad efekto nėra, kai naudoja ne taip, kaip nurodo gamintojas.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2008 08 06, 09:38)
Nusipirkau ir aš pabandyti, kokį poveikį padarys mano plaukučiams, jei lėtokai auga, o kai jau paauga, tenka pakirpti, nes galiukai išsišakoja, tai taip ir nepavyksta ilgesnių kasų užsiauginti... Pirkau Camelia vaistinėj 90 tablečių 101 Lt. Pakluaisai vaistininkės, kad jei neturiu rimtų slinkimo problemų, gal užtektų 2 tab. per dieną, o ji atsakė, kad geriausia vartoti taip, kaip parašyta - 3 tab. per dieną, nes paskui žmonės ir skundžiasi, kad efekto nėra, kai naudoja ne taip, kaip nurodo gamintojas.

taigi nurodyta ,kad tik pirmą mėn po tris ,be to ,po 3 tada ,jei situacija prasta ,o šiaip ir po mažiau užtenka.N a,bent jau man nėjo gert po 3 ,nes niežėjo galvą ,paskaudendavo skrandį ax.gif [ir nuo 2 šiek tiek skauda ,tai dabar gersiu po vieną]
Atsakyti
Naudojau ir as sitas kapsules du menesius, nagai sustiprejo zymiai, na o ant plauko sunku pastebeti, taciau pradejo augti tokie nauji plaukeliai kaip kirpciukai ax.gif Manau jie tikrai paskatina plauku augima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 08 06, 11:44)
taigi nurodyta ,kad tik pirmą mėn po tris ,be to ,po 3 tada ,jei situacija prasta ,o šiaip ir po mažiau užtenka.N a,bent jau man nėjo gert po 3 ,nes niežėjo galvą ,paskaudendavo skrandį ax.gif [ir nuo 2 šiek tiek skauda ,tai dabar gersiu po vieną]


as geriau po 2kapsules bet nieko man neskaudejo g.gif
Atsakyti
Norėčiau pasitikslinti: jei Pantogar yra vaistai, ar galima juos vartoti be gydytojo nurodymo? ax.gif Man labai slenka plaukai, o per mėnesį paauga apie 2-3mm, labai išsausėję. Bandžiau įvairius vitaminus, kaukes, žibalą ir t.t., bet jokio efekto nematau, o gyvenu mažame mieste, čia nėra gydytojo, kuris galėtų patarti tokiais klausimais. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2008 08 06, 09:38)
Nusipirkau ir aš pabandyti, kokį poveikį padarys mano plaukučiams, jei lėtokai auga, o kai jau paauga, tenka pakirpti, nes galiukai išsišakoja, tai taip ir nepavyksta ilgesnių kasų užsiauginti... Pirkau Camelia vaistinėj 90 tablečių 101 Lt. Pakluaisai vaistininkės, kad jei neturiu rimtų slinkimo problemų, gal užtektų 2 tab. per dieną, o ji atsakė, kad geriausia vartoti taip, kaip parašyta - 3 tab. per dieną, nes paskui žmonės ir skundžiasi, kad efekto nėra, kai naudoja ne taip, kaip nurodo gamintojas.

kurgi nesakys. kuo daugiau gersi, tuo dazniau pirksi smile.gif siaip 3 tabletes geriamos intensyviai slenkant plaukams, nenumanau ne vienos priezasties, kodel nesant slinkimui galetu neuztekti 2 per diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 07 rugpjūčio 2008 - 01:57
Nusipirkau ir aš šiandien Pantogar. Labai jau brangiai išeina pusę metų po šimtuką kas mėnesį, bet čia mano paskutinė viltis bandant atsiaugint plaukus iki tokių, kokie buvo kadaise. verysad.gif Tik dabar iškilo klausimas: plaukai man gerokai slenka, bet dar ne kritiškai, aš labiau norėčiau, kad jie tiesiog greičiau augtų (nes man jau pradeda atrodyti, kad jie visai neauga, plaukus dažau tamsiai ir tik po 4 mėnesių pradeda matytis paaugusios šaknys), taigi, kiek tablečių per dieną man reikėtų gerti? Klausiau kelių vaisitininkių, jos nelabai ką apie šį preparatą žino. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fresh: 08 rugpjūčio 2008 - 00:50
QUOTE(Anatema @ 2008 08 07, 02:43)
Norėčiau pasitikslinti: jei Pantogar yra vaistai, ar galima juos vartoti be gydytojo nurodymo?  ax.gif  Man labai slenka plaukai, o per mėnesį paauga apie 2-3mm, labai išsausėję. Bandžiau įvairius vitaminus, kaukes, žibalą ir t.t., bet jokio efekto nematau, o  gyvenu mažame mieste, čia nėra gydytojo, kuris galėtų patarti tokiais klausimais. doh.gif

Dauguma mūsų juos geriam be recepto biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(fresh @ 2008 08 08, 01:50)
Nusipirkau ir aš šiandien Pantogar. Labai jau brangiai išeina pusę metų po šimtuką kas mėnesį, bet čia mano paskutinė viltis bandant atsiaugint plaukus iki tokių, kokie buvo kadaise.  verysad.gif Tik dabar iškilo klausimas: plaukai man gerokai slenka, bet dar ne kritiškai, aš labiau norėčiau, kad jie tiesiog greičiau augtų (nes man jau pradeda atrodyti, kad jie visai neauga, plaukus dažau tamsiai ir tik po 4 mėnesių pradeda matytis paaugusios šaknys), taigi, kiek tablečių per dieną man reikėtų gerti? Klausiau kelių vaisitininkių, jos nelabai ką apie šį preparatą žino. g.gif

jei taip lėta auga ,manau ,kad pirmus 2 mėn gerk po 3 ,o paskui mažink .
Šiaip vaistinėj rekomendavo po 2 gert ,jei nėr didelių bėdų bigsmile.gif
Atsakyti
Na stai...geriu jau 14 dienu po 3 tabletes stabiliai.Nepasakyciau, kad nustojo slinkti visiskai. Nes siaip juk turi kazkiek iskristi per diena. Bet uztat jau jauciasi niezuliukas malonus prie saknu. Niesti biggrin.gif Dar su sukom gerai pamasazuoju...Bet jauciu, kad poveikis bus yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2008 08 13, 10:04)
Na stai...geriu jau 14 dienu po 3 tabletes stabiliai.Nepasakyciau, kad nustojo slinkti visiskai. Nes siaip juk turi kazkiek iskristi per diena. Bet uztat jau jauciasi niezuliukas malonus prie saknu. Niesti  biggrin.gif Dar su sukom gerai pamasazuoju...Bet jauciu, kad poveikis bus yahoo.gif


Aš dabar galvoju, kad ir man toks niežuliukas jaučiasi, kai galvos odą masažuoju, ar kai galvą plaunu. Bet ne toks, lyg oda suerzinta, o būtent, lyg plaukučiai augtų, kaip po depiliacijos... lotuliukas.gif
Jei čia ne halionikai, tai gal tikrai jau bando ataugti išslinkę? bigsmile.gif Jau antras mėnuo Pantogarą geriu.
Atsakyti
Sweikos! Noriu pasidziaugt clap.gif - pries du menesius (be poros dienu) nukirpau visus nesweikus plaukus ir liko tokie trumpuciai ,tokie....nesuimadavau ,visi iskart issinerdavo is delno blink.gif nerwinaus labai,pradejau cia forumus visus skaitineti : kas skatina augima ir t.t. g.gif Ir ka,nusipirkau PANTOGAR!
Ir siandien jau turiu kuom pasigirt! 4u.gif jau plaukucius suimu i maza maza uodegiuka, t.y surisau mazuciuliuke kasyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sankariuke @ 2008 08 21, 17:53)
Sweikos!  Noriu pasidziaugt  clap.gif - pries du menesius (be poros dienu) nukirpau visus nesweikus plaukus ir liko tokie trumpuciai ,tokie....nesuimadavau ,visi iskart issinerdavo is delno  blink.gif nerwinaus labai,pradejau cia forumus visus skaitineti : kas skatina augima ir t.t.  g.gif Ir ka,nusipirkau PANTOGAR!
Ir siandien jau turiu kuom pasigirt!  4u.gif jau plaukucius suimu i maza maza uodegiuka, t.y surisau mazuciuliuke kasyte thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Sveikinu! thumbup.gif Aš, kvaiša, prieš pusantrų metų nusikirpau kirpčiukus taip, kad tik antakius dengė, ir iki šiol man jie ataugę vos iki nosies galiuko, plaukai labai lėtai auga. Nusipirkau PANTOGAR, lauksiu stebuklo dabar. lotuliukas.gif Labai įdomu, kaip tau plaukai augo anksčiau? Naudoji tik PANTOGAR ar dar ką nors skatinančio plaukų augimą?
Atsakyti