Įkraunama...
Įkraunama...

Pantogar

Pantogar vartojau 3men,bet jokio efekto nepastebejau g.gif
Atsakyti
Aš taip pat noriu pagirti šį vaistą thumbup.gif Nesitikėjau stebūklo, bet nesigailiu nei vieno cento išleisto jiems. Geriu dar tik pirmą mėnesį, bet gersiu tris, paskui pertrauka ir vėl tris. Pirmiausia pastebėjau, kad nagai pradėjo augti, nes kai nusiėmiau gelinius tai jau daugiau nei metai jie man neaugo visiškai, skilinėjo. Dabar atrodo puikiai, džiaugiuosi negaliu. Po kelių savaičių pastebėjau, kad ir plaukai mažiau slenka ir stipresni. Kirpėja taip pat sakė, kad plaukų būklė gerėja. Žinoma tie, kurie jau ilgi jie neatsinaujina, tačiau iš šaknų jų daug daugiau ir storesni. Žodžiu, esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
As po metu pertraukos vel pradejau gerti pantagora. Labai pradejo nagai skilineti ir plaukai slenka verysad.gif Kai geriau pries tai, tai nagai buvo tikrai atsigave ir plauku daug nauju priaugo... thumbup.gif
Atsakyti
Kur jus gaunat to pantogar? visa euro vaistine akropoly isziurejau, neuzmaciau tokio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2009 09 07, 16:47)
Kur jus gaunat to pantogar? visa euro vaistine akropoly isziurejau, neuzmaciau tokio  doh.gif


Man taip pat sunkiai sekesi surasti is pat pradziu. doh.gif Po to paklausiau darbuotojos ir parode....prie vitaminu plaukam, nagam, moterim..wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2009 09 07, 21:38)
Man taip pat sunkiai sekesi surasti is pat pradziu. doh.gif  Po to paklausiau darbuotojos ir parode....prie vitaminu plaukam, nagam, moterim..wink.gif


ziurejau ten, kiekviena dezute iskilnojau... nu nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2009 09 07, 18:32)
ziurejau ten, kiekviena dezute iskilnojau...  nu nebuvo schmoll.gif


Nezinau is kokio tu miesto, bet pas mus Klaipedoje akropolio euro vaistineje, moterim skirti vitaminai sudeti dviejuose vietose, del to man sunkiai sekesi rasti..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2009 09 07, 20:47)
Kur jus gaunat to pantogar? visa euro vaistine akropoly isziurejau, neuzmaciau tokio  doh.gif

Euro vaistineje as esu pirkusi kasose(kur receptiniai vaistai), nes prie visu vitaminu neradau. O Camelijoje neturejo, bet jie uzsako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 09 08, 10:45)
Euro vaistineje as esu pirkusi kasose(kur receptiniai vaistai), nes prie visu vitaminu neradau. O Camelijoje neturejo, bet jie uzsako smile.gif


turbut todel ir neradau euro vaistineje prie visu vitaminu, nes apejau viska ka galejau smile.gif)) tik nezinau prasidet man su jais ar ne... ar bandyt kol kas ampules...
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2009 09 08, 20:04)
turbut todel ir neradau euro vaistineje prie visu vitaminu, nes apejau viska ka galejau smile.gif)) tik nezinau prasidet man su jais ar ne... ar bandyt kol kas ampules...

Pantogaras tikrai geri vitaminai smile.gif Jeigu finansai leidzia tai tikrai siulau isbandyti. Kaina atitinka kokybe. Jau po pirmo menesio naudojimo plaukai sustiprejo, netaip slinko ir nauji pradejo augti. Ir nagai sustiprejo smile.gif
Atsakyti
eisiu ir as siandien isigyti. matyt rudeniui ateinant kaili pradejau keist biggrin.gifD
Atsakyti
Na, as pati siu vitaminu nevartojau, nes dar nera tokia baisi situacija... manau,kad isslenka siek tiek daugiau plauku, negu kad normaliai biggrin.gif o vat mano drauge juos vartojo... ir ne tik, dar visokius sapunus vaistinese pirko, bet vis tiek per tris menesius nepasitaise plaukai.. Dar siaip gali padet plauku skalavimas dilgeliu nuoviru. Drauges plaukai gal but siek tiek maziau slenka ir pats plakas atsigales yra thumbup.gif o pati galbut bandysiu alyvuogiu aliejumi trinti plaukus.. (kazkur skaiciau, kad padeda) bet abejoju ar patiks, manau bus sunku iskalauti biggrin.gif g.gif
Atsakyti