Įkraunama...
Įkraunama...

Pantogar

Sveikos 4u.gif
As bandziau ir Pantogar,perfectil,fitoval-jokio poveikio,kaip slenka plaukai taip slenka,net augimas toks pats letas verysad.gif dabar nusipirkau grozvita ir alaus mieliu,dar trinu saknis dzintars aliejumi pries plovima.Kai cia padarysiu kursa,vel kazka bandysiu.Reikia kazkaip atsiauginti plaukus,gaila kad net vitaminai nepadeda greiciau augti verysad.gif
Atsakyti
Eisiu ir as pirk, nes plaukai keistai slinkt pradejo o po tiek metu auginimo nesinori prarast rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Aš Pantogar neišgėriau nei vienos pakuotės ir mečiau - atsirado skausmingi išbėrimai aplink burną, ko anksčiau gyvenime nesu turėjusi. Metus šį gėrį, viskas susitvarkė.
Atsakyti
QUOTE(Palloma @ 2010 09 24, 09:48)
Sveikos  4u.gif
As bandziau ir Pantogar,perfectil,fitoval-jokio poveikio,kaip slenka plaukai taip slenka,net augimas toks pats letas  verysad.gif  dabar nusipirkau grozvita ir alaus mieliu,dar trinu saknis dzintars aliejumi pries plovima.Kai cia padarysiu kursa,vel kazka bandysiu.Reikia kazkaip atsiauginti plaukus,gaila kad net vitaminai nepadeda greiciau augti  verysad.gif



as kai pirma karta geriau pantogar, man efektas pasireiske tik 3cio menesio gale, todel patarciau juos gerti bent 4-6menesius. beje, mano mamai tas pats buvo...
Papildyta:
QUOTE(Violeta* @ 2010 09 10, 20:48)
Hmmm...paskaičius suprantu, kad esu įdomioj situacijoje..Plaukai nepaaiškinamai  slenka antri metai, jau turbūt treti...dariausi visus įmanomus tyrimus - laiku susivokiau, kad kažkas negerai, paskui dar pakartotinai tyriausi...tai kraujo tyrimus dariau, bendra, kelis kartus biocheminį, skydliaukės kelis kartus hormonus tikrinau, lytinius hormonus...Nieko, išvada - sveika, o plaukai krito tiesiog tragiškai..Šokas buvo kai užsikimšus virtuvės kriauklei pasakė, kad sifonas pilnas plaukų  - ogi nesišukuoju ties virtuvės kriaukle, indus indaplovė daugiau plauna, tai galit įsivaizduot kaip slinko/tebeslenka plaukai.Iš vitaminų maždaug metus gėriau vitabiotiko norinčioms pastoti - visi vit kurie ir plaukų struktūrai reikalingi pagerint, na ir didesne kontrole tokio tipo vit.. tai nagai tapo akmeniniais - kieti, niekada gyvenime nebūčiau manius, kad galiu tokius ilgus nagus užsiaugint, bet galiu jei tik noriu - žirklutės net sunkiai kerpa, na, plaukų naujų auga, bet esmė, kad turėjau tikrai labai gražius tankius  plaukus, o iš jų liko koks trečdalis..jei sagės guledavo nenaudojamos, nes per plaukų apimtį neidavo užsegt, tai dabar gi išslysta dėl apimties nebuvimo...Šukuosena vienintelė- kuodukas, kitaip plaukai bus maiste, burnoj, ant rūbų ir bet kur kitur...

Taigi apsipirkau ir aš to Pantagoro, nors realiai esu bandžius daug ką..investavus nemažai..Plaukai auga, bes slinkt nenustoja, gal ši priemonė padės bent kiek..


man atrodo jus perdedate, jei taip tragiskai jums slenka, tai po puses matu butumet jau plika.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss_: 25 rugsėjo 2010 - 12:15
QUOTE(miss_ @ 2010 09 25, 14:14)

man atrodo jus perdedate, jei taip tragiskai jums slenka, tai po puses matu butumet jau plika..  blush2.gif


aš tai pvz pilnai tikiu, nes man irgi taip pat- plaukai jau kelinti (apie kokius 4- 5 m) metai žiauriai slenka, net pečių nesiekia, geriu vitaminus, darau įv. kaukes, vaikščiojau į įvairiausias procedūras, dariausi įv. tyrimus- rezultatai visiškai sveika.. esmė ta, kad plaukai auga(ant galvos nuolatinis ežiukas) , bet labai greit išslenka, todėl kartais atrodau kaip nupešiota višta.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2010 09 25, 12:14)
man atrodo jus perdedate, jei taip tragiskai jums slenka, tai po puses matu butumet jau plika..  blush2.gif



Žinokit, neperdedu nė kiek...tiesiog buvo metas kai turėjau išskirtinai gražius ir labai tankius storus plaukus - mane tai ir gelbsti, kad plaukų kaip kirpėja sako, yra labai daug - ale jų pusės nebėr, plius daug plaukų įvairiausio ilgio, nes kai du metus slenka, tai tiek ir auga...tai šereliai per visą plaukų ilgį ir jie tebeslenka...Kuokštai plaukų ant grindų, vonioj, kriauklėje, ant rūbų- šukuosena jau standartine - kuodelis. Va, nesenai palaidojom uošvį, jam po radioterapijos irgi plaukai slinko...Pirmom dienom pagalvodavau, kai visai vienodai plinkame blink.gif doh.gif ...Paskui, žinoma, jam jau tiesiog saujom, o man kol kas sruogom slenka....Giminės pamatė mane maždaug po metų - visi - plaukus kirpai? blink.gif ogi ne - ant tiek islinko.
Nooors...viltis turnelio gale - man jau kiek mažėliau plaukų iškrenta..Matysim ar tai sutapimas, ar tiesiog šiaip pasirodė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 25 rugsėjo 2010 - 17:17
Miss as geriau puse metu 4u.gif o jau beveik ir praejo 3 men kai negeriu,bet geriu kitus vitaminus grozvita...vis ieskau efektingo budo ax.gif
Atsakyti
sweikos, as pantogar pageriau tik menesi, bet efektas tikrai geras smile.gif plaukai tikrai nemazai per wasara paaugo ir wisai nenutriuse. Kai pas kirpeja apsilankiau, pasake kad galiuku dar nereikia net kirpt, nes labai sweikai atrodo.
Tik tiek kad as ne del slinkimo ji geriau, o del to kad atsiaugint noriu.
Atsakyti
nusipirkau PRIORIN, bandysiu kursa 3 men.
Gal kas gali palyginti Pantogar ir Priorin (jo LT nera, siunciaus is Vokietijos).
Atsakyti
QUOTE(Palloma @ 2010 09 24, 08:48)
Sveikos  4u.gif
As bandziau ir Pantogar,perfectil,fitoval-jokio poveikio,kaip slenka plaukai taip slenka,net augimas toks pats letas  verysad.gif  dabar nusipirkau grozvita ir alaus mieliu,dar trinu saknis dzintars aliejumi pries plovima.Kai cia padarysiu kursa,vel kazka bandysiu.Reikia kazkaip atsiauginti plaukus,gaila kad net vitaminai nepadeda greiciau augti  verysad.gif

tokiu atveju sakyciau reikia ieskot priezasciu del ko jie slenka, sveikatos problemos gali buti-skydliauke (hormonai) ar kt.
Atsakyti
kai tik apie plauku slinkima tema, tuoj visi liepia skydliauke tirtis.Manau be sios problemos yra ir kitu daug priezasciu.
Atsakyti
Geriu Pantogar, jau trecia pakuote pradejau. Plaukai nenustojo slinkti, bet pridygo nauju. Pradejau gerti del plauku slinkimo.
Atsakyti