Įkraunama...
Įkraunama...

Pantogar

QUOTE(Regama @ 2007 04 05, 14:04)
drinks_cheers.gif
Sutinku, nelabai ir man jie padeda, o kaina tai nemaža.

Man labiau patiko NUTRASTYLE vitaminai plaukams ir nagams 4u.gif Ir kaina ju pakyginus maza ax.gif Buvo Pantogarui akcija, tai ir prisipirkau, bet pabaigus nebepirksiu ju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 04 05, 13:21)
Buvo Pantogarui akcija, tai ir prisipirkau, bet pabaigus nebepirksiu ju schmoll.gif


Akcija ir praeitą savaitę dar buvo thumbup.gif manau, kas tinka vienoms, gali netikti kitoms, juk tai natūralu mirksiukas.gif be to norint pajusti ir pamatyti rezultatą, nepakanka vos poros savaičių ar mėnesio schmoll.gif
Nusipirkau ir aš, nes sesuo buvo gėrusi ir rezultatu tikrai patenkinta. Šį preparatą gydytojai po švitinimo ar chemioterapijos plaukučiams nuslinkus rekomenduoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2007 04 05, 15:42)
Akcija ir praeitą savaitę dar buvo  thumbup.gif manau, kas tinka vienoms, gali netikti kitoms, juk tai natūralu  mirksiukas.gif be to norint pajusti ir pamatyti rezultatą, nepakanka vos poros savaičių ar mėnesio schmoll.gif
Nusipirkau ir aš, nes sesuo buvo gėrusi ir rezultatu tikrai patenkinta. Šį preparatą gydytojai po švitinimo ar chemioterapijos plaukučiams nuslinkus rekomenduoja smile.gif

Sutinku, kad gal man jie netinka verysad.gif As juos geriu ne pora savaiciu, o jau trecias menuo ax.gif Buvau nusipirkus du didziuosius ipakavimus, ir dar prie ju buvo prideta dovanu mazieji ipakavimai, dar su nuolaidu kortele isvis pigiai gavos thumbup.gif Tik, kad nera ypatingu rezultatu nuo ju man verysad.gif
Atsakyti
as jau geriu hm... 5 pakuote , bijau sumeluot bet jau ilgai.plaukai ataugineja , galva pilna mazu plaukuciu net susisukuot nebeiseina bet nesu 100% tikra kad tai nuo vitaminu
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 04 05, 21:21)
as jau geriu hm... 5 pakuote , bijau sumeluot bet jau ilgai.plaukai ataugineja ,  galva pilna mazu plaukuciu net susisukuot nebeiseina bet nesu 100% tikra kad tai nuo vitaminu

a tai nuo ko dar manai? lotuliukas.gif
Atsakyti
naudojau kapsules , darausi mezoterapija ir galbut isvis savaime susitvarke nes slinkimas buvo po gimdymo...
Atsakyti
aš galvojau, kad čia vitaminai blink.gif na vaistų tikrai negersiu. nėra dar taip blogai.
Atsakyti
kazkaip aprasyme nemaciau kad butu parasyta kad vaistai reiks dar karta paskaityt
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 04 08, 22:54)
kazkaip aprasyme nemaciau kad butu parasyta kad vaistai reiks dar karta paskaityt


taip taip, vaistai
aš irgi galvojau kad vitaminai, bet kai pirkau 2 pakuotę nesuteikė nuolaidos ( o 6dienii vitaminams turi buti nuolaida 10 ar 15 proc.), vaistininkė pati nustebo kad kompas neduoda nuolaidos, o paskui su kita pasikonsultavo ir išsiaiškino kad PANTOGAR – tai vaistai (ir aprašyme tai parašyta)
Atsakyti
aprasyme neradau kad butu parasyta kad vaistai ir duoda skyreli mitaminai ir papildai. ir be to galima vartot nesciom ir maitinanciom tai nemanau kad jei ir vaistai kad kazkokie rimti
Atsakyti
Niu panos, kaip rezultatai? Kazkaip aprimot visos g.gif
Irgi slenka plaukai nzn kaip sustabdyti doh.gif
Atsakyti
man tai praejo slinkimas (tfu tfu tfu) dabar rudeni vel gersiu ju kursa
Atsakyti