Įkraunama...
Įkraunama...

Pantogar

man Pantogar, tai tikras isgelbejimas! nes jau du kartus vos nenuplikau! pirma karta po gimdymo, o praejus 2 metams po erkinio encefalito! dabar ka tik baigiau gerti siuos vitaminus ir mano plaukai praktiskai nebeslenka, o prie saknu auga eziukas smile.gif

beje, jei kartais skrysit i Egipta, tai pirkit Pantogar ten, nes kaina gerookai mazesne nei Lietuvoje

sekmes visoms!
Atsakyti
QUOTE(Faghira @ 2012 10 29, 21:38)
man Pantogar, tai tikras isgelbejimas! nes jau du kartus vos nenuplikau! pirma karta po gimdymo, o praejus 2 metams po erkinio encefalito! dabar ka tik baigiau gerti siuos vitaminus ir mano plaukai praktiskai nebeslenka, o prie saknu auga eziukas smile.gif

beje, jei kartais skrysit i Egipta, tai pirkit Pantogar ten, nes kaina gerookai mazesne nei Lietuvoje

sekmes visoms!


kiek laiko geret?
Atsakyti
3 pakelius, t.y. 3 menesius

taciau rezultatas pastebimas tik po 1,5 men. nuo vartojimo pradzios
Atsakyti
laba diena, ar turejot nors viena salutini poveiki vartojant pantogara? Man baisus galvos skausmai, geriu tik 5 diena sad.gif idomu cia tik pradzioje taip bus, ar jau nepriprasiu?
Atsakyti
QUOTE(Božena25 @ 2012 11 01, 17:51)
laba diena, ar turejot nors viena salutini poveiki vartojant pantogara? Man baisus galvos skausmai, geriu tik 5 diena sad.gif idomu cia tik pradzioje taip bus, ar jau nepriprasiu?

Man labai skrandi skaudejo kokia savaite , bet paskui praejo 4u.gif Beje ir berimai baigesi kai po dvi piliules geriu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2012 11 02, 11:03)
Man labai skrandi skaudejo kokia savaite , bet paskui praejo  4u.gif Beje ir berimai baigesi kai po dvi piliules geriu  thumbup.gif

Skrandi tai tikrai skaudeno, kai geriau Pantogara, o kieno jautresnis virskinimas, tai sie vitaminai "peilis"..Man dabar slenka baisiai plaukai, bet bijau gerti, nes skrandis siuo metu suerzintas, bet tikrai pantogaras vienintelis sustabde plauku slinkima smile.gif
Atsakyti
Gal kas uzmate uzgirdejo ,kur db Pantogarui yra akcija gal? Prazioplinau Euro vaistineje,baiges jau..
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2012 11 02, 12:26)
Gal kas uzmate uzgirdejo ,kur db Pantogarui yra akcija gal? Prazioplinau Euro vaistineje,baiges jau..

Šioje vaistinėje užsisakius gera kaina, o atsiimti galima artimiausoje Gintarinėje arba Norfos vaistinėje.
vaistine.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 05 lapkričio 2012 - 09:21
QUOTE(Adera777 @ 2012 11 05, 10:18)
Šioje vaistinėje užsisakius gera kaina, o atsiimti galima artimiausoje Gintarinėje arba Norfos vaistinėje.
vaistine.lt

Aciu ,sita irgi esu uzmacius ,bet l idomiai,kad visur normaliai apie 100lt kainuoja ,o cia be jokios akcijos tiek pigiau..Ir beto cia sveicariskos raso,o as noriu vokisku biggrin.gif

Jau radau gera kaina ,per pazystama vaistininke smile.gif
Atsakyti
Keliu tema, gal kas pasidalins geresniais ispudziais, as geriu trecia pakuote, kolkas augimo stebuklo neivyko. Planuoju gerti bent 6 menesius, parasysiu po ju smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif as taip pat ryt planuoju keliauti i vaistine ir nusipikrti pantogar. Tik galvoju gal kuri matete gal kur akcija siuo metu yra pantogar ?
Atsakyti
Aš jau antrą pakuotę geriu, slinkimas beveik liovėsi, daug naujų "antenų", bet tuo pačiu geriu ir geležies preparatus, nes gydytoja išrašė. Tad nuo ko nebeslenka plaukai, sunku pasakyti smile.gif Bet rezultatu esu patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti