Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pantogar
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
danii
sveikos rolleyes.gif zurnale radau reklamuojama preparata plaukams PANTOGAR. gal kas yra vartojes ir zino kiek kainuoja?
Tasmane
QUOTE(danii @ 2006 07 04, 21:38)
sveikos  rolleyes.gif  zurnale radau reklamuojama preparata plaukams PANTOGAR. gal kas yra vartojes ir zino kiek kainuoja?
*

labas, kina lyg apie 140lt, idomu butu tik suzinot ar vertas tu pinigu g.gif
agnixa
As irgi labai noreciau pabandyti tuos vitaminus, taip patraukliai parasyta blush2.gif , nes nezinau ka su slinkimu daryt jau. Bet nesinori taip aklai pirkt, o ir kainuoja nemazai. Laukiam isbandziusiu jau! smile.gif
KERERA
O man gydytoja dermatologe israse PANTOGAR, nes labai slinko plaukuciai ir luzinejo nagai. Ji sake, kad tai vienas geriausiu preparatų padedančių atsiauginti plaukus. Dar pasiskaiciau vokiskame saite apie si preparata. Raso, kad rezultatas jauciamas tik po puses metu vartojimo. Taciau dermatologe sake gerti viena menesi PANTOGAR viena menesi kt vitaminus (as geriu Perfektil) ir taip puse metu, o jei sveriate nedaug tai pirmas dvi menesio savaites reikia gerti po dvi kapsules, o likusias dvi po viena. Stai tokia informacija.
Mano atsiliepimai: geriu trecias menuo, o plaukai slenka (na gal nebetiek daug, bet vistiek pilni namai), nagai luzineja, taciau plaukuciai tikrai nemazai "ugtelejo" blush2.gif . Lauksiu, koks rezultatas bus po pusmecio:)
Ne_gera
O šituos vitaminus parduoda bet kurioje vaistineje? g.gif Beje, čia kaip kapsules ar ne? Ir koks kiekis?
KERERA
QUOTE(Ne_gera @ 2006 10 04, 00:04)
O šituos vitaminus parduoda bet kurioje vaistineje?  g.gif Beje, čia kaip kapsules ar ne? Ir koks kiekis?
*

Siaip turetu parduoti bet kurioje vaistineje. As perku Euro vaistineje. 30 kapsuliu apie 50 Lt, o 100 kapsuliu apie 100 Lt/. Taigi labiau apsimoka pirkti didele pakuote. O jei pirksi savaitgali Maksimoje esancioje Euro vaistineje, tai su Maximos nuolaidu kortele dar ir 15% nuolaida padaro, tai bendroje sumoje virs 80 Lt kainuoja:)
8 p.m.
Gal prieš pusę metų kai itin slinko plaukai, nusipirkau ir aš šiuos vitaminus, nors vaistininkė siūlė ir paprastesnius ( t.y. fitoval). Sumokėjau 105 Lt už 90 kapsulių, pagal aprašymą jų reikia gerti tris per dieną, nebent gydytojas paskirtų kitaip. pagėriau ir numečiau nes plaukai nustojo slinkti (neaišku kas padėjo, nes naudojau ir visokias ampules plaukams nuo slinkimo), dabar vėl ėmė slinkti, tad išsitraukiau, žiūrėsiu ar kiek apstos, nors visus tokio pobūdžio vitminus reikia gerti ne po vieną o po kelis mėnesius taip kad............ ax.gif
KERERA
Nors ir geriu vitaminus, bet siandien issisukavau ir vel kuokstas plauku... verysad.gif Manau reikia maziau streso, teisingai maitintis, sportuoti, buti daugiau gryname ore ir viskas savaime susitvarkys
agnixa
Ne visada iseina isvengti streso,o kad jis alina visa organizma tai tiesa. As "pantogar" geriu dar tik pora savaiciu,labai noreciau,kad padetu!
siaubunė
Sunaudojau pakuotę.Mažiau slenka plaukai tikrai, o būdavo pilnas šepetys ir plaunant plaukus 'plaukuotos rankos' happy.gif
Mojito
as cia maisau kazka ar yra pantagor sampunai su kofeinu nuo slinkimo, bet ten lyg nuo 40 metu...jei idomu vakare parasysiu, nueisiu i darba paziuresiu...
agnixa
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 11 28, 12:01)
as cia maisau kazka ar yra pantagor sampunai su kofeinu nuo slinkimo, bet ten lyg nuo 40 metu...jei idomu vakare parasysiu, nueisiu i darba paziuresiu...
*

Nieko negirdejau apie sampuna blink.gif
Mojito
QUOTE(agnixa @ 2006 11 29, 00:25)
Nieko negirdejau apie sampuna  blink.gif
*

sumaisiau su kitu sampunu panasiai vadinasi...
JoanaJulija
Šiuos vitaminus pasiūlė mano kirpėja. Ir dar su tokiu komentaru: jei kiti tokio tipo preparatai skirti labiau nuraminti nervukams, kad nesijaudintum, jog vonia nuo tavo plaukučių kemšas, tai šie iš esmės jiems skirtą darbelį padaro. Pasijuokėm abi, bet nebuvo kur dingt.. Ta nelemta vonia nuo mano plaukučių jau pusmetį kimšos, visokios kitokios priemonės išbandytos ir pamestos, kruopščiai prieš veidrodį kasryt tyrinėjaus, kada oda tarp plaukučių šviest pradės. Mėnesiui 100 lt vien plaukų vitaminams kaip ir daugoka, bet surizikavau. Jau po 2 savaičių pajutau, kad kažkas netaip smile.gif. Tada pradėjau galvą plauti bliūde. Taip taip. Kad tuos iškritusius suskaičiuočiau. Ir ką jūs manot. Po plovimo kokius 3-5 randu. Iki šiol patikėt negaliu. Suprantu, kad pataikė tie pantogar man į dešimtuką, kad ne visoms gal toks efektas bus. Bet pamatytumėt jūs mano šypsenėlę po kiekvieno galvos plovimo.. Ir tą malonų plaukučių nepaklusnumą, kai mažulytis ežiukas pradeda augt... Oi, tokią reklamą padariau. Belieka prisižadėt, kad jei vėl kuokštai lėks, jums tuoj pat pranešiu smile.gif
Rasytee
as irgi jau kokias 2-3sav juos geriu . plaukai lyg ir maziau slenka bet nezinau nuo ko nes pries tai sunaudojau ampoliu kursa ir dar geriau koki menesi silici
Rasytee
kaip rezultatai?man jau nebeslenka bet gersiu toliau zadu bent 3 pakelius isgert
lauraa

as irgi jau koki menesi siuos vitaminus geriu, tik vat visaip buna: tai tris i diena isgeriu, tai viena tai ne vieno... kaip gaunasi blush2.gif
beje, po kelias tabletes i diena jus geriat?

daugiau jokiu priemoniu nuo plauku slinkimo nevartoju, nes kirpeja uzdraude pastoviai kazka naudot, nes plauaki pripras ir bus dar blogiau... 4u.gif

QUOTE(Rasytee @ 2007 01 11, 20:17)
kaip rezultatai?man jau nebeslenka bet gersiu toliau zadu bent 3 pakelius isgert
*

agnixa
QUOTE(Rasytee @ 2007 01 11, 18:17)
*

Jau ketvirta menesi geriu,maziau siek tiek slenka,bet noreciau geresnio rezultato rolleyes.gif Ir tiksliai nezinau ar "pantogar" ar mezoterapija labiau padeda,o gal abu kartu. Galvoju gersiu puse metu,o tada darysiu partrauka.
jauniute
jau antra menesi geriu po tris tabletes per diena, kazi cia ne per daug?smile.gif

Rasytee
kad ten tiek ir parasyta gert .as ir po 3 geriu
Regama
Prieš savaite pirkau eurovaistinėje PANTOGAR. Dabar akcija: 1 dežutė (90 kapsulių) + 1 dežutė (30 kapsulių). Sumokėjau apie 84 Lt (nes 15 % su maxima kortelė).
Tai va kam dar reikia galite dabar pigiau nupirkti.

Ir aš planuoju kokius 3 mėn. vartoti.
jauniute
QUOTE(Regama @ 2007 01 13, 22:56)
Prieš savaite pirkau eurovaistinėje PANTOGAR. Dabar akcija: 1 dežutė (90 kapsulių) + 1 dežutė (30 kapsulių). Sumokėjau apie 84 Lt (nes 15 % su maxima kortelė).
Tai va kam dar reikia galite dabar pigiau nupirkti.

Ir aš planuoju kokius 3 mėn. vartoti.
*

nezinai kiek laiko ta akcija truks?smile.gif
Regama
QUOTE(jauniute @ 2007 01 13, 23:47)
nezinai kiek laiko ta akcija truks?smile.gif
*

nežinau

aš pirkau maxima bazėje (euro vaistinėj)
Jurgutėlė
QUOTE(Regama @ 2007 01 14, 00:56)
nežinau

aš pirkau maxima bazėje (euro vaistinėj)
*

Tikrai akcija dar tebevyksta,pussesere sian nupirko Klaipedoje eurovaistineje biggrin.gif
JoanaJulija
Žadėjau parašyt po mėnesio, kaip man tie vitaminai. Na, jau du mėnesius naudoju. Tikrai nenusivyliau. Atvirkščiai. Kai dabar pagalvoju, kiek per tą plaukučių slinkimo pusmetį prisikankinau ir kitų, man netinkančių "stebuklų" privartojau.. Pantogar man tiesiai į dešimtuką. Plaukučiai neslenka, nauji auga, vis meiliai pažvelgiu rytais į tą ežiuką. Jau net ne ežiukas. Beje, Eurovaistinėse akcija tebevyksta, vakar pasipildžiau atsargas. Ruošiuos pavartot dar porą mėnesių.
baste
Aš irgi geriu šiuos viraminus ir rezultatą tikrai matau thumbup.gif (geriu antrą mėnesį)
Plaukučiai mažiau slenka ir gan greitai auga biggrin.gif Dar porą mėnesiukų žadu gerti, nes noriu plaukų tokių kaip buvo ankščiau mirksiukas.gif
Laura_k
o nuo ju nepradeda augti ar daugeti nepageidaujamu plauku? g.gif
baste
Nu tikrai nepastebėjau tongue.gif
Lu Lu
ir as prisijungsiu prie jusu, siandien isigyjau siu vitaminu, lauksiu rezultatu 4u.gif
lauravei
Man siuos vitaminus prirase gydytoja, nes labai slinko plaukai. Jau geriu 2 menuo siuos vitaminus, visiskai nustojo slinkti plaukai ir matosi, kaip dygsta nauji plaukiukai 4u.gif
Regama
QUOTE(Laura_k @ 2007 02 26, 22:28)
o nuo ju nepradeda augti ar daugeti nepageidaujamu plauku? g.gif
*

nu ne, aš irgi nepastebėjau
geriu jau 2 mėn., vistiek dar slenka, nors dygsta nauji plaukai. Bet aš dar maitinu (manau nuo to) ir pienuko nemažai turiu, gaila mesti schmoll.gif . Dar pakentėsiu smile.gif
Lu Lu
kaip smagu skaityti kad kitoms taip padeda, visiskai nustoja plaukai slinkti 4u.gif super. bet idomu kokios buvo slinkimo priezastys? ar tai buvo sezoninis slinkimas, ar po gimdymo? nes man jau treti metai slenka, ir priezasties nezinau..bet vistiek labai tikiuosi kad vitaminai pagelbes
septyniuke
o gal galite parašyti jų sudėtį? labai įdomu sulyginti su kitais 4u.gif
Regama
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 04, 17:42)
o gal galite parašyti jų sudėtį? labai įdomu sulyginti su kitais  4u.gif
*

PANTOGAR- tai vaistai, o ne vitaminai

Sudėtis:

1 kapsulėje yra:
60 mg kalcio D-pantotenato,
20 mg L-cistino,
60 mg tiamino mononitrato,
100 mg medicininių mielių,
20 mg keratino ir
20 mg paraaminobenzenkarboksirūgšties.
cavalli
As taip pat juos geriu, bet pagirti ju nlb galeciau verysad.gif Gal kazkiek ir pagerejo bukle plauku, bet nezymiai. Kaip uz tokia kaina, mano nuomone, tikrai nieko gero verysad.gif
Regama
QUOTE(cavalli @ 2007 04 05, 12:26)
As taip pat juos geriu, bet pagirti ju nlb galeciau verysad.gif Gal kazkiek ir pagerejo bukle plauku, bet nezymiai. Kaip uz tokia kaina, mano nuomone, tikrai nieko gero verysad.gif
*

drinks_cheers.gif
Sutinku, nelabai ir man jie padeda, o kaina tai nemaža.
cavalli
QUOTE(Regama @ 2007 04 05, 14:04)
drinks_cheers.gif
Sutinku, nelabai ir man jie padeda, o kaina tai nemaža.
*

Man labiau patiko NUTRASTYLE vitaminai plaukams ir nagams 4u.gif Ir kaina ju pakyginus maza ax.gif Buvo Pantogarui akcija, tai ir prisipirkau, bet pabaigus nebepirksiu ju schmoll.gif
mamusiuka
QUOTE(cavalli @ 2007 04 05, 13:21)
Buvo Pantogarui akcija, tai ir prisipirkau, bet pabaigus nebepirksiu ju schmoll.gif
*

Akcija ir praeitą savaitę dar buvo thumbup.gif manau, kas tinka vienoms, gali netikti kitoms, juk tai natūralu mirksiukas.gif be to norint pajusti ir pamatyti rezultatą, nepakanka vos poros savaičių ar mėnesio schmoll.gif
Nusipirkau ir aš, nes sesuo buvo gėrusi ir rezultatu tikrai patenkinta. Šį preparatą gydytojai po švitinimo ar chemioterapijos plaukučiams nuslinkus rekomenduoja smile.gif
cavalli
QUOTE(mamusiuka @ 2007 04 05, 15:42)
Akcija ir praeitą savaitę dar buvo  thumbup.gif manau, kas tinka vienoms, gali netikti kitoms, juk tai natūralu  mirksiukas.gif be to norint pajusti ir pamatyti rezultatą, nepakanka vos poros savaičių ar mėnesio schmoll.gif
Nusipirkau ir aš, nes sesuo buvo gėrusi ir rezultatu tikrai patenkinta. Šį preparatą gydytojai po švitinimo ar chemioterapijos plaukučiams nuslinkus rekomenduoja smile.gif
*

Sutinku, kad gal man jie netinka verysad.gif As juos geriu ne pora savaiciu, o jau trecias menuo ax.gif Buvau nusipirkus du didziuosius ipakavimus, ir dar prie ju buvo prideta dovanu mazieji ipakavimai, dar su nuolaidu kortele isvis pigiai gavos thumbup.gif Tik, kad nera ypatingu rezultatu nuo ju man verysad.gif
Rasytee
as jau geriu hm... 5 pakuote , bijau sumeluot bet jau ilgai.plaukai ataugineja , galva pilna mazu plaukuciu net susisukuot nebeiseina bet nesu 100% tikra kad tai nuo vitaminu
Latelle
QUOTE(Rasytee @ 2007 04 05, 21:21)
as jau geriu hm... 5 pakuote , bijau sumeluot bet jau ilgai.plaukai ataugineja ,  galva pilna mazu plaukuciu net susisukuot nebeiseina bet nesu 100% tikra kad tai nuo vitaminu
*

a tai nuo ko dar manai? lotuliukas.gif
Rasytee
naudojau kapsules , darausi mezoterapija ir galbut isvis savaime susitvarke nes slinkimas buvo po gimdymo...
septyniuke
aš galvojau, kad čia vitaminai blink.gif na vaistų tikrai negersiu. nėra dar taip blogai.
Rasytee
kazkaip aprasyme nemaciau kad butu parasyta kad vaistai reiks dar karta paskaityt
Regama
QUOTE(Rasytee @ 2007 04 08, 22:54)
kazkaip aprasyme nemaciau kad butu parasyta kad vaistai reiks dar karta paskaityt
*

taip taip, vaistai
aš irgi galvojau kad vitaminai, bet kai pirkau 2 pakuotę nesuteikė nuolaidos ( o 6dienii vitaminams turi buti nuolaida 10 ar 15 proc.), vaistininkė pati nustebo kad kompas neduoda nuolaidos, o paskui su kita pasikonsultavo ir išsiaiškino kad PANTOGAR – tai vaistai (ir aprašyme tai parašyta)
Rasytee
aprasyme neradau kad butu parasyta kad vaistai ir duoda skyreli mitaminai ir papildai. ir be to galima vartot nesciom ir maitinanciom tai nemanau kad jei ir vaistai kad kazkokie rimti
Ju.Ju
Niu panos, kaip rezultatai? Kazkaip aprimot visos g.gif
Irgi slenka plaukai nzn kaip sustabdyti doh.gif
Rasytee
man tai praejo slinkimas (tfu tfu tfu) dabar rudeni vel gersiu ju kursa
JoanaJulija
Geri tie vitaminai, pradžioje efektas ypač fantastiškas buvo. Priežastys tik plaukų slinkimo skirtingos, ne visoms ir padeda. Ir aš ruošiuos rudenį kursą kartot...
Lu Lu
na ka, irgi geriu jau trecia pakuote, plaukai ataugineja, maziuku yra,bet slenka vistiela, labai stipriai ;( na nors ataugineja,ir tas dziugina
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.