Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuku namučiai

Nėštumas – nuostabus ir stebuklingas laukimo jausmas… jis leidžia mums vėl tikėti Angelais ir Kalėdų seneliu, vėl tikėti svajonėmis!

Mūsų temutėje laukiamos visos pilvūziukės- plepėkim, dalinkimės patirtimi ir išgyvenimais, juk kartu šis kelias bus dar lengvesnis ir smagesnis


user posted image


✿ Mūsų puškuojančios pilvūziukės ✿


Lillita – 2014-12-28
Afrodite69 - 2015-03-31
Pumpule – 2015-04-06
Tino-2 – 2015-04-25
Ambrella - 2015-04-29
Burbuliacija-2 - 2015-06-07
Edena - 2015-05-30
Atisa - 2015-06-21
Vilte-kns - 2015-06-29
Armante – 2015-06-15
Marselle - 2015-07-17
Wunder-2-
Blondia-

Naujokes visad laukiamos 4u.gif
Mes turime ir savo nuotraukų albumėlį.
Norint ten patekti, pasidarot savo pilvuko foto ir parašot Yggdrasil į až dėl slaptažodžių gavimo. Slaptažodžius dalinsime labai atsargiai ,tik jau bendraujančioms temoje narems !

Gražių artėjančių švenčių!

Svajones musu jau visai salia !



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 11 gruodžio 2014 - 12:03
Burbuliacija kokia grazi temute wub.gif Aciu 4u.gif 4u.gif Na gal kitoje dar daugiau musu nusispalvins, dar visos be lyciu biggrin.gif idomu kaip Lillitai sekasi, jai jau visai tuoj... g.gif
Atsakyti
Burbuliacija, aciu uz naujus namucius newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2014 12 11, 14:53)
na gal, as tai supratau kaip supratau biggrin.gif nes dar jai sakau cia gal pilvukas greiciau issines i prieki, sako nea, cia as grasiai sakau,kad pati poto atsiminciau ka irasyti, tai kaip supratau man to zinoti nei reikia nei nereikia.  g.gif

Tiesa, reikia ir man ta sodos tyrima pasidaryti, idomumo delei  4u.gif



Armante, pasidaryk pasidaryk mirksiukas.gif kad ppo to musu statistika butu tikslingesne biggrin.gif Parasyk paskui ka rode 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Registruojuos naujuose namučiuose mirksiukas.gif
Burbuliacija, ačiū už juos. Aš tik pasimečiau, nes ieškojau tokio pat pavadinimo blush2.gif
Atsakyti
Burbuliacija, kokia faina temute!

Mergaiteeees, netelpu savyje! jau paskambinau gydytojai, bendras kombinuotas testas echo su krauju atsakymas tikimybe 1su 10 000 esu be galo laiminga!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Vega56 @ 2014 12 11, 16:44)
Burbuliacija, ačiū už juos. Aš tik pasimečiau, nes ieškojau tokio pat pavadinimo  blush2.gif

ači už naują temutę mirksiukas.gif aš irgi susimėčiau drinks_cheers.gif

QUOTE(Armante @ 2014 12 11, 16:50)
Mergaiteeees, netelpu savyje! jau paskambinau gydytojai, bendras kombinuotas testas echo su krauju atsakymas tikimybe 1su 10 000 esu be galo laiminga!!!!!

wub.gif thumbup.gif thumbup.gif liuks. čia kokios ligos tokia maža tikimybė?

kaip pavargau, o rodos nieko rimto neveikiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tino: 11 gruodžio 2014 - 15:59
QUOTE(Tino @ 2014 12 11, 16:53)
ači už naują temutę  mirksiukas.gif aš irgi susimėčiau  drinks_cheers.gif
wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif liuks. čia kokios ligos tokia didelė tikimybė?

kaip pavargau, o rodos nieko rimto neveikiau doh.gif


Tai mane labiausiai baugino dauno sindromas, tai cia jo atsakymai, apie anuos likusius du sindromus gydytoja neuzsimine, tai manau ten isviso viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2014 12 11, 16:57)
Tai mane labiausiai baugino dauno sindromas, tai cia jo atsakymai, apie anuos likusius du sindromus gydytoja neuzsimine, tai manau ten isviso viskas gerai

tada tikrai - jei dauno tokia maža tikimybė, tai tų kitų dar geresnė bus. jei antrą kartą važiuosi 20 savaitę, tai ir pasiimsi rezultatus, galėsi daugiau pastudijuot, nors tiesą pasakius, aš nors ir mėgstu suprasti tyrimus, bet šitų nelabai išsiaiškinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2014 12 11, 15:50)
Burbuliacija, kokia faina temute!

Mergaiteeees, netelpu savyje! jau paskambinau gydytojai, bendras kombinuotas testas echo su krauju atsakymas tikimybe 1su 10 000 esu be galo laiminga!!!!!

Super sveikinu thumbup.gif

QUOTE(Tino @ 2014 12 11, 16:02)
jei antrą kartą važiuosi 20 savaitę, tai ir pasiimsi rezultatus, galėsi daugiau pastudijuot, nors tiesą pasakius, aš nors ir mėgstu suprasti tyrimus, bet šitų nelabai išsiaiškinau  biggrin.gif

O tai jie neatsiunčia išrašo el.paštu? Nes aš ten buvau kitais klausimais vos pastojus tai man visus atsakymus tyrimų ir išrašą atsiuntė į el. paštą
Atsakyti
Klausykit, man dabar klausimas toks iskilo - tai jei PRISCA daro tik tam tikrom dienom, o as vaziuoju ryt, tai juk PRISCOS negalesiu kitam mieste pasidaryt? Nes suprantu, kad lygina su echo duomenimis, o tai reiskia, kad tas pats gyd.turi daryt? Man su iseiginem sunku, ir as tikrai neatvaziuosiu kita savaite pasidaryti vien kraujo tyrimo schmoll.gif g.gif Tai galvoju, ar ne veltui man isvis ryt tas vizitas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 11 gruodžio 2014 - 16:10
QUOTE(Vega56 @ 2014 12 11, 17:06)
O tai jie neatsiunčia išrašo el.paštu? Nes aš ten buvau kitais klausimais vos pastojus tai man visus atsakymus tyrimų ir išrašą atsiuntė į el. paštą

nu nesiūlė man tokios galimybės. su gydytoja kai bendravau tiesiogiai, tai ji su parašu atiduoda popierių parnešti savo gydytojai (kuri siuntimą rašė). ir atidavė būtent dabar. Edenos va paėmiau irgi popierinį.

Atisa, nu nežinau - man ketvirtadienį paėmė kraują PRISCAI. gal tie kažkokie kiti tyrimai pirmadieniais - antradieniais g.gif
Atsakyti