Įkraunama...
Įkraunama...

Avižiniai sausainiai

Na va iskepiau, kita karta desiu maziau kakavos (dejau 4 didelius su kaupu saukstus) ir daugiau aviziniu dribsniu (dejau 2 tw stiklines) smile.gif
Dejau per puse maziau cukraus ir aliejaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Drugelis @ 2003 05 05, 19:59)
Parašysiu ir aš savąjį avižinių sausainiukų receptą. Mano vaikai irgi juos labai mėgsta.
100-150g sviesto išlydau keptuvėje ir supilu 400g avižinių dribsnių. Pakepinu juos svieste. 2 kiaušinius išsuku su 150g  cukraus, įberiu vanilinio cukraus, galima įdėti razinų. Viską išmaišau ir šaukštu dedu tą tešlą ant sviestu pateptos skardos. Kepu vid. karštumo orkaitėje. Ir skanaus !

Laaaabai skanus sausainiai, tik as kepiau is keturiu grudu koses, o ne aviziniu dribsniu ir dejau skaldytu migdolu smile.gif
Atsakyti
ir aš šian kepiau lotuliukas.gif
pagal šį receptą

user posted image

dariau iš dvigubos normos. į vienus įmaišiau truputį cinamono ir pjaustytų džiovintų ananasų, o į kitus įdėjau šiek tiek kokoso drožlių mirksiukas.gif
išėjo tik dvi skardos, gal per storus dariau blush2.gif
(naudojau dribsnius, kurie 3 min verdami)

user posted image
Atsakyti
As kita karta bandysiu deti riesutuku daugiau ir kokiu dziovintu vaisiu smile.gif ir formuosiu rankomis, kad grazesni gautusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Drugelis @ 2003 05 05, 19:59)
Parašysiu ir aš savąjį avižinių sausainiukų receptą. Mano vaikai irgi juos labai mėgsta.
100-150g sviesto išlydau keptuvėje ir supilu 400g avižinių dribsnių. Pakepinu juos svieste. 2 kiaušinius išsuku su 150g  cukraus, įberiu vanilinio cukraus, galima įdėti razinų. Viską išmaišau ir šaukštu dedu tą tešlą ant sviestu pateptos skardos. Kepu vid. karštumo orkaitėje. Ir skanaus !


kepiau šįvakar, mūsų šeimynai patiko, nebeliko nė vieno sausainiuko thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Galiu pasiulyti skaniu aviziniu sausainiuku receptuka:

400 g. aviziniu dribsniu
200 g. sviesto
1 indelis kondensuoto pieno
truputi saulegrazu.

Sviesta islydyti, juo apipilti avizinius dribsnius ir truputi leisti pastoveti. Tada supilti kondensuota piena ir saulegrazas. Viska gerai ismaisius, ant kepimo popieriaus formuoti sausainiukus. Kepti 170C apie 15 min.
Skanaus! smile.gif
Tikrai skanu ir paprasta! rolleyes.gif
Atsakyti
Dabar kepa sausainukai pagal Drugelio receptuka 4u.gif ziuresim kas gausis, jei nesutrupes kaip dauguma cia rase, tai idesiu foto mirksiukas.gif
kita karta manau reiketu ideti razinu, kokiu dziovintu vaisiu, na ziuresim kaip pirma karteli be priedu pavyks essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Drugelis @ 2003 05 05, 19:59)
Parašysiu ir aš savąjį avižinių sausainiukų receptą. Mano vaikai irgi juos labai mėgsta.
100-150g sviesto išlydau keptuvėje ir supilu 400g avižinių dribsnių. Pakepinu juos svieste. 2 kiaušinius išsuku su 150g  cukraus, įberiu vanilinio cukraus, galima įdėti razinų. Viską išmaišau ir šaukštu dedu tą tešlą ant sviestu pateptos skardos. Kepu vid. karštumo orkaitėje. Ir skanaus !

man gavosi vientisa mase - išsiliejo viskas doh.gif ir žiauriai saldu. nors dribsnių dėjau 500ml. tai dabar galvoju 100gr. cukraus ir kokius 700dribsnių kitakar bandyt.

Atsakyti
Štai mano sausainiukas pagal Drugelio receptą, skanu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2009 07 08, 19:11)
ir aš šian kepiau lotuliukas.gif
pagal šį receptą



dariau iš dvigubos normos. į vienus įmaišiau truputį cinamono ir pjaustytų džiovintų ananasų, o į kitus įdėjau šiek tiek kokoso drožlių mirksiukas.gif
išėjo tik dvi skardos, gal per storus dariau blush2.gif
(naudojau dribsnius, kurie 3 min verdami)


aš ir pagal tą dariau tik iš paprastų dribsnių, tai truputį per kieta tešla išėjo.Pyliau truputį kefyro ir tada viskas gerai iškepė.
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2009 07 08, 18:11)
ir aš šian kepiau lotuliukas.gif
pagal šį receptą



vakar kepiau pagal si recepta tik neturejau sviesto tai pyliau alyvuogiu alieju extra virgin ir biski daugiau miltu dejau ax.gif laaabai skanus gavosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 10 25, 12:41)
vakar kepiau pagal si recepta tik neturejau sviesto tai pyliau alyvuogiu alieju extra virgin ir biski daugiau miltu dejau ax.gif laaabai skanus gavosi drinks_cheers.gif

įdomu mirksiukas.gif
o kiek aliejaus pylet? g.gif
Atsakyti