Įkraunama...
Įkraunama...

IVF gruodis

Sveikos.kainos ivarios priklauso nuo schemos, kuria parenka gydytojas. As dariausi 3ivf, plius su saldytais du kartus.Pirma karta lietuvoje daremes, sodino blastukes-nepavyko, po keliu menesiu su saldytais bandem-vel nepavyko.Po metu vaziavom i Ryga, del hiperstimuliacijos negalejo daryti isodinima su svieziais, tai palikom ir viska saldem. Du kartus sodinom saldytus Rygoje-nepasiseke. Dabra vel darau IVF Lietuvoje. Daug apsivaisino kiausialasciu, grese hiperstimuliacija, statem laselines. Isodinom 2 embrionus 8lasteliu ir uzsaldem 3porcijas po 4 embrionus. abra vyko kibimas, 11DPI hcg rode 17, 12DPI hcg buvo 27. 14DPI prasidejo krauajvimos ir baisio isskyros.Dabar 18DPI, vakar buvau ligoninej, ir daraiau hcg tai rode 17, gimdoje nieko nemate daktare, o mano daktaras yra isvykes i uzsieni siuo metu. Ir isivaizduokit siandien hcg padidejo jau 25.69 rodo. Ar jus girdejot tokius dalykus?????
Atsakyti
QUOTE(kocik @ 2014 12 30, 17:45)
Sveikos.kainos ivarios priklauso nuo schemos, kuria parenka gydytojas. As dariausi 3ivf, plius su saldytais du kartus.Pirma karta lietuvoje daremes, sodino blastukes-nepavyko, po keliu menesiu su saldytais bandem-vel nepavyko.Po metu vaziavom i Ryga, del hiperstimuliacijos negalejo daryti isodinima su svieziais, tai palikom ir viska saldem. Du kartus sodinom saldytus Rygoje-nepasiseke. Dabra vel darau IVF Lietuvoje. Daug apsivaisino kiausialasciu, grese hiperstimuliacija, statem laselines. Isodinom 2 embrionus 8lasteliu ir uzsaldem 3porcijas po 4 embrionus. abra vyko kibimas, 11DPI hcg rode 17, 12DPI hcg buvo 27. 14DPI prasidejo krauajvimos ir baisio isskyros.Dabar 18DPI, vakar buvau ligoninej, ir daraiau hcg tai rode 17, gimdoje nieko nemate daktare, o mano daktaras yra isvykes i uzsieni siuo metu. Ir isivaizduokit siandien hcg padidejo jau 25.69 rodo. Ar jus girdejot tokius dalykus?????



Sveika,

Taip girdejus ne viena karta.. Deja , greiciausiai nesivystantis nestumas arba nestumas ne gimdoje. Akisvaizdziai HCG nekyla taip kaip turetu. Labai uzjauciu sad.gif Gydytojai turbut lieps laukti kol savaime issivalys arba ziures ar nestumas neisitaises kurnors kiausintaky ar pan.. sonu neskauda?
Atsakyti
QUOTE(kocik @ 2014 12 30, 17:40)
Dabar vyko kibimas, 11DPI hcg rode 17, 12DPI hcg buvo 27. 14DPI prasidejo krauajvimos ir baisio isskyros.Dabar 18DPI, vakar buvau ligoninej, ir daraiau hcg tai rode 17, gimdoje nieko nemate daktare, o mano daktaras yra isvykes i uzsieni siuo metu. Ir isivaizduokit siandien hcg padidejo jau 25.69 rodo. Ar jus girdejot tokius dalykus?????

Tegu geriau žiūri g.gif Per vieną dieną padidėjo nuo 17 iki 25, tai neblogai... Po poros dienų kartok HCG.
Bet jeigu smarkiai kraujuoja, gali būti negimdinis tfu tfu tfu.... o tai labai pavojinga.

Papildyta:
QUOTE(iruciukas86 @ 2014 12 30, 17:19)
Labuka merginos turiu klausyms kiek jum kainavo vaistai mazdaug kai ruose ivf?

Man paskutinius kartus apie 6000. Bet gali būti ir mažiau, labai priklauso nuo Gonalio dozių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 30 gruodžio 2014 - 18:08
as jau turejau du negimdynius nestumus kai pati pastojus buvau.Pirma karta desiniam kiausintaky antra karta kairiam. bet dabar isodinima dare ir dvi dienas augo hcg, o 4 diena prasidejo kraujavimas ir siandien tik pasibaige krauajvimas. vakar dariau hcg tai krito nuo praeitos savaites kai galvojome kad viskas gerai, o siandien tai dar maziau turetu buti, o jis padidejo.Per para paugo, jei vakar buvo 17 siandien jau 25.69. Kraujavimo nebera jau, bet kodel nemazeja hcg tada, gimdoje vakar nieko nemate daktare. o maniskis isvykes...
Papildyta:
kainos ivarios, man visada kainuoja panasiai, dariau 3ivf su saldymais, pirmas kartas pats brangiausias nes auginom iki blastocistu, 10 000su saldymu kainavo berods, Rygoje apie 9000lt irgi su saldymais, o dabar tai 9000lt su viskuom. pati procedura 4200lt +apie 4000lt.
Papildyta:
QUOTE(burbuliacija @ 2014 12 30, 18:00)
Sveika,

Taip girdejus ne viena karta.. Deja , greiciausiai nesivystantis nestumas arba nestumas ne gimdoje. Akisvaizdziai HCG nekyla taip kaip turetu. Labai uzjauciu sad.gif  Gydytojai turbut lieps laukti kol savaime issivalys arba ziures ar nestumas neisitaises kurnors kiausintaky ar pan.. sonu neskauda?

Nu gerai, viskas iskraujavo. HCG sumazejo, vakar tikrinom, ir echoskopu ziurejom, nieko nesimate gimdoje, o siandien hcg ne mazeja o dideja. kraujavimo jau nera, nestumo testas lygtais rodo vaiduoklius. rytoj vaziuoju i ligonine, svarbiausia kad daktaras isvykes.
Atsakyti
QUOTE(kocik @ 2014 12 30, 19:29)
as jau turejau du negimdynius nestumus kai pati pastojus buvau.Pirma karta desiniam kiausintaky antra karta kairiam. bet dabar isodinima dare ir dvi dienas augo hcg, o 4 diena prasidejo kraujavimas ir siandien tik pasibaige krauajvimas. vakar dariau hcg tai krito nuo praeitos savaites kai galvojome kad viskas gerai, o siandien tai dar maziau turetu buti, o jis padidejo.Per para paugo, jei vakar buvo 17 siandien jau 25.69. Kraujavimo nebera jau, bet kodel nemazeja hcg tada, gimdoje vakar nieko nemate daktare. o maniskis isvykes...
Papildyta:
kainos ivarios, man visada kainuoja panasiai, dariau 3ivf su saldymais, pirmas kartas pats brangiausias nes auginom iki blastocistu, 10 000su saldymu kainavo berods, Rygoje apie 9000lt irgi su saldymais, o dabar tai 9000lt su viskuom. pati procedura 4200lt +apie 4000lt.
Papildyta:

Nu gerai, viskas iskraujavo. HCG sumazejo, vakar tikrinom, ir echoskopu ziurejom, nieko nesimate gimdoje, o siandien hcg ne mazeja o dideja. kraujavimo jau nera, nestumo testas lygtais rodo vaiduoklius. rytoj vaziuoju i ligonine, svarbiausia kad daktaras isvykes.

Man tai atrodo,kad dar anksti kazka matyti gimdoj g.gif kiek cia savaiciu gaunasi tau po isodinimo?
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2014 12 30, 18:39)
Man tai atrodo,kad dar anksti kazka matyti gimdoj g.gif  kiek cia savaiciu gaunasi tau po isodinimo?

man isodinima dare 12 diena, sodino 2embrionus. 22 gruodzio pirmas hcg rode 17.15, 23 gruodzio hcg 27 rode, o 25 gruodzio prasidejo kraujavimas, isskyros rudos baisios.nustojau vartoti vaistus. gydytojas isvykes. tai vakar nuvykau i ligonine ziurejo echoskopu, nieko nemate gimdoje ir sake kad ji svari, kad greit pasibaigs kraujavimas ir kad yra geltonkunis, todel kad buvo hiperstimuliacija.darem vakar hcg, parode 17. siandien kartojom hcg ir rodo 25.69, rodo ne maziau kaip turetu buti su kiekviena diena, o jis dideja
Papildyta:
QUOTE(Pelargonija @ 2014 12 30, 18:06)
Tegu geriau žiūri  g.gif  Per vieną dieną padidėjo nuo 17 iki 25, tai neblogai... Po poros dienų kartok HCG.
Bet jeigu smarkiai kraujuoja, gali būti negimdinis tfu tfu tfu.... o tai labai pavojinga.

Papildyta:

Man paskutinius kartus apie 6000. Bet gali būti ir mažiau, labai priklauso nuo Gonalio dozių.

tai kraujavau kaip turi buti :)ir hcg nukryto.bet siendien pakartojau tyrima ir jis kodel ne mazeja hcg o dideja...
Atsakyti
Kocik, isivaizduoju kiek nervu!!! Laikykis. o pas kt vaisingumo gyd jai nueiti?
Atsakyti
QUOTE(kocik @ 2014 12 30, 17:50)
man isodinima dare 12 diena, sodino 2embrionus. 22 gruodzio pirmas hcg rode 17.15, 23 gruodzio hcg 27 rode, o 25 gruodzio prasidejo kraujavimas, isskyros rudos baisios.nustojau vartoti vaistus. gydytojas isvykes. tai vakar nuvykau i ligonine ziurejo echoskopu, nieko nemate gimdoje ir sake kad ji svari, kad greit pasibaigs kraujavimas ir kad yra geltonkunis, todel kad buvo hiperstimuliacija.darem vakar hcg, parode 17. siandien kartojom hcg ir rodo 25.69, rodo ne maziau kaip turetu buti su kiekviena diena, o jis dideja
Papildyta:

tai kraujavau kaip turi buti :)ir hcg nukryto.bet siendien pakartojau tyrima ir jis kodel ne mazeja hcg o dideja...

per anksti kazka gimdoje matyti tikrai .. . O testas dar rodo teigiama kuri laika , kol viskas gerai neisivalo . Nenoriu prisneketi ko blogo ..
Na nuvaziuosi pas daktara gal bus kas aiskiau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kocik @ 2014 12 30, 18:50)
man isodinima dare 12 diena, sodino 2embrionus. 22 gruodzio pirmas hcg rode 17.15, 23 gruodzio hcg 27 rode, o 25 gruodzio prasidejo kraujavimas, isskyros rudos baisios.nustojau vartoti vaistus. gydytojas isvykes. tai vakar nuvykau i ligonine ziurejo echoskopu, nieko nemate gimdoje ir sake kad ji svari, kad greit pasibaigs kraujavimas ir kad yra geltonkunis, todel kad buvo hiperstimuliacija.darem vakar hcg, parode 17. siandien kartojom hcg ir rodo 25.69, rodo ne maziau kaip turetu buti su kiekviena diena, o jis dideja
Papildyta:

tai kraujavau kaip turi buti :)ir hcg nukryto.bet siendien pakartojau tyrima ir jis kodel ne mazeja hcg o dideja...



Na jo, situacija sudetinga. Tik tiek kad jeigu viskas tvarkoj, tai HCG tvarkingai dvigubeja kas 2-3 ir dienas ir skaiciukai jau tokiu metu turetu buti didesni. Nu bet buna visokiu ciudu. Ieskot reikia kur gi tas nestumas tupi. Jei idejo 2, galbut vienas issivale, o kitas liko. Kartok HCG vel, ziurek kas vyksta.
Labai uzjauciu dar karteli kad tiek tenka iskesti.
Atsakyti
QUOTE(Ethan @ 2014 12 30, 19:24)
Kocik, isivaizduoju kiek nervu!!! Laikykis. o pas kt vaisingumo gyd jai nueiti?

tokia dar situacija neaiski.gerai kad su ligonines direktore kazkada bendravus tai nors ji apziuri kol nera mano daktaro, kuris dare visa ivf
Papildyta:
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 12 30, 19:30)
per anksti kazka gimdoje matyti tikrai .. . O testas dar rodo teigiama kuri laika , kol viskas gerai neisivalo . Nenoriu prisneketi ko blogo ..
Na nuvaziuosi pas daktara gal bus kas aiskiau  4u.gif  4u.gif

tai gerai, bet hcg dideja-vat kame beda...jeigu vakar 17, tai siandien jau turi buti dar maziau, o siandien hcg 25.69, siaubass...
Papildyta:
QUOTE(burbuliacija @ 2014 12 30, 19:38)
Na jo, situacija sudetinga. Tik tiek kad jeigu viskas tvarkoj, tai HCG tvarkingai dvigubeja kas 2-3  ir dienas ir skaiciukai jau tokiu metu turetu buti didesni. Nu bet buna visokiu ciudu. Ieskot reikia kur gi tas nestumas tupi. Jei idejo 2, galbut vienas issivale, o kitas liko. Kartok HCG vel, ziurek kas vyksta. 
Labai uzjauciu dar karteli kad tiek tenka iskesti.

nu bet tikrai kad siaubas kazkoks, kraujavimas, hcg sumazeja, ir po dienos hcg dideja, krauajvimas baigiasi, bet tkrai kad nieko gero nebus, nes isodinimas buvo 12 gruodzio, o sian jau 30 turim...
Atsakyti
QUOTE(kocik @ 2014 12 30, 19:50)
man isodinima dare 12 diena, sodino 2embrionus. 22 gruodzio pirmas hcg rode 17.15, 23 gruodzio hcg 27 rode, o 25 gruodzio prasidejo kraujavimas, isskyros rudos baisios.nustojau vartoti vaistus. gydytojas isvykes. tai vakar nuvykau i ligonine ziurejo echoskopu, nieko nemate gimdoje ir sake kad ji svari, kad greit pasibaigs kraujavimas ir kad yra geltonkunis, todel kad buvo hiperstimuliacija.darem vakar hcg, parode 17. siandien kartojom hcg ir rodo 25.69, rodo ne maziau kaip turetu buti su kiekviena diena, o jis dideja
Papildyta:

tai kraujavau kaip turi buti :)ir hcg nukryto.bet siendien pakartojau tyrima ir jis kodel ne mazeja hcg o dideja...

Tau tik 2sav ir 4d po isodinimo,cia neimanoma ka matyti gimdoj...as laukiuos dvynuku ir del hiper buvau skanui 4sav ik keliu dienu ir gimdoj nebuvo jokios zymeles....taip kad apsikaustyk kantrybe ir tikek,kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2014 12 30, 19:48)
Tau tik 2sav ir 4d po isodinimo,cia neimanoma ka matyti gimdoj...as laukiuos dvynuku ir del hiper buvau skanui 4sav ik keliu dienu ir gimdoj nebuvo jokios zymeles....taip kad apsikaustyk kantrybe ir tikek,kad viskas bus gerai  smile.gif

nu joa, bet kraujavimas, po hcg kuris rode 27, tai buvo smarkus 5dienas tesesi, todel vakar darem hcg ir parode 17, apsidziaugem kad mazeja po kraujavimo kaip ir priklauso, sian darem dar hcg ir jis ne mazeja o dideja, sian rodo 25.69. tai va kaip, kas darosi nezinia...
Atsakyti