Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: privatus darželis Giriniukas

Sąrašuose neradau temos apie darželį "Giriniukas" šiuo metu įsikūrusį Fabijoniškių 11, 66 bute. http://www.giriniuka.../kontaktai.html Kai ieškojau savo vaikučiui privataus darželio, neradau atsiliepimų apie šį darželį, todėl paleidau į jį savo vaiką. Dabar noriu pati atidaryti temą ir parašyti savo įspūdžius apie šį darželį, nes esu nuo jo nukentėjusi ir noriu padėti kitoms mamytėms, kad ir joms panašiai nenutiktų.
Atsakyti
Trumpai papasakosiu, kodėl esu nepatenkinta šiuo darželiu. Jeigu domins, galėsiu parašyti plačiau. Per tas kelias dienas kur mano vaikas lankė darželį patyriau tiek, kiek nesitikėjau net per metus patirti. kai aš vedžiau vaiką į darželį, jis buvo įsikūręs Kaimelio gatvėj esančiame name (anksčiau ten buvo darželis Žemuogių pievelė, Braškiukas ar kažkaip taip vadinos, kiek man buvo pavykę sužinoti iš forumų). Pasirodo, kad darželyje savaitgaliais nebuvo šildomas namas išvis. Vieną kartą atvedžiau vaiką pirmadienį ir pamačiau siaubingą vaizdą, kad name šalta kaip lauke žiemą, auklėtoja ir direktorė su žieminiais batais ir striukėm vaikšto, o maži vaikučiai ir kūdikiai su plonais megztukais žaidžia. Auklėtoja sakė, kad tėvai žino apie tai, bet aš nebetikiu, nes jie tikrai būtų pasirūpinę šiltesniais drabužėliais vaikučiams, nes atrodo, kad niekas nė nesivargino jų šilčiau aprengti. Tą patį vakarą atėjus pasiimti vaiko, manęs laukė staigmena, kad nuo rytdienos jie persikelia į naujas patalpas (į butą, kuriame darželis ir šiuo metu yra). Paklausus kodėl aš apie tai sužinau paskutinę sekundę, man pasakė, kad sugedo name šildymas ir per daug vaikų serga, tai jie neseniai tik sugalvojo persikelt. bet tai irgi labai įdomu, juk naujų patalpų jie negalėjo per vieną vakarą surasti. Nebuvo ir tėvų susirinkimų, kurie buvo sutartyje žadėti. Manęs apie jokius pokyčius niekas neinformavo. Persikėlus į naujas patalpas, sužinojau, kad vaikai jau kelias dienas nevedami į lauką, nors už lango švietė saulė ir oras buvo toks geras, koks žiemą išvis retai kada pasitaiko. Paskambinus auklėtojai buvau šokiruota, kai išgirdau, kad direktorė neleido jai vaikų vesti į lauką, nes pareikalavo greičiau tapetus išklijuoti. Pasirodo vaikams esant darželyje čia pat ir tapetai buvo klijuojami. Paskambinau tada direktorei ir paklausiau kodėl taip daroma, nors man ji asmeniskai žadėjo, kad vaikui esant darželyje, nebus atliekami jokie remonto darbai. O čia kaip supratau dar ir auklėtoj į juos įtraukta. Direktorė sukūrė pasaką apie kažkokią mergaitę, kuri sirguliuoja ir mama neleido jos vesti į lauką, dėl to ir visi kiti vaikai į lauką buvo nevedami. Tai aš pasakiau, kad sutartyje parasyta, kad sergantys vaikai į darželį nevedami, tai direktorė patikino, kad mergatės atvažiuos pasiimti mama. Iškart supratau, kad direktorė meluoja, nes pasakiau jai, kad iš auklėtojos girdėjau visai kitą versiją, o direktorė tada pradėjo kalbėti kažką tokio, kad oi kas čia mane bando apšmeižti, taip nėra ir klijai ekologiški ir tapetus klijuoja ant senų tapetų ir t.t. Paskiau, kad sakau jai tai ką girdėjau ir istoriją apie tą mergaitę pirmą kartą girdžiu. Bijau, kad dėl to dar ir auklėtojai kliuvo, kuri iškart nepagalvojusi teisybę pasakė. Tada direktorė pareiškė, kad jeigu aš taip noriu, tai vaikus išves pasivaikščioti vakare į lauką. Kai pasiėmiau vaiką tą dieną, vaikas pasakė, kad buvo vakare lauke aikštelėj prie namo, nors direktorė žadėjo, kad ves vaikus į valstybinio darželio kiemą, kuris yra uždaras ir ji ten yra susitarusi. O pasirodo vaikai ėjo į kiemą prie namo, kur yra aukštos čiuožyklos su geležinėm kopėčiom, kurios žiemą ledu apsitraukia, jokių atramų ant tų čiuožyklų ir jokios tvoros aplink kiemą (visa tai buvo mano kriterijai renkantis darželį ir direktorė prižadėjo kad vaikai visada uždarą kiemą turės). Tada nusprendžiau vaiko nebeleisti į tą darželį, nes nebepasitikėjau direktore, pagavau ją net kelis kartus man meluojančią ir savo pažadų nesilaikančią, tiesiog darančią ką pati nori, o man kalbančią tai ką aš noriu girdėti. Kitą dieną po darželio vaiką išvežiau į ligoninę su komplikuotu ausies uždegimu. Pragulėjo savaitę ligoninėj ir dar savaitę namuose prasirgo. Gyddytoja pasakė, kad greičiausiai ausytė buvo peršaldyta daržely ir kad mums labai pasisekė, kad išvengėm rimtos operacijos ir užteko mini operacijos. Netgi pati gydytoja pasakė, kad į tą daržely, kur dukrytė lankė, jos nebeleisčiau. O aš vis galvojau gal tą vakarą kai vaikučius išvedė mano reikalavimu į lauką iš keršto jai tą ausytę ir peršaldė. Nežinau ar tikrai taip buvo, bet akivaizdu, kad vaikas buvo nesužiūrėtas, o su tokiu žmogumi kaip darželio direktorė nelinkiu niekam reikalų turėti. Žadėjo mums paskaičiuoti už lankytas dienas (su visomis ligomis tik penkias gal dienas nepilnas vaikas daržely buvo) ir gražinti likusius pinigelius, nes už menesi į priekį paėmė. Tų pinigėlių nei cento neatgavom, net ir už maistą, kurio neužsakė juk iš firmos, nes vaikutis darželio nebelanko. Skambinau, bandžiau gražiuoju susitarti, kad gražintų, sakė, kad buhalterė serga, paskui pasakė, kad paskaičiavo buhalterė ir mes dar jai 100 lt skolingi! Vyras tada nuvažiavo išsiaiškinti kas čia per absurdas, tai tada kaip lapė jau žadėjo su buhaltere išsiaiškinti, pasakiusi, kad čia buhalterė suklydo. Kiek kartų vėl skimabinau visą mėnesį, tai apsak direktorės buhalterė vis serga, o galiausiai kai pagrasinau į teismą paduosianti, tai jau ragelio nuo to laiko išvis nekelia. Džiaugiuosi, kad vaiko į jokį būrelį nebuvau užrašiusi tame darželyje, nors iš pradžių norėjau, nes vaikas nebūtų nė į vieną užsiėmimą nuėjęs, o pinigėliai už mėnesį irgi prapuolę būtų. Niekam nelinkiu turėti reikalų su tokia aferiste. Vargsai vaikučiai kurie tame darželyje liko. Tikiuosi, kad nei jie, nei jų tėveliai nenukentės.
Atsakyti
Darzeli lankem 2 men. Kol atleido viena is aukletoju, o si mums papasakojo visa teisybe. O ji tokia: vaikai negauna pusryciu ( direktore nespeja ju atvezti i darzeli, nes maista ji veza pati is imones) veliau susiskambinus su imone kuri tiekia maista suzinojam kad darzelis isvis ta diena neuzsakynejo maisto. Klausymas is kur atveze maista direktore su asarom prisipazino kad atveze santechnikas is kazkokios valgyklos. Pradejom tikrinti atvezama maista darzelije ir radom trys kotletu porcijas 5 vaikam vaikai maitinami is vieno puodo ir vienu saukstu. Veliau patikrinus neradom stalo irankiu ir leksciu. DIREKTORE sake kad cia nesusipratimas. Ir isvis ji neturejo leidimo maitinti vaikus. Keli tevai parase skunda. Tai DIREKTORE uzdare darzeli 2 savaitem ir dar apkaltino mus kad patys kalti kad skundus raso. Tevai suzinojo is vakaro kad jis nedirbs. Ir kur palikti vaikus kai dirba teveliai? Galiausiai isejus is darzelio neisregistruoja ir neatiduoda sumoketu pinigu ( nors tuo metu darzelis nedirbo). Sake kreiptis i teisma. Dar sutartyje nurodyta imones pavadinimas ŽP. Veliau isaiskejo kad cia zemuogeliu pieva ta pati kuria ne kart uzdare. Cia pasakoju apie Taikos g. 6 esanti darzeli. Kiek zinau ji turi kelis taskus (pilaiteje, fabijoniskese). Pinigu priemimo kvitus direktore nepasiraso sutartyje nurodytas nezinomas zmogus.Pradzoje zadejo kad bus 6-7 vaikai, o veliaus isaiskejo kad 12 ir daugiau. Patalpa labai maza tokiam kiekiui. Tai teveliai saugokites eferistes Daivos Karčiauskienės!!!!
Atsakyti
Dabar Daiva Karčiauskienė prisistato kita pavarde Kazimiera Černiauskienė. Būkit atsargios tas darželis plečiasi atsidarė dar ir Šnipiškėse ir Žvėryne. Netrukus ko gero vėl pakeis pavadinimą ir toliau kankins vaikus...
Atsakyti
Saugokitės privataus darželio GIRINIUKAS! Jo direktorė melagė ir aferistė, vaikai kelis mėnesius nebuvo maitinami, maistą veždavo 2 porcijos 8 vaikams ir pan. Kiekvienai mamai skirtingi melai - istorijos buvo pasakojamos. Direktorė dviem vardais prisistato Daiva Karčiauskienė ir Kazimiera Černiauskienė, darželio pavadinimai yra keičiami. Dar platesnį atsiliepimą rasite čia: http://rekvizitai.vz...a/atsiliepimai/

Prašau pasidalinti informacija su kitomis mamomis. http://gyvbudas.lryt...komi-alkani.htm
Atsakyti
Siaubas, kaip baisu! Gerai, kad galima rasti tokios informacijos internete ir apsaugoti savo vaikus nuo tokių aferisčių.
Atsakyti