Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo bangos (MedCezir)

Žiūrim! Diskutuojam! thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 12 sausio 2015 - 14:15
ploja.gif aciu uz tema 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 12, 15:21)
ploja.gif aciu uz tema  4u.gif  biggrin.gif

cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
O man jis visai patinka smile.gif aktoriai grazus, kaip visada turkai perteike ir meile, jauduli, ir seimynines problemas smile.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie jūsų, nors anksčiau jau sakiau sau, kad nebeužkibsiu ant kito turkų serial. Įdomūs veikėjai, toks gražus jaunimėlis. Tik kažkaip nepripranta akis, kad pas tą Selimą ir gražuolę žmoną toks biškį nupiepęs sūnelis Mertas.
Na, žiūrim serialą toliau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriete @ 2015 01 13, 13:06)
. Tik kažkaip nepripranta akis, kad pas tą Selimą ir gražuolę žmoną toks biškį nupiepęs sūnelis Mertas.
Na, žiūrim serialą toliau... smile.gif

Man tai jo vaidmuo super,ir jis ne nupiepes,o toks moksliukas atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi jau po dviejų serijų labai patiko šis serialas. thumbup.gif laukiu nesulaukiu savaitgalio.
Atsakyti
pradėjau ir aš jį žiūrėti. patinka kol kas.

dar pabandžiau greituoju būdu palyginti su amerikietiškuoju variantu biggrin.gif tai turkų aktoriai gražesni man ax.gif ir šiaip viskas išsamiau rodoma (amerikiečių serija trunka 43 min.).

dabar sėdžiu ir valdau save, kad nežiūrėčiau tolimesnių serijų ir laukčiau per TV3 biggrin.gif bet manau, kad neiškęsiu ir žiūrėsiu rusiškai.
Papildyta:
QUOTE(lauravala @ 2015 01 13, 12:28)
Man tai jo vaidmuo super,ir jis ne nupiepes,o toks moksliukas atrodo biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 01 13, 12:28)
Man tai jo vaidmuo super,ir jis ne nupiepes,o toks moksliukas atrodo biggrin.gif

Man jis ir visai nenupiepes, o tik moksliukas. Man atrodo jis puikiai tinka siam vaidmeniui

Perziurejau kelias serijas i prieki, tai tikrai bus tokiu vietu kur asara nubraukti, nes pati jau truputi raudojau vakar blush2.gif tik labai gaila, kad si seriala rodys tik savaitgaliais

Gal kas zino, ar pabaiga sio serialo laiminga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2015 01 13, 18:10)
Man jis ir visai nenupiepes, o tik moksliukas. Man atrodo jis puikiai tinka siam vaidmeniui

Perziurejau kelias serijas i prieki, tai tikrai bus tokiu vietu kur asara nubraukti, nes pati jau truputi raudojau vakar  blush2.gif  tik labai gaila, kad si seriala rodys tik savaitgaliais

Gal kas zino, ar pabaiga sio serialo laiminga  ax.gif

Na Turkijoj jis dar filmuojamas, tad pabaigos dar niekas nežino. Kas ziurejo Amerikietišką versija, gal žino kokia ten pabaiga buvo. Tik neaišku ar serialas gryna kopija ar tik rėmai paimti. ax.gif Kas mate galės palyginti.
Atsakyti
Rimtai,gal maciusios amerikietiska versija gali pasakyti pabaiga jo biggrin.gif,zinau tiek,kad pagrindine aktore mirsta,o kas su kitais?
Atsakyti
Is esmes gerai viskas baigiasi ax.gif As ir jau senokai ziurejau, bet kiek pamenu, gale raudot neteko ax.gif
Atsakyti