Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuku namučiai

Nėštumas – nuostabus ir stebuklingas laukimo jausmas… jis leidžia mums vėl tikėti Angelais ir ir stebuklais, vėl tikėti svajonėmis!



Mūsų temutėje laukiamos visos pilvūziukės- plepėkim, dalinkimės patirtimi ir išgyvenimais, juk kartu šis kelias bus dar lengvesnis ir smagesnis


user posted image

✿ Mūsų puškuojančios pilvūziukės ✿

Afrodite69 - 2015-03-31
Pumpule – 2015-04-06
Tino-2 – 2015-04-25
Ambrella - 2015-04-29
Burbuliacija-2 - 2015-06-07
Edena - 2015-05-30
Atisa - 2015-06-21
Armante – 2015-06-15
Marselle - 2015-07-17
Wunder-2- Birzelis 2015
Blondia- 2015-06-07
Krown-
Marselle-
Nica79-
Piktuke 3-


Naujokes visad laukiamos
4u.gif



Grazaus visoms laukimo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 18 sausio 2015 - 14:35
Aciu, burbuliacija, uz nauja temute thumbup.gif kokia grazi foto wub.gif
Tikiuosi sioj temutej prisijungs dar daugiau nauju nestukiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 18 sausio 2015 - 14:29
Sveikos , jungiuosi ir as smile.gif , ir bandysim cia tada bendrauti rolleyes.gif
Paliksim pasisekusiu temute neseniai pasisekusioms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galileja @ 2015 01 18, 16:30)
Sveikos , jungiuosi ir as smile.gif , ir bandysim cia tada bendrauti  rolleyes.gif
Paliksim pasisekusiu temute neseniai pasisekusioms  smile.gif



Saunuole drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Galileja @ 2015 01 18, 18:30)
Sveikos , jungiuosi ir as smile.gif , ir bandysim cia tada bendrauti  rolleyes.gif
Paliksim pasisekusiu temute neseniai pasisekusioms  smile.gif

Sveika prisijungusi, Galileja drinks_cheers.gif jau 16 savaitele bigsmile.gif ar jau lyti leliuko zinot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2015 01 18, 19:11)
Sveika prisijungusi, Galileja  drinks_cheers.gif jau 16 savaitele  bigsmile.gif ar jau lyti leliuko zinot?  ax.gif

Dekui dekui uz svetinguma blush2.gif Dar lyties nezinau. Buvau pries pora savaiciu, bet nemate. Tiesa sakant, pas mane du rolleyes.gif
Atsakyti
Na tai ir as registruojuos cia blush2.gif ryt 12 savaiciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Galileja @ 2015 01 18, 18:42)
Dekui dekui uz svetinguma  blush2.gif   Dar lyties nezinau. Buvau pries pora savaiciu, bet nemate. Tiesa sakant, pas mane du  rolleyes.gif


Na va, jau sekancioj temoj tada pildysim sarasiuka, taip sutapo si karta kad pirma nauja temute sukurem, o to to tik jus sukvietem, tad nespejos surasyti visu nauju puskuojanciu i pirma lapa. Na bet sekanti karta jau ir spalvytes greiciausiai dauguma zinosit, tada visas graziai ir surasysim 4u.gif

QUOTE(*KaraLinda* @ 2015 01 18, 18:53)
Na tai ir as registruojuos cia  blush2.gif  ryt 12 savaiciu  wub.gif


Junkites junkites mergaites, pasisektukiu tema juk buvo sukurta zaliukem nestukem, ir aktualijos truputi ten kitos. Moderatore tikrai butu neleidus dvieju vienodu nestukiu temu. Tad palikim ana temute naujosioms nestuke.gif , o jau visos ties 12 sv ir daugiau tai prasom cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 18 sausio 2015 - 19:04
Aciu uz namucius.
Burbuliuk, mus pamirsai, mes ruzavos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2015 01 18, 18:04)
Na va, jau sekancioj temoj tada pildysim sarasiuka, taip sutapo si karta kad pirma nauja temute sukurem, o to to tik jus sukvietem, tad nespejos surasyti visu nauju puskuojanciu i pirma lapa. Na bet sekanti karta jau ir spalvytes greiciausiai dauguma zinosit, tada visas graziai ir surasysim  4u.gif
Junkites junkites mergaites, pasisektukiu tema juk buvo sukurta zaliukem nestukem, ir aktualijos truputi ten kitos.  Moderatore tikrai butu neleidus dvieju vienodu nestukiu temu. Tad palikim ana temute naujosioms  nestuke.gif , o jau visos ties 12 sv ir daugiau tai prasom cia  mirksiukas.gif

kad ir tos temukes nebeliko uzbaigem biggrin.gif kazkas tures sukurti jai reikes smile.gif
Pasisopint buvau nieko beveik nenusipirkau , o kaip pavargau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vega56 @ 2015 01 18, 19:09)
Aciu uz namucius.
Burbuliuk, mus pamirsai, mes ruzavos  ax.gif



Blyn, labai atsiprasau Vegut doh.gif Tikrai tos nestukiskos smegenys kitaip dirba, atmintis tokia trumpa doh.gif Tikrai atsiprasau dar karteli, dabar jau pataisyt neiseina sad.gif

Mergaites tikrai pries sekancios temos gala, kas dar neirasytas, prasysiu visu atsiusti i az tiesiog savo gimdymo data ir spalva, nes dabar jei surasysit iki galo temos vel pasimirs. jei ant lapuko kur uzsirasysiu, irgi pasimes. Manau veiksmingiausia bus pries pasibaiginejant siaip temai susirinkti ir pasitikslinti visa datu ir spalvu informacija g.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galileja @ 2015 01 18, 20:42)
Dekui dekui uz svetinguma  blush2.gif  Dar lyties nezinau. Buvau pries pora savaiciu, bet nemate. Tiesa sakant, pas mane du  rolleyes.gif

Va, kaip smagu thumbup.gif tino ir burbuliacijai i kompanija drinks_cheers.gif o mes ir trynuke viena turim drinks_cheers.gif
QUOTE(*KaraLinda* @ 2015 01 18, 20:53)
Na tai ir as registruojuos cia  blush2.gif  ryt 12 savaiciu  wub.gif

Kaip saunu, musi burelis dideja 4u.gif karalinda, su sekmingai iveiktu I trimestru tave! As pamenu labai laukiau tu 12 savaiciu, kazkaip su jomis baimes akys sumazejo rolleyes.gif
Atsakyti