Įkraunama...
Įkraunama...

Paskutinis kepinys, gaminys

svaigsta galva pasiūloje, noriu kažką saldaus pasigaminti, bet nebezinau jau ka ir rinktis, koks jusu paskutinis kepinys, gaminys buvo? vakar (siandien) kepiau, dariau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 12 sausio 2011 - 08:34
QUOTE(Shiduh @ 2006 07 07, 14:01)
svaigsta galva pasiūloje, noriu kažką saldaus pasigaminti, bet nebezinau jau ka ir rinktis, koks jusu paskutinis kepinys, gaminys buvo? vakar (siandien) kepiau, dariau....


Vakar ragavom uzvakar mano padaryta (kepti jo net nereikia) torta su mascarponio suriu. Pasaka koks skonis smile.gif
Atsakyti
O aš vakar kepiau morenginį vyniotinį su avietėmis (aš dariau su braškėmis) pagal Sonatinos receptą. Gavosi skanus, tik laabai saldus smile.gif
Atsakyti
nu davai pasidalinam, ka kepet ar pan. as paskutini karta kepiau sonatinos greitą uogų pyragą.
Atsakyti
O aš kepiau Morkų tortą su migdolais a'le Sonatina 4u.gif Jėga. Man jis LAAAAAABAI patinka ax.gif
Atsakyti
o as kepiau siandien majonezo sausainius irgi pagal sonatina.
Atsakyti
varškės tinginys pagal sonatina su braškėm.
Atsakyti
O as kepiau paskenduolį pagal labai seną močiutės receptą ax.gif Jeigu kas nors pageidaus, galėsiu įdėti receptuką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikutė: 11 sausio 2007 - 13:01
Paskenduolis

600 g sviesto
6 kiaušiniai
1 pakelis mielių
cukraus ir miltų

Sviestą išsukti su kiaušiniais, kad kaip mano močiutė sako "sukibtų gabalais" smile.gif
Nes jinai į išplaktus kiaušinius sviestą po truputį dėdavo. Aš tai paprasčiau darau,
išsuku sviestą, o tada po vieną sudedu kiaušinius r man gaunasi daugmaž vienalytė masė. Į sviesto kiaušinių masę sudedam mieles ištrintas su 2 šaukštais cukraus. Beriam miltus ir suminkom tešlą, ji turi būti virtinukų tešlos kietumo. Suminkytą tešlą įmetam į gilų indą pripiltą kambario temperatūros vandens. Aš tam reikalui naudoju kibirą. Ir paliekm tešlą vandeny pakol ji iškils. Tada iškočiojam maždaug piršto storumo lakštą ir supjaustom juostelėm. Labai svarbu, tešlą kočioti ne ant miltais, bet cukrum pabarstyto paviršiaus. Kepti vidutinio karštumo orkaitėj.
Močiutė kepdavo senovinėje krosnyje tai skonis būdavo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikutė: 12 sausio 2007 - 09:11
nesupratau, tai tesla imesti i vandeni????
Papildyta:
as tai vakar sita kepiau:

http://www.supermama...?...ost&p=27764

labai skanu, paprasta ir pigu.
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2007 01 12, 11:10)
Paskenduolis

600 g sviesto
6 kiaušiniai
1 pakelis mielių
cukraus ir miltų


oho kiek sviesto... tai jis labai riebus gaunasi.. ar laaaabai daug... kiek mazdaug cia tu miltu sudedi? g.gif
Atsakyti
Shiduh, taip tešlą reikia įmesti į vandenį. Kaip močiutė aiškino todėl ir paskenduoliu vadinamas. Ir tešla tam yra minkoma kuo kietesnė. Na jei labai sumikštėtų tai gali truputi miltais apibarstyti ir perminkyti. Aš tai vakar dariau obuolių sambuką iš Glace receptų. Labai greitai pasidarė, o svarbiausia, kad nekaloringa. Čia man dabar labai aktualu ax.gif
Justicija, negaliu tau paskyti tiksliai blush2.gif Iš akies dedu ir minkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikutė: 12 sausio 2007 - 10:56