Įkraunama...
Įkraunama...

Projektas Koriai

Sveiki, noreciau pasiteirauti ar kas nors is esanciu isigyjo buta jau pastatytame name Koriai? Ar likote patenkinti?
Atsakyti
Tylu.. as irgi domiuosi siuo projektu. Kitu patirtis labai padetu.. cool.gif
Atsakyti
Aš esu įsigijęs butą, dabar baigiu įsirengti.
Atsakyti
Ar esate patenkintas? Nes mane nuliudino, kad tikrove neatitinka vizualizacijos.
Atsakyti
QUOTE(Aldona36 @ 2015 02 16, 00:45)
Ar esate patenkintas? Nes mane nuliudino, kad tikrove neatitinka vizualizacijos.


ajofana, kad rimtai.
kai tik reklamavo pradziohe, fasadas buvo kaip koriai...dabar jau visai kitaip.
taipat perziurejau foto, yra vaizdu su "vaizdu i kaimynini langa". visai prie pat.

labai jau biudzetinis variantas, nors vieta gyventi manau bus patogi. nors man si vieta labiau tinkama verslui.
Atsakyti
as pirkau sad.gif visiskai neatinika ne tik vizializacijai, virtuveje langai nevarstomi, ne balkonai o biegimo takeliai, nuo vasaros zada sutvarkyti ir kas?? jau 8 men praejo ir nieko.Pagrindinis statytojas bankrotavo Blokhaus , tokios imones nera. Uzeikit kas daro remontus, daugiau pasasakos. Liudesys.
Atsakyti
QUOTE(yyvvll @ 2015 02 17, 12:58)
as pirkau  sad.gif    visiskai neatinika  ne tik vizializacijai,  virtuveje  langai nevarstomi,  ne balkonai o biegimo takeliai, nuo vasaros zada  sutvarkyti  ir kas??  jau 8 men praejo ir nieko.Pagrindinis statytojas bankrotavo Blokhaus , tokios imones nera.  Uzeikit  kas daro remontus,  daugiau pasasakos. Liudesys.

Sveiki, mes ir pirkome. Liudnoka .Nieko aiskaus.Gal ka jus daugiau zinote ko cia tiketis? Net pasirasyti sutarciu negalime del sildymo, elektros. Namas nepriduotas.😩
Atsakyti
Laba diena, na kas gero kas blogo siame projekte? gal kas pajudejo i geraja puse, nes cia tik apie blogaja prirasyta? wink.gif
Atsakyti
Tai kam pirkote? Nejau nepasidomėjote prieš perkant kas per projektas. Ir dar nepriduotame name! doh.gif Ar toks nerealus butų deficitas?
Atsakyti
Aš taip pat noriu paklausti tų, kas pirkote - kaip situacija su visu projektu? O kaip garantinės problemos? Nelenda dar? Statytojas noriai bendrauja visais klausimais? Kaip apskritai viskas? Matosi, yra ir gyvenančių, gal ne taip viskas ir blogai?

Iš anksto dėkoju. smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

mane taip pat domina šis projektas. Atsiliepimai neigiami, bet nieko konkretaus dar neišgirdau kas ten taip blogai ....
O kaip balkonai, daro pertvaras? Nes lyg ir minėjo, kad bus ...
Namo lifte nemažai skelbimų, jog parduoda butus - čia suprask perpardavinėtojai, kurie taip užsidirba ar tie, kas nori atsikratyti nevykusio pirkinio...
Atsakyti
Stato ta pati firmelė, kuri statė Viršuliškėse tą skandalingą žalią stiklinį namą prie parko. Tas namas labai ilgai nebuvo priduotas (nesu tikra dėl dabar), nors žmonės jau buvo įsikūrę, lindo brokas, gyventojai gaudė vėją laukuose ieškodami teisybės... Jūs to norite? g.gif

Kai atsirado šis Korių projektas, užėjau į jų svetainę, norėjau daugiau info, nusiunčiau užklausą, tai vietoj atsakymo pasiūlė apsilankyti jų svetainėje.... lotuliukas.gif

Atsakyti