Įkraunama...
Įkraunama...

Migracija iš vienos užsienio šalies į kitą

Ar yra tokių, kurios norėtų išvykti iš šalies, kurioje dabar gyvenate į kitą? Turiu omeny, jei gyvenate ne LT, bet kažkur ir sugalvojate persikraustyti į kitą šalį (ne LT)?

Aš su šeima labai norėčiau išsikraustyti iš Anglijos, tik baisu. Į Lietuvą grįžt nenoriu, netraukia klimatas.

Londone aš dūstu, ištisai depresija, jaučiuosi labai nelaiminga. Mane nervina čia viskas. verysad.gif Čia gyvenu su šeima jau šešti metai ir jau sakau - gana!

Teko pernai pabuvoti Kanuose, Prancūzijoje, taip įsimylėjau tą vietą, kad iš galvos neišeina niekaip. Tiesiog svajoju ten gyventi. Žinau yra nemažai lietuvių ten gyvenančių, taip pat rusų.

Patinka viskas, prancūzų kalba, žmonės, viduržemio jūra, oras, gėlės, žodžiu - viskas!

Dabar suku galvą, kaip čia padarius, kad gyventi ten, kur jausčiausi laimingesnė.

Ar jums teko priimti tokį drastišką persikraustymą į kitą šalį? Gal galite pasidalinti kaip sekėsi? 4u.gif
Atsakyti
O ne paprasčiau būtų tiesiog iš Londono kur į užmiestį išsikraustyt? kur ramiau? smile.gif
Atsakyti
Ne, tikrai ne. Nepatinka man ši šalis išvis. Gyvenu tik iš reikalo. O beto už Londono nėra normalių darbų, išskyrus per agentūras ir fabrikuose. Būtų vyrui nepatogumas, ir man ir vaikams. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amunette @ 2015 02 05, 18:36)
Ne, tikrai ne. Nepatinka man ši šalis išvis. Gyvenu tik iš reikalo. O beto už Londono nėra normalių darbų, išskyrus per agentūras ir fabrikuose. Būtų vyrui nepatogumas, ir man ir vaikams.  g.gif

Tada belieka keisti šalį, klausimo nėra. Kam kankintis ten, kur nesinori gyventi?
Atsakyti
QUOTE(Amunette @ 2015 02 05, 18:36)
Ne, tikrai ne. Nepatinka man ši šalis išvis. Gyvenu tik iš reikalo. O beto už Londono nėra normalių darbų, išskyrus per agentūras ir fabrikuose. Būtų vyrui nepatogumas, ir man ir vaikams.  g.gif

Oho geras, visi normalus darbai tik Londone... Na po tokiu samoju tai net kazka protingo komentuoti nesinori..
Atsakyti
Jeigu jus turite kazka bendra su slavu kultura galima butu pasizvalgyti po pietine rusijos dali ar slaviskas valstybes ten klimatas ir gamta yra puikus.
Atsakyti
As kaip tik apie tai mastau tik is Olandijos (kur parasyciau viska lygiai taip pat kaip pirmam sios temos poste) i JAV. ZK laimeta,likes popierizmas, kuriam dar laikas nepriejes, ir rudeni kaip ir planuojam traukt. Bet taip pradejau bijot paskutinem dienom... Aisku iki to laiko daug kas dar pasikeis galvoj, cia gal kokie nestumo hormonai zaidzia...
Siaip jausmas kad dustu Olandijoj...
Atsakyti
o man is Jusu posto is karto viskas aisku pasidare. ko gero. tyliai pasvajojate apie Prancuzija - Jusu atsakymas i klausima. Jei seima pritaria ir esate is idejos drasus zmones bei megstate pokycius - why not?
Atsakyti
Na kaip matau, SM forume neimanoma isvengti sarkastisku zmoniu, linkusiu iskart smerkti.
Aciu toms, kurios supranta ir pataria draugiskai 4u.gif

Pries pradedama svajoti apie Prancuzija, rudeni buvau uzpildziusi US green card lottery. Jei siemet netycia laimeciau, tai reiks apsisprest, ka cia toliau daryt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amunette @ 2015 04 23, 17:42)
Na  kaip matau, SM forume neimanoma isvengti sarkastisku zmoniu, linkusiu iskart smerkti.
Aciu toms, kurios supranta ir pataria draugiskai  4u.gif

Pries pradedama svajoti apie Prancuzija, rudeni buvau uzpildziusi US green card lottery. Jei siemet netycia laimeciau, tai reiks apsisprest, ka cia toliau daryt.  g.gif

Visur tokių žmonių pilna, nekreipkit dėmesio 4u.gif geriau vykit kur širdis traukia, kad po kelių metų vėl nereiktų keisti gyvenamosios vietos smile.gif
Atsakyti
Labas,

papasakosiu kaip pas mus buvo.....
Tiesa MB ne lietuvis, jis vokietis. Gyvenom Vokietijoje. Persikraustem i Airija. Po keliu metu i Sveicarija. Penkis metus pabuvom... Vyras sugalvojo i Kanaru salas rolleyes.gif ir po triju metu mes vel Airijoj. Tik siaurinej ......
Taip vazinejom del darbo ir dar nes darbas leido ( i Kanarus pvz.) ir tai man buvo bemiegiu naktu. I Afrikos sala vaziuot taip toli nuo Europos ir civilizacijos biggrin.gif taip silta kaip visi issivaizduoja nebuvo ( gyvenom Tennerifes siaurinej daly) ten kazko super duper irgi nebuvo unsure.gif mano klaida buvo ta, kad as neapsiziurejus tos salos issikrausciau ten gyvent. Vyras pries xx metu buves atostogu. Ir tai negali plyginti atostogos=kasdienybe....taip nera.... ir as buvau nelaiminga toj saloj. Ji man visiskai nepatiko.... Svogeris pabuves sveciuos svaigsta apie ta sala doh.gif ten ziema zmones su pukinem stiukem vaiksto o namie nera radiatoriu doh.gif o dar tie ispanai doh.gif jie tokie garsus- gasiai muzika, gasiai sneka, isisjungia televizoriu ant viso garso ir iseina i miesta palike langus atvirus, visas kiemas skamba doh.gif net nenoriu prisimint unsure.gif
Siaip labai norejau i UK Mainland. Ten sesuo ir geras pazystamu ratas. Bet MB gavo darba Belfast...
Manau visur gali pasitaikyt,kad nepatiks ar nesijausi gerai toj saly.... Jei darbas yra ar kalba moki tai palengvina laaabai.....Be darbo i svetima sali g.gif su vaikais g.gif g.gif g.gif ar i kokia sali kur kalbos nemoki schmoll.gif labai sunku patikek. Mes ispanu nemokejom ( na galima sakyti ir nemokam) labai sunku buvo. Popierizmai visokie ir panasiai tas yra sunku. Kasdieniam gyvenime tai gal ne taip, bet kur reikejo per istaigas visokias doh.gif


tai tiek apie musu keliones ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2015 04 28, 12:17)
Labas,

papasakosiu kaip pas mus buvo.....
Tiesa MB ne lietuvis, jis vokietis. Gyvenom Vokietijoje. Persikraustem i Airija. Po keliu metu i Sveicarija. Penkis metus pabuvom... Vyras sugalvojo i Kanaru salas  rolleyes.gif  ir po triju metu mes vel Airijoj. Tik siaurinej ......
Taip vazinejom del darbo ir dar nes darbas leido ( i Kanarus pvz.) ir tai man buvo bemiegiu naktu. I Afrikos sala vaziuot taip toli nuo Europos ir civilizacijos  biggrin.gif  taip silta kaip visi issivaizduoja nebuvo ( gyvenom Tennerifes siaurinej daly) ten kazko super duper irgi nebuvo  unsure.gif  mano klaida buvo ta, kad as neapsiziurejus tos salos issikrausciau ten gyvent. Vyras pries xx metu buves atostogu. Ir tai negali plyginti atostogos=kasdienybe....taip nera.... ir as buvau nelaiminga toj saloj. Ji man visiskai nepatiko.... Svogeris pabuves sveciuos svaigsta apie ta sala  doh.gif  ten ziema zmones su pukinem stiukem vaiksto o namie nera radiatoriu  doh.gif  o dar tie ispanai  doh.gif  jie tokie garsus- gasiai muzika, gasiai sneka, isisjungia televizoriu ant viso garso ir iseina i miesta palike langus atvirus, visas kiemas skamba  doh.gif  net nenoriu prisimint  unsure.gif 
Siaip labai norejau i UK Mainland. Ten sesuo ir geras pazystamu ratas. Bet MB gavo darba Belfast... 
Manau visur gali pasitaikyt,kad nepatiks ar nesijausi gerai toj saly.... Jei darbas yra ar kalba moki tai palengvina laaabai.....Be darbo i svetima sali  g.gif  su vaikais  g.gif  g.gif  g.gif  ar i kokia sali kur kalbos nemoki  schmoll.gif  labai sunku patikek. Mes ispanu nemokejom ( na galima sakyti ir nemokam) labai sunku buvo. Popierizmai visokie ir panasiai tas yra sunku. Kasdieniam gyvenime tai gal ne taip, bet kur reikejo per istaigas visokias  doh.gif
tai tiek apie musu keliones  ax.gif


Oho, bet jūs kiek apkeliavot thumbup.gif manau neįkainojama patirtis yra pagyventi tiek visokių skirtingų šalių thumb_yello.gif
Atsakyti