Įkraunama...
Įkraunama...

Dainuok mano dainą

Apklausa: Tai žiūrim? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Šeštadieniais 19 val. per BTV Dainuok mano dainą.
Dalyvauja Natalija Bunkė, Katažyna, Radži, Irūna, Vaida Genytė, Egidijus Sipavičius, Donalda, Romas Dambrauskas, Fara.
Komisijos nebus mirksiukas.gif

Pirmoje laidoje dainavo Rondo dainas.
Irūna - Aukštumos
Natalija - Pelenė
Katažyna- Tau
Radži - Eliza
Vaida - Laukų gėlė
Egidijus - Egle, mano sese
Donalda - Tu palauk, palauk sustok
Romas - Margarita (ar Margarita su romu gaminama? biggrin.gif )

Ateinantį šeštadienį - Natalijos dainos
Atsakyti
Man tai Vaida visų dainas pagadina blush2.gif nu ne tas stiliukas biggrin.gif
Tiesa, Egidijus Natalijus dainą tiesiog su š sumaišė, nu taip baisiai dar jo niekad negirdėjau dainuojant lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 01 vasario 2015 - 23:29
gal iš visų nebandys daryti arijų g.gif man ji irgi šiaip sau.

kol kas vieno negaliu išskirti, labiausiai patinka Irūna, Katažyna, Fara ir Dambrauskas. ir kad nėra komisijos biggrin.gif
Atsakyti
Žiūriu. Patinka idėja ir tai, kad dainuoja ne pagal fonogramą, groja muzikos grupė. Man Sipavičius irgi nepatiko.
Atsakyti
Šeštadienio laidoje - Mokinukių ir Studenčių dainos
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 02 02, 19:22)

Turbūt ne tą straipsnį įkėlėte 4u.gif
Atsakyti
ut, pakoregavau smile.gif
Atsakyti
O tai DOnaldos irgi dainuos? O kokios pas ją dainos? Politikų pajuokimai? g.gif Daugiau - nežinau ax.gif
Atsakyti
Tai kad Donalda net CD išleidusi buvo, tai dainų tikrai pas ją yra.
Atsakyti
Net netikėjau, kad toks gražus vakaras bus smile.gif šauniai sudainavo, tik vėl Sipavičius prastokai skambėjo smile.gif Ypač Donalda nustebino, gerai pavarė.
Irūna kokia graži buvo, akys kaip spindėjo. Aišku, ji visada graži mergytė, bet šiandien tai iš viso.
Ir aišku Natalija, negaliu aš į ją atsižiūrėti, labai daili moteris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 02, 23:50)
O tai DOnaldos irgi dainuos? O kokios pas ją dainos? Politikų pajuokimai? g.gif Daugiau - nežinau ax.gif

Nereli yra daina draugams. Ir "musu linksmas gyvenima
s..." o vat Genytes tai nezinau dainu. Ji tiesiog atlieka jau kitu kazkada dainuotas dainas.
Patinka tas projektas tuo kad sugrazina i "jaunas" dienas biggrin.gif Na kai isgirdau Yvos "pauksteli" iskart I kursas ir bendrabucio linksmybes biggrin.gif
Bet siaip idomiausi atlikejai mano nuomone jau pasirode. Laukiu tik Donaldos dar




Atsakyti
Aš dar Romo labai laukiu wub.gif pirmą ir vienintelį kartą jo ir grupės Raktas koncerte buvau Halėje maždaug prieš 24 metus... norėčiau dar kartą kada nors.
Atsakyti