Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(Glacee @ 2006 10 24, 18:51)
Pomidorai su medaus užpilu
net "plastikiniai" pomidorai tampa tikru skanėstu  essen.gif .
receptas iš kuking.net

user posted image

1 kg pomidorų

Užpilui
0.5 st. aliejaus
mažiau nei pusė st. baltojo vyno acto
1 šaukštelis druskos
2 v. šaukštai medaus
česnakų
švieži ar džiovinti bazilikai, mėtos, petražolės 

Supjaustyti pomidorus. Užpilo ingredientus suplakti, užpilti pomidorus. Juos palaikyti maždaug 45-60 min šaldytuve.

Skanaus smile.gif


Dėkui, jie tiesiog puikūs - visiems patiko, ką per šventes pavaišinom. thumbup.gif
Atsakyti
laba,
žiūrinėju temą, lyg ir savo trigrašio įkišus nebuvau biggrin.gif aš siūlau
tokias salotas:
kons. ananasai supjaustyti
kons. kukuruzai
cesnakų kelios skiltelės
majonezas
proporcijos nelabai turi reikšmės - kam kaip patinka, viska koncervuotus ananasus, kukurūzus nusunki ir suberi i indą, česnaką sutrini ir įdedi ir majonezo pagal skonį.
kai kas gal nusipurtys, sakys nesamonė, aš irgi taip sakiau, ir mano draugai galvas lingavo, bet dabar be šių salotų nė viena šventė nevyksta. prie kokios keptos vištytės išvis skanumėlis.
o jūs pabandyki...pabandykit - gi ir savikaina nedidelė wink.gif
Atsakyti
šiandien bandžiau gaminti tuno salotas, pirmą kartą blush2.gif

salotų lapai, 1 pomidoras, 1 paprika, svogūnų laiškai, konserv.tunas savo sultyse, biškį druskos ir majonezas

nu skonis gal ir neblogas, bet kažko trūko unsure.gif
bent jau man
mamytei tai labai patiko



kaip manot, ką dar reikėtų įdėti?
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 30, 22:34)
šiandien bandžiau gaminti tuno salotas, pirmą kartą blush2.gif

salotų lapai, 1 pomidoras, 1 paprika, svogūnų laiškai, konserv.tunas savo sultyse, biškį druskos ir majonezas

nu skonis gal ir neblogas, bet kažko trūko unsure.gif
bent jau man
mamytei tai labai patiko
kaip manot, ką dar reikėtų įdėti?

As vietoj laisku dedu paprastus svogunus, taip pat labai labai smulkiai sukapotus kiausinius, fermentinio surio kubelius ir berods viskas . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shanti @ 2006 12 30, 17:44)
Dėkui, jie tiesiog puikūs - visiems patiko, ką per šventes pavaišinom.  thumbup.gif


as tai panasu recepta zinau
paimi daug pomidoru supjaustai , prie ju dedi svogunus pjaustytus griezineliais, truputi pipiriuku, druskos ir pora sauksteliu cukraus, sumaisai ir paslakstai trupuciu acto, uzdengi lekste, ir palaikai, kuo ilgiau tuo geriau (zinoma proto ribose) biggrin.gif

QUOTE(Bajm @ 2006 12 30, 22:34)
šiandien bandžiau gaminti tuno salotas, pirmą kartą blush2.gif

salotų lapai, 1 pomidoras, 1 paprika, svogūnų laiškai, konserv.tunas savo sultyse, biškį druskos ir majonezas

nu skonis gal ir neblogas, bet kažko trūko unsure.gif
bent jau man
mamytei tai labai patiko
kaip manot, ką dar reikėtų įdėti?


man tai cia labiausiai tiktu daug balto padazo, kuri duoda restorane milano, viva romoj ar pas paola... kazkur maciau jo recepta, kuri paskelbe viena darbuotoja, siaip jis laikomas paslapty...

o dabar megstamiausios siuo metu mano salotos
1/2 pekino kopusto
puse ilgo agurliuko
2-3 pomidorai
alyvuoges
kumpio
pekina supjaustau griezinais, na postambiai, idedu supjaustytus pomidorus ir agurka, alyvuoges dazniausiai dedu zalias, kartais ir zalias ir juodas, perpjautas pusiau, ir daug. pipiriuku, supjaustau kumpi ar siaip desra ne smulkiais gabaliukais.... dabar du variantai :
1, aliejaus ir sojos padazo (bet tada druskos visai nereikia i salotas deti)
2.truputis aliejaus (na kokie 2 saukstai) o pateikt su saukstu majonezu ar balto padazo...
essen.gif skanaus essen.gif
Papildyta:
QUOTE(murcielago @ 2006 12 29, 14:14)
gal kuri zinote kaip padaryti meksikietiskas salotas? (zinau ieina raudonosios konc pupeles, alyvuoges, kumpis...) bet visu ingredientu nelabai zinau, kaip jas padaryt kad butu tikrai astrios? g.gif

taip, bandau atsimin ... siaip labai senai dariau galiu kazka sumaisyt..

pasiemi balta keturkampa pjaustyta batona ir susipjaustai mazais kvadraciukais, tuos kvadraciukus i orkaite, kol suketes ir apskrus.
i inda sudedi pupele (na as tai visada perku gatavas -koncervuotas, paprika , lyg dar agurkas, surio mazarela, ar kox tau patinka, zodziu sukraunoi viska, pries pat pateikiant suberi dziuveselius, ant stalo turi but sojos padazo ir aliejaus padazas (as tai darau taip 2 dalys sojos padazo 1 aliejaus, mano drauge daro atvirksciai, cia jau pagal skoni) ir majonezas


skanaus essen.gif
Atsakyti
Pekino kopūstas, koncervuotas ananasas, nedaug smulkiai pjaustyto kumpelio, majonezas
Atsakyti
labai paprastos bet labai skanios salotos:
salota (as naudoju kinini kopusta)
morkos
saulegrazos
1000 salu padazas

smulkiai supjaustyt salota siaudeliais, ant jos deti tarkuota morka (zinoma, nuskusta, nuplauta), po to "1000 salu" pazasas, galima ir kita koki kokteilini ir ant virsau pabarstyt kepintomis saulegrazomis (nepagailet)
labaaai greita skanu ir paprasta cool.gif
Atsakyti
o musu megstamiausios KREVECIU SALOTOS

krevetes
paprika
pomidoras
salotos
kreveciu padazas su viskiu

salotas supjaustai ir dedi ant dugno,pomidora,paprika supjaustai ir sumaisai su krevetem,aisku ir su padaziuku ,pabarstai petrazoliu..niu skanu labai ax.gif
user posted image
Atsakyti
Salotos "KAI UŽKLUMPA NETIKĖTI SVEČIAI"
2indeliai konservuotų raudonųjų pupelių(perku Norfoj 1,19lt)
4 pokeliai skrudintos duonos kubeliais(tokie nedideli ,būna agurkų,sūrio,dešros ir kt.skonių.Perku taip pat Norfoj stovi kur užkandžiai prie alaus)
2-3 skiltelės česnako smulkiai supjaustyto,arba iššspausto
majonezo"Ramulade" su tokia žalia etikete,pagal skonį
ir viskas viską suberi ir apmaišai
Atsakyti
Salotos


1 rūkytos vištos ketvirtis
2 vidutinio dydžio obuoliai
1 koncervuotu pupeliu indelis arba 2 saujos virtu pupeliu
poras
majonezas

vištiena nukauliname ir supjaustome nedideliais gabaleliais, obuolius pjaustome gabaleliais( galima ir su žievele), pora supjaustome žiedeliais( supjaustau vidutinio poro maždaug 5cm baltosios dalies ir 5 cm zaliosios)nuo pupeliu nupilame vandeni viska sudedame i inda ir sumašome su majonezu

labai sočios salotos valgome su duona ,jei šiais salotas noriu pagaminti prie kepsnio tiesiog nededu vištienos
Papildyta:
salotos

pakelis virtu ryžių
saujele graikiškų riešutų
rukytos arba virtos vištienos ketvirtis
koncervuotų ananasu
majonezas

i dubeni sudedu nukaulinta ir supjaustytą vištieną, nusunktus ananasus( idet pagal skoni aš dedu puse mazojo koncervo) nuplikytus karstu vandeniu ir supjaustytus riešutus, ryžius viska sumaišau su majonezu ,papuošti graikiškais riešutais , tinka prie kepsniu arba valgom su duona, skanaus
Papildyta:
salotos

rūkyta žuvytė( kokia mėgstate)
koncervuoti žirneliai
svogunas
majonezas


žuvyte nukauliname ir pjaustome ar tiesiog suplėšome ( žiurint kokia žuvis)
supjaustom svoguna mažais kubeliais,dedam nusunktus žirnelius viska maisome su majonezu jei žuvytė buna minkšta tai tepuosi šias salotas ant duonos, skanaus
Atsakyti
zalia tarkuota morka smulkiai
kepta kubeliais duona su cesnakais
virtos pupeles
majonezas
Atsakyti

Manaska

kreveciu padazas su viskiu


cia parsiduoda tokiu pavadinimu padazas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kedute: 12 sausio 2007 - 12:01