Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 5

Linkime jiems visuomet būti laimingas wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ačiū Raimusiuxxx už atsakymą smile.gif
Atsakyti
man kazkodel atrodo, kad Giunejus norejo Kuzeju nusaut, o ne Ferhada...
Atsakyti
Nesąmonė...Maniau bus paslaptingesnė Ferhato mirtis. O čia, šovė į Kuzią (tikriausiai) ir pataikė į Ferhatą. Bet kodėl ginklas buvo ant žemės?
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 02 02, 16:50)
man kazkodel atrodo, kad Giunejus norejo Kuzeju nusaut, o ne Ferhada...

Taip, jis is pradziu taikesi i Kuzieju.
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 02 02, 16:50)
man kazkodel atrodo, kad Giunejus norejo Kuzeju nusaut, o ne Ferhada...

Ir man taip atrodė..bet kaip nuvylė mane...
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 02, 16:52)
Ir man taip atrodė..bet kaip nuvylė mane...

tikejot, kad ne G. zudikas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nandriu: 02 vasario 2015 - 15:55
QUOTE(nandriu @ 2015 02 02, 16:54)
tikejot, kad ne G. zudikas?

Tikėjau, nes tai buvo pats paprasčiausias variantas. Na toks, kuris net nevertas slėpimo iki serialo galo. Paskaičiau buvusiose temose, kad Giunėjų buvo kažkas įvardijęs, tai mačiusios juokėsi smile.gif Ir tą versiją, kad G galėjo šauti į K dėl Džemrės, kaip savo versiją pateikė.
Čia, kažkaip kūrėjai bandė gal žiūrovus iki galo išlaikyti, kad nepabėgtų metę serialą viduryje biggrin.gif
Na aš dar tikiu, kad G čia tik vaidenosi ir kt žudikas dar išaiškės ryt biggrin.gif Nes kažkas sakė, jog tai bus paskutinėje serijoje lotuliukas.gif
Blondinė, nekitaip! lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Ir vėl ta Zeynep. Na kaip ta Džemrė su ja susitaikyt galėjo, naivumo įsikūnijimas!
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 02, 17:05)
Tikėjau, nes tai buvo pats paprasčiausias variantas. Na toks, kuris net nevertas slėpimo iki serialo galo. Paskaičiau buvusiose temose, kad Giunėjų buvo kažkas įvardijęs, tai mačiusios juokėsi smile.gif Ir tą versiją, kad G galėjo šauti į K dėl Džemrės, kaip savo versiją pateikė.
Čia, kažkaip kūrėjai bandė gal žiūrovus iki galo išlaikyti, kad nepabėgtų metę serialą viduryje biggrin.gif


drinks_cheers.gif na ir man toks vaizdas, kad kurejai fantazijos pritruko.. as ir nuo pradziu G itariau, tik man niekaip nesiriso, kad jis toks ramus, tada gi dar nebuvo toks psichas...
o maciusios gudruoles kokios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 02 02, 16:26)
drinks_cheers.gif na ir man toks vaizdas, kad kurejai fantazijos pritruko.. as ir nuo pradziu G itariau, tik man niekaip nesiriso, kad jis toks ramus, tada gi dar nebuvo toks psichas...
o maciusios gudruoles kokios lotuliukas.gif

Na man atrodo, kad maciusios stengėsi kaip tik intriga išlaikyti ax.gif na, bet as , kaip visad su rožiniais akiniais, tai jokiu piktu kėslų niekur neizvelgiau biggrin.gif
Atsakyti
O aš žiūriu ir galvoju, na kur tas lūžis, kad Giunėjus šitaip pradėjo elgtis?? g.gif kas jį šitaip erzina iki beprotybės, iki tapimo žudiku? Meilė, neapykanta, ilgai ,,tūnojusios" auklėjimo spragos, pavydas? O gal viskas kartu? Man taip smalsu, gal ryt jis atskleis savo elgesio motyvus?? g.gif
----
Banu gaila, bet kai pagalvoju ir jos tėvam, ypač mamai didesnis rūpestis verslas, aplinkinių nuomonė, įvaizdis, na gal tik pabaigoje jai parūpo Banu sveikata. Čia ne Giulten ir ne Džemrės santykiai wub.gif
----
Kantri p.Ainur, oi kantri... aš jau senai scenas kelčiau lotuliukas.gif bet ir Giunėjaus šlykštumas paimti moters taupytus pinigus blink.gif aišku p. Ainur čia irgi bereikalingai taip pasielgė, bet ką gi daryt kai jautiesi nereikalinga? g.gif
----
O Kuziejus su Džemrė tai mane žavi wub.gif mhh, tą jų meilė wub.gif
----
Dėl žudiko tai man kažkaip nenuostabu
Atsakyti