Įkraunama...
Įkraunama...

Studio Tower“ - nauji modernūs būstai Žirmūnuose

Sveiki, gal kas jau nupirko ar planuoja pirkt butuka?

http://www.studiotower.lt./

Kokie pliusai, minusai tokiu butuku? Norim pirkt butuka nuomai, koki geriau pirkt, reikia patarimo. ax.gif
Atsakyti
prasau neisizeisti. bet cia variantas tik kaip pinigu "uzsaldymo-investavimo". nes bankai siuo metu aisku nieko nebeduoda.
uz kiek jus ruosiates nuomoti toki busta? ~22m2.

isivaizduoju kad nuomos kaina prilygtu 2k. buta blokiniame name. (nes visvien irengsite, idesite naujus baldus)- o tas tikrai kainuoja.
tokie projektai mano akimis galimi tik kaip tikroji studija mazam biurui.

pagalvokite kas bus jusu klijentas nuomai. gal geriau paieskoti kazkoki biudzetini varianta tikram gyvenamajame kvartale? kaip ofisas gal ir puse velnio-bet tada kiti kl kaip su parkingu.

mano asmenine nuomone labai gaila kad nueme ta minimalaus gyvenamo ploto normatyva. pas mus gi ne shanhajus, sklypo plotai dirbtinai ispusti, o statybininkams gyliai dzin kaip jausis zmogus gyvendamas kamurkeje.

as buciau dar ieskojus uz 160-180t, galima visgi surasti 1 k buta tikram gyvenamajame rajone/kvartale, su tinkamai sutvarkyta aplinka. kazkaip nesuper pasiteisino loftai LT.
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 02 17, 11:22)
prasau neisizeisti. bet cia variantas tik kaip pinigu "uzsaldymo-investavimo". nes bankai siuo metu aisku nieko nebeduoda.
uz kiek jus ruosiates nuomoti toki busta? ~22m2.

isivaizduoju kad nuomos kaina prilygtu 2k. buta blokiniame name. (nes visvien irengsite, idesite naujus baldus)- o tas tikrai kainuoja.
tokie projektai mano akimis galimi tik kaip tikroji studija mazam biurui.

pagalvokite kas bus jusu klijentas nuomai. gal geriau paieskoti kazkoki biudzetini varianta tikram gyvenamajame kvartale? kaip ofisas gal ir puse velnio-bet tada kiti kl kaip su parkingu.

mano asmenine nuomone labai gaila kad nueme ta minimalaus gyvenamo ploto normatyva. pas mus gi ne shanhajus, sklypo plotai dirbtinai ispusti, o statybininkams gyliai dzin kaip jausis zmogus gyvendamas kamurkeje.

as buciau dar ieskojus uz 160-180t, galima visgi surasti 1 k buta tikram gyvenamajame rajone/kvartale, su tinkamai sutvarkyta aplinka. kazkaip nesuper pasiteisino loftai LT.



Nuomos kaina butu kaip imoka bankui 200-230euru ax.gif

bet cia variantas tik kaip pinigu "uzsaldymo-investavimo". nes bankai siuo metu aisku nieko nebeduoda. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika23 @ 2015 02 17, 13:32)
Nuomos kaina butu kaip imoka bankui  200-230euru ax.gif

bet cia variantas tik kaip pinigu "uzsaldymo-investavimo". nes bankai siuo metu aisku nieko nebeduoda. g.gif


na tada jei imciau tai kogero 1m aukste (gal jus ar jusu vaikai panaudos kaip biura).
arba pirkciau tikra gyvenama maza butuka gyv. rajone, ir imciau uz nuoma 300-400eu. taip bent jusu vaikams ateiciai butukas bus..

paziurekite antakalnioparkas. butai nuo berods 160t. vieta gyventi zenkliai patrauklesne. o kaip biuras gal geriau sis studio.
Atsakyti