Įkraunama...
Įkraunama...

Laukinė Esmeralda

Nauja širdį griebianti telenovelė smile.gif

Kokie pirmieji įspūdžiai?
Atsakyti
Man patinka, tik laukiu kol užaugs jie, pagaliau:)
Atsakyti
As tokiu metu visad bunu tv isijungus, tai maciau tas dvi serijas... Man nepatiko, vel tas pats kaip jau rode. Ir siaip man nepatinka tie tokie vargsu ir turtuoliu filmai, ypatingai nepatinka kaip ten tie vargsai visi purvini po tuos savo siukslynus laksto, jau kazkai persistengta, net nemalonu ziureti.
Atsakyti
na taip, dar kokias 50serijų reiks palaukti, kol Esmeralda taps rafinuota gražuole. o vestuvėse šiukšlynas vis tiek dalyvaus biggrin.gif
kažin kaip susitiks jiedu jau suaugę. spėčiau, kad Esmeralda išeis dirbti kokia nors klubo šokėja, ją užpuls blogasis brolis (dar vardų nepamenu), o Pablas išgelbės.

visiškai spėlioju, nei mačiau, nei skaičiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 02 21, 17:31)
na taip, dar kokias 50serijų reiks palaukti, kol Esmeralda taps rafinuota gražuole. o vestuvėse šiukšlynas vis tiek dalyvaus biggrin.gif
kažin kaip susitiks jiedu jau suaugę. spėčiau, kad Esmeralda išeis dirbti kokia nors klubo šokėja, ją užpuls blogasis brolis (dar vardų nepamenu), o Pablas išgelbės.

visiškai spėlioju, nei mačiau, nei skaičiau smile.gif

50 seriju tikrai nereiks laukti biggrin.gif Daug greiciau ji atsidurs pas savo tikraji teva to nezinodama. Ir taps po truputi rafinuota panele. mirksiukas.gif
Del vestuviu tai pirmose tik jiedu bus, aisku paskui jas paskelbs negaliojancias jei gerai pamenu, Pablo tevai. O tikrosios bus telenoveles pabaigoje, bet ne paskutineje serijoje.

Del susitikimo irgi visiskai ne. Ji iseis dirbti berods sekretore ar kazkas panasaus. O kaip susitiks jau net nebepamenu.

Jei per daug pasufleravau sakykit istrinsiu.
Maciau apie 50seriju, paskui laiko pritruko siai idomesniu atsirado. lotuliukas.gif
Atsakyti
DG*, o vestuvėse ar bus visi šiukšlyno draugai? biggrin.gif
Papildyta:
DG*, o vestuvėse ar bus visi šiukšlyno draugai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 02 21, 19:25)
DG*, o vestuvėse ar bus visi šiukšlyno draugai? biggrin.gif
Papildyta:
DG*, o vestuvėse ar bus visi šiukšlyno draugai? biggrin.gif

Nezinau tiksliai nes visos telenoveles nebeziurejau, bet is nuotrauku kiek maciau tai ir tie siukslyno draugai nebeatrodo tai kaip pradzioje. mirksiukas.gif
Va nuotrauka is vestuviu.
user posted image
Atsakyti
Man dar labai sitas aktorius pagrindinis nepatiko anam seriale, kur irgi buvo labai panasus, negi negalejo kito aktoriaus parinkt!?
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2015 02 22, 15:07)
Man dar labai sitas aktorius pagrindinis nepatiko anam seriale, kur irgi buvo labai panasus, negi negalejo kito aktoriaus parinkt!?


drinks_cheers.gif abu man jie negražūs.
Atsakyti
Labas vakaras.

Šimtą metų nežiūrėjau jokios telenovelės. Bandysiu šią pasižiūrėti, juolab nieko nemačius neturėsiu su kuo lyginti.

Nepasakyčiau, kad man aktoriai negražūs. Vyriškis tikrai vyriškas, o Maite mano akims labai graži moteris, ypač savo klipe

Aktorės klipas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azul: 22 vasario 2015 - 20:18
QUOTE(ZefyriuX @ 2015 02 21, 12:33)
Man patinka, tik laukiu kol užaugs jie, pagaliau:)

Galvojau 1-oj serijoj užaugs, o čia reikėjo dar palaukt biggrin.gif

QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2015 02 21, 16:31)
As tokiu metu visad bunu tv isijungus, tai maciau tas dvi serijas... Man nepatiko, vel tas pats kaip jau rode. Ir siaip man nepatinka tie tokie vargsu ir turtuoliu filmai, ypatingai nepatinka kaip ten tie vargsai visi purvini po tuos savo siukslynus laksto, jau kazkai persistengta, net nemalonu ziureti.

Man irgi tas nepatiko drinks_cheers.gif Man tokie filmai turtuolių/vargšų gal dar nieko, bet jau šitaam tai per stiprus kontrastas g.gif Jau grynai šiukšlėse vaizduot gyvenimą, nelabai "Skanu" žiūrėt na bet ką darysi...
Galėtų tiesiog tokio didelio kontrasto gal nebūt
Atsakyti
Ir turtuolių namas prie pat šiukšlyno, reik suprast biggrin.gif gi koks dvokas! Bet neieškokim logikos...
Atsakyti