Įkraunama...
Įkraunama...

Sterilitas

Sveikos visos. smile.gif Esu cia naujoke. Tad jei ne taip sukuriau tema, nepulkite. smile.gif
As cia su tokia problemele... Siandien isgirdau diagnoze - sterilitas, paklausiau kas tai, atsake trumpai - nevaisingumas. Aptemo akyse, vos isejau is kabineto, nieko nebesugebejau paklausti...
Kovo 13 vaziuoju i Vilniu, kitu tyrimu, bet isprotesiu iki to laiko. Gal kurios irgi susidurete su tuo prakeiktu sterilitu?
Atsakyti
QUOTE(Akvile S. @ 2015 02 20, 17:12)
Sveikos visos. smile.gif Esu cia naujoke. Tad jei ne taip sukuriau tema, nepulkite. smile.gif
As cia su tokia problemele... Siandien isgirdau diagnoze - sterilitas, paklausiau kas tai, atsake trumpai - nevaisingumas. Aptemo akyse, vos isejau is kabineto, nieko nebesugebejau paklausti...
Kovo 13 vaziuoju i Vilniu, kitu tyrimu, bet isprotesiu iki to laiko. Gal kurios irgi susidurete su tuo prakeiktu sterilitu?

greiciausiai kad Jums diagnozavo Infertilitas - tai ir yra nevaisingumas placiaja prasme.o susidure siame "Nesulaukiancioms gandro" visos, nes visoms poroms kuri laika nepavykus susilaukti vaikiuku diagnozuojamas Infertilitas, o toliau tiriamos jo priezastys..
Atsakyti
Jeigu išgirdai diagnozę, vadins, buvai pas gydytoją. Ir tikriausiai dėl to, kad nesusilauki vaikų. Tai tą faktą Tau žodžiu "infertilitas" ir įvardino. Bet tai Tu ir pati žinojai.
O priežasčių reikia ieškoti ir ieškoti. Ir geriau iškart pas nevaisingumo gydytojus.
Atsakyti
Ejau del nepastoviu menesiniu. Del to jau 6 metus lankau ginekologes. Ne viena ju pakeiciau. O dabar dar sita diagnoze dadejo, todel labai issigandau. Zinoma, dar galeciau pabuti ir be vaikucio, bet mintis, kad niekada negalesiu turet tikrai labai gasdina.
Atsakyti
QUOTE(Akvile S. @ 2015 02 23, 22:48)
Ejau del nepastoviu menesiniu. Del to jau 6 metus lankau ginekologes. Ne viena ju pakeiciau. O dabar dar sita diagnoze dadejo, todel labai issigandau. Zinoma, dar galeciau pabuti ir be vaikucio, bet mintis, kad niekada negalesiu turet tikrai labai gasdina.

galesi tureti su daktaru pagalba tikrai, tik svarbiausia surasti priezasti ir ja pasalinti, kuo skubiau tuo geriau , ir daugiau paciai pasiskaityti, nes kas liecia nevaisinguma tai daktarai retai nustato greitai priezasti, kartais ir pati nemazai tyrimu gali pasidaryt pasiskaicius kas gali itakoti, pirmiausia hormonai visi… O toliau jau seka histeroskopija laparaskopija ir pan.
Atsakyti
Na va, as jau po ginekologes siandien. Kalbejau apie laparoskopija, tai pasake, kad beveik niekas nebesidaro sios operacijos... Kaip visad apziurejo, nieko nerado, bet si karta naujove - siuncia pas endokrinologa. Dar neteko pas toki lankytis. Taip pat, nors ir kaip gincijausi, bet prikalbino isgerti Duphaston, kad issaukciau menesines. Menesiniu metu vel i Vilniu, darytis kitus tyrimus... Ech...
Atsakyti
Tegu tik nenusišneka dėl LP doh.gif Ne tik kad daro, bet ir daug kas po to pastoja. Arba bent nebelieka kliuvinių prieš procedūras.
Bet, žinoma, visoms iš eilės be reikalo neskiria smile.gif
Pas ką lankaisi? Jeigu pas paprastą ginę, geriau iškart pas nevaisingumo gdyytojus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 13 kovo 2015 - 15:29
QUOTE(Akvile S. @ 2015 03 13, 13:31)
Na va, as jau po ginekologes siandien. Kalbejau apie laparoskopija, tai pasake, kad beveik niekas nebesidaro sios operacijos... Kaip visad apziurejo, nieko nerado, bet si karta naujove - siuncia pas endokrinologa. Dar neteko pas toki lankytis. Taip pat, nors ir kaip gincijausi, bet prikalbino isgerti Duphaston, kad issaukciau menesines. Menesiniu metu vel i Vilniu, darytis kitus tyrimus... Ech...

O tai Duphaston iššaukia mėnesines? blink.gif Man tai kažkaip šviečia, kad jis dėl progesterono papildymo blush2.gif Nusikalbu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2015 03 13, 17:02)
O tai Duphaston iššaukia mėnesines? blink.gif Man tai kažkaip šviečia, kad jis dėl progesterono papildymo blush2.gif Nusikalbu? g.gif

man yra kazkada irgi ji skyre tuo tikslu, kazkiek dienu pageri, tada nustoji ir ateina, berods taip..jau pries daug metu nepamenu tiksliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2015 03 13, 16:48)
man yra kazkada irgi ji skyre tuo tikslu, kazkiek dienu pageri, tada nustoji ir ateina, berods taip..jau pries daug metu  nepamenu tiksliai g.gif

Hm... g.gif Man natūraliame cikle po ovitrelle, 16tą ciklo dieną liepė 10 dienų gerti po 2 tabl. duphaston... Keistai kažkaip jei jis iššaukia mm.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2015 03 13, 17:55)
Hm... g.gif Man natūraliame cikle po ovitrelle, 16tą ciklo dieną liepė 10 dienų gerti po 2 tabl. duphaston... Keistai kažkaip jei jis iššaukia mm.... g.gif


Jo veikimas mazdaug toks - jei laukiesi, padeda vaisiui įsitvirtinti, o jei ne - nustojus vartoti ateina mm. Man atrodo ir jo informaciniame lapelyje panašiai aprasyta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2015 03 13, 18:05)
Jo veikimas mazdaug toks - jei laukiesi, padeda vaisiui įsitvirtinti, o jei ne - nustojus vartoti ateina mm. Man atrodo ir jo informaciniame lapelyje panašiai aprasyta.  g.gif

aha drinks_cheers.gif
tai po ovitrelle o tai ne iki Nt liepdavo gerti o 10 dienu? idomiai nes as atsimenu irgi tas 10 dienu o nutraukus ateidavo..jei butu nestumas turbut dar pagert reiketu logiskai mastant kaip ir progesteronus kitus g.gif
Atsakyti