Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos supermiestas

Na, ar žiūrite? Kokį miestą palaikote?

Šiaip aš buvau už Vilnių, bet kadangi iškrito, tai dabar už Alytų, nes giminių iš ten turiu ax.gif

Tik mane šiame šou erzina Drukteinio komentarai, jis jau tikrai prie visko per daug kabinėjasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 27 vasario 2015 - 19:46
Mane erzina Baukutė. Jau kokia nemaloni, antipatiška boba ne tas žodis. Tas jos isteriškas balsas iš proto išvest gali doh.gif
Atsakyti
Pirmo sezono neziurejau, bet siemet dalyvauja Alytus , mano gimtasis miestas tai ziuri. Visai faina laida tokia smagi. O ir Alytiskai labai graziai visad pasirodo tik komisija ne visad ivertina. Labiausia patinka provokacijos uzduotis. :0 Tik viena kart pasipiktinau kai "vargsas berniokas " neturejo centu ant kebabo ir bande uz pigiau gauti daugiau. Man cia tokia nesamone. Juk pardavejos ne savininkes kad galetu visiems norintiems pigiau dalint. Ir idomu koks likimas istiko tas pardavejas kurios sutiko parduoti pigiau. smile.gif Na jei darbdavys nemate tai gal ir nieko, bet jei mate... Tai sakyciau cia tokia neteisinga provokacija buvo. Ryt kaip tik vel bus Alytaus grupe tai ziutesiu, tik gaila pavevezio. Nejaugi be Radzio ner daugiau garsiu pavevezieciu, kurie galetu but miesto kapitonais? smile.gif
Atsakyti
Keista, kad už Marijampolę palyginus nedaug balsuoja.
O šiaip man patinka tos provokacijos, šiandien gerai bandė komisiją apgauti biggrin.gif
„Žuvėdra“ - kažkas nerealaus. Gaila, kad tokio puikaus šokių kolektyvo gali greitai nebelikti.
Atsakyti
Jau kaip man pradeda nepatikti komisija. Arteja pusfinalais, finalas, tai taip matosi, kad nori Kauna istempt bent i pusfinali. o jei pavvtks tai ir i finala. Gi ziurovai ji maziausiai palaiko, pateks i pusfinali bus pravalas. Jau pradeda nervinti. sad.gif
Atsakyti
Įdomu, kiek miestų finale susikaus, gal 4? Aš tai manau, kad laimės arba Klaipėda, arba Plungė. Už šiuos miestus daugiausiai balsuoja.
O dėl Kauno tai tikrai įdomiai. Pagal žiūrovus paskutiniai, o galutinėje lentelėje pirmi biggrin.gif
Atsakyti
Pusfinalyje bus keturi miestai, finale trys. Jei komisija ko nors nesumakaluos, kuo as labai abejoju. tai finale turetu but Plunge, Telsiai ir arba Klaipeda aba Alytus. Bet jauciu komisija padarys kaip jiems labiau patinka. sad.gif
Atsakyti
Na, kaip manot, kas laimės - Klaipėda ar Plungė?
Atsakyti
As buciau uz Klaipeda. smile.gif
Atsakyti
Plungė
Atsakyti
Aš tai už Plungę, kadangi Klaipėda vieną kartą jau laimėjo. Reikia leisti ir kitiems pasidžiaugti pergale smile.gif
Atsakyti
Neseniai šitą užmačiau, čia iš superfinalo. Wooow!! Net gerklę gniaužia!:))

https://www.youtube....h?v=ztZM1CA1USI
Atsakyti