Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo priemonės 5 tema

Prieš klausdami, nepamirškime pagooglinti bei pasiskaityti prieš tai buvusios temos. Dauguma įrankių ir priemonių jau ne kartą apkalbėta.
Visada smagu aptarti naujienas skrebo pasaulyje.

http://www.supermama...?...684557&st=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ader: 18 kovo 2015 - 10:02
Pagaliau įsigijau Sizzix bigsmile.gif
dabar taip įdomu viskas, kad negaliu nustygt vietoj smile.gif
ar pasakytumėt kam reikalingas toks priedas?:

http://www.ebay.co.u.....=111459578587
Atsakyti
padukas kad reljefa galetum pasidaryt su reljefo formelem.
Atsakyti
Ačiū smile.gif merginos gal pasidalintumėt kokiu raidynu kirtimui naudojatės, ir kur pirkot? Aš niekur nerandu dailaus raidyno, visose parduotuvėse kiek mačiau pasirinkimas mažas ir šriftas negražus, noriu tiesiog paprastų raidžių. Ar būna su lietuviškomis raidėmis?
Atsakyti
lietuviškų raidžių nebūna.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2015 04 20, 13:32)
lietuviškų raidžių nebūna.



radau kas pagamins, galėsiu pasidalint
Atsakyti
Man dar iškilo klausimas dėl smulkių popierinių detalių klijavimo. Ankstesnėse temose skaičiau informaciją ir pasiūlymus dėl purškiamų klijų. O gal kuri bandėt Sakura klijus arba šiuos Tacky Glue? g.gif blush2.gif
Atsakyti
sakura man nepatiko, nelimpa. tacky glue neblogi. bet geriausia su pincetu smulkia detale paimti ir patapsnoti per klijus. arba netgi pvz pirstais tepti klijus padejus detales ant popieriaus lapo ir taip padengti visa plota. Kiekvienas meistras atranda savo buda ir nebutinai tam reikalingi kazkokie specialus klijai.
Atsakyti

QUOTE(ader @ 2016 02 02, 10:56)
sakura man nepatiko, nelimpa. tacky glue neblogi. bet geriausia su pincetu smulkia detale paimti ir patapsnoti per klijus. arba netgi pvz pirstais tepti klijus padejus detales ant popieriaus lapo ir taip padengti visa plota. Kiekvienas meistras atranda savo buda ir nebutinai tam reikalingi kazkokie specialus klijai.




na man tai pats priimtiniausias būdas paklijuoti popierių lipniu dvipusiu popierium ir tada iškirsti.
Atsakyti
QUOTE(celestess @ 2016 02 02, 11:12)
na man tai pats priimtiniausias būdas paklijuoti popierių lipniu dvipusiu popierium ir tada iškirsti.

O, geras, kokia puiki idėja! bigsmile.gif Ačiū 4u.gif

QUOTE(ader @ 2016 02 02, 10:56)
Ačiū 4u.gif
Atsakyti