Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasariniai mamukų pokalbiai


Dalinamės džiaugsmais ir rūpesčiais smile.gif

Gražaus pavasario visoms mamos ir vaikams smile.gif

Laukiame naujų draugių!


user posted image
Atsakyti
Aciu uz nauja tema mirksiukas.gif
Norejau 4u.gif duoti D.C. uz kojos skausma,bet dar labiau tau,Zuzla mirksiukas.gif su kuo buna vaikas,kai nevedi i darza?
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2015 03 24, 20:08)
Norejau  4u.gif  duoti D.C. uz kojos skausma,bet dar labiau tau,Zuzla mirksiukas.gif su kuo buna vaikas,kai nevedi i darza?


4u.gif
kam papuola, su tuo ir būna... kai serga, jei galiu, aš pasilieku porai dienų, paskui vyras pakeičia, čia jei mano mama dirba ir negali atvažiuoti. šian pvz. išvis galvojau šakutės bus - man į komandiruotę, vyrui į komandiruotę, mama po naktinės pamainos, vakare jai vėl į darbą, išsimiegoti reikia.. žodžiu, vargšė mano mama, jai nuvežėm blush2.gif bet nuėjo kartu dienos miego, o čia jau aš grįžau ir tikką atsibudusį D.C. greit supakavau ir palikom močiutę toliau miegot. tada su D.C. į darbą, nes žadėjau kelis laiškus išsiųst.. ten dirikas doh.gif bet jam buvo malonu susipažinti smile.gif

ačiū už naują temą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 24 kovo 2015 - 21:18
laba nuo ryto
vakar mazius gavo dupcen zvakute vakare, tai miegojo puikiai - iki pat 7.20 ryte. be jokiu prabudimu thumbup.gif: na, teko pora kart soskyte ikist, kai niurgztelejo.. bet nei valgyt nereikejo, nieko... issimiegojau biggrin.gif

vakar daviau cukinija+morka koses... sulapnojo 100ml. kaip ir nieko. Gal jau bus gerai su tuo pilvu, o gal ten ir ne pilvas, o dantys buvo...

einu ziuret, nes labai tylu kambary. jau kazka 'dirba', matyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Visos matyt pavasarine saulute džiaugiasi tongue.gif

Mes nuo vakar į masažus važinėjame. Paskirti buvo dar sausio gale, bet dėl visų gripų vis atidėjinėjau, tai dabar susiruošėme. Visai man patinka, jeigu dar auto keduteje nerektu i prieki vaziuojant, tai visai gerai butu. Atgal vaziuojant jau nuluzta hihihi.gif

Laina o kokias žvakutes tu naudoji ?

Willux, atsimenu kažkada rašiai, kad buvo toks laikas, kai nuolat zyzė Tavo mergina, kokio amžiaus tada buvo? Nes man atrodo mums dabar kažkas panašaus, ne nuolat , bet....
Atsakyti
QUOTE(papūgiukė @ 2015 03 25, 15:57)

Laina o kokias žvakutes tu naudoji ?



eferelgan 150 mg... smile.gif
nakti puikiai ismiegojo...o va, diena - mazai sad.gif su pasupimais - 2.5 val
Atsakyti
QUOTE(papūgiukė @ 2015 03 25, 15:57)

Willux, atsimenu kažkada rašiai, kad buvo toks laikas, kai nuolat zyzė Tavo mergina, kokio amžiaus tada buvo? Nes man atrodo mums dabar kažkas panašaus, ne nuolat , bet....

5,5 mėn.
Išbėrė vaiką. Stipriai. Ryt į TA, žiūrėsim ką sakys. Viliuosi prakaitinė, bet ką aš žinau...
Kitty įsivaizduoju kaip sunku, kai negali abiejų iš karto paguosti ir pamyluoti... didžioji šaunuolė wub.gif
Laina varai mane į neviltį biggrin.gif 2,5 h jai mažai biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Wiliux @ 2015 03 25, 18:04)
5,5 mėn.
Išbėrė vaiką. Stipriai. Ryt į TA, žiūrėsim ką sakys. Viliuosi prakaitinė, bet ką aš žinau...
Kitty įsivaizduoju kaip sunku, kai negali abiejų iš karto paguosti ir pamyluoti... didžioji šaunuolė  wub.gif
Laina varai mane į neviltį biggrin.gif 2,5 h jai mažai biggrin.gif.


Ačiū 4u.gif Reiškia viskas panašiai Apsišarvuojame kantrybe ir laukiame kol praeis mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif maniškė dieną 4 kartai po 30 min. Net po masažo ir po to nemiega doh.gif kiek autokėdutėje, parneši namo ir labai greitai prasibunda.
Atsakyti
QUOTE(papūgiukė @ 2015 03 25, 16:31)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif maniškė dieną 4 kartai po 30 min. Net po masažo ir po to nemiega  doh.gif kiek autokėdutėje, parneši namo ir labai greitai prasibunda.


aš nenešdavau, ačiū D, kad miega doh.gif atvažiuodavom į kiemą, nubėgdavau namo, pasiimdavau knygą ir sėdėdavau mašinoj...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2015 03 25, 18:41)
aš nenešdavau, ačiū D, kad miega doh.gif atvažiuodavom į kiemą, nubėgdavau namo, pasiimdavau knygą ir sėdėdavau mašinoj...


irgi idėja drinks_cheers.gif
Aš visom dienom susigalvojau veiklos : kur nuvažiuoti, ką pasidaryti. Nors ir sunku su kėdute ją tampyti, bet vis išeitis. mirksiukas.gif
Atsakyti
laba,

wiliux, nugis tikrai mazoka 2.5 val. Ir ant jo pacio matosi, buna piktas doh.gif . O kai ismiega 3-5 val - oi koks linksmuolis biggrin.gif ...

Antra vakara gauna paracetamolio, tai aciu die, nakti miega gerai. Be prabudimu valgyti. Gal jau baigsim naktinius maitinimus pagaliau...o ir aplamai, zindyma. Nes diena jis mano papa boikotuoja doh.gif . Noreciau iki metu dar pieno jam duot, bet su tokiu valgymu, tai ...

o dantukai man rodos, dabar kalasi 3 virsuje...du priekiniai (vienas jau prasikale) ir dar iltuke sviecia. uztai jis toks buna neramus... ir pirstai burnoj, ir ne tik pirstai. Ir seiles kaip pas senbernara teka biggrin.gif

isgeriau kava, einu ziuret, gal prabudo unsure.gif
Atsakyti
laba visoms
siandie, gi 20 proc nuolaida kudikiu maistu maxej. tai leksiu i kauna apsiprekint... visgi nemazai susitaupo ant misinio, kosiu, ir tyreliu...
mazius dar miega. jam tai nieks laikrodzio dupcej nepersuko biggrin.gif...

dantukas virsuj vienas graziai jau baltuoja... kiti trys dar lenda. Pirstai visada beveik burnoj, ir seiliu - jura... biggrin.gif
kur mamules visos prapuolet?
pas mane, jei viskas gerai, dar vienas zirgelis atvaziuoja siandien... visa nakti ir sapnavosi, ir galvojau prabudus, kaip cia bus... unsure.gif
Atsakyti