Įkraunama...
Įkraunama...

Estija

Gal kas galit patart kur koks kempingas neblogas yra netoli Talino ir saremo salu ax.gif
kokios kempngu kainos..
Atsakyti
Šiaip tai visą informaciją galima rasti interente, Google suvedus žodelį Saaremaa 4u.gif .
Pabandyk paieškot čia
Atsakyti
buva saremos saloj kuresarej gyvenau tris savaites smile.gif man ten taip patiko grazu smile.gif idomi pilis kurioje tikrai yra ka pamatyti ejom su gide lietuve tai ilgai viska pasakojo smile.gif ,buvau prie kraterio ,malunai, o labiausiai patiko Panga ar kaip ten vadinas smile.gif jau vaizda kokie grazus.galima ilipti i stebejimo boksta ar kaip ten vadinas tai vis pasaka smile.gif buvom prie kazkio upeliuko kur sneka kad jaunystes vanduo biggrin.gif

taip pat buvau taline buvom dailes muziejuik tikrai lb idomu dar prie visokiu baznyciu, vienuolyne kazkokiam buvom smile.gif gaila kad estai tokie kad jiem vienodai.tai net negalejo mums isversti i anglu kalba.gidai kalbejo estiskai sad.gif
Atsakyti
Gal kas bandete rezervuoti kelto bilietus is Ventspilio i Sarema? Pasiskambinus, sake rasyti i e-pasta ir laukti patvirtinimo. Parasem ir laukiam..... Jokiu ziniu is ju...
Atsakyti
O Saaremaa papludimyje uztenka paprasto dekio pasitiesti, ar geriau koki minksta? Ar ten vien akmenys papludimy, ar ir kokio smeliuko galima rasti?
Atsakyti
Sveikos,
truputi pasimeciau unsure.gif

Kiek kainuoja persikelimas Venspilis - saareme?
Aš radau apie 40 eurų. kažkaip daugoka. Ar taip ir yra???
Gal tada geriau pavaziuoti iki Virtsu? unsure.gif
Atsakyti
Labas vakarelis,

na mes isvaziavom is Siauliu apie 8 ryto ir talina pasiekem tik 5 valanda vakaro.. Kazkaip ilgai vaziavom.. Na aisku stojom ir pavalgyti ir i WC, na bet vis viena.. doh.gif Aij tiesa atsiminiau, gi ieskojom skardzio ir dar stojom prie Keila Joa krioklio. 4u.gif
Taline pabuvom pora valandu ir patraukem ieskoti kokio nors kempingo.. vaziuojant link Virtsu, netoli isvaziavus uz Talino.. Sumokejom po 8 lt uz nakti, mes miegojom savo palapinese. I kaina iejo (mes buvom penkiese, tai is viso sumokejom 40 lt) masinos pastatymas, palapines statymas, stalas su siuoliuku ir saslykine.. Sakyciau visai neblogas varinatas.. Aisku dusu nebuvo, tik lauko tualetas..
Ryte pajudejom link Saremos, persikelem keltu.. na eile buvo, taciau viskas gerai, is karto tilpom.
Saremoje apsistojome nerealiame kempinge... Is palapines iskisi galva ir jura matosi wub.gif ir nakciai 5 zmonem gavosi 50 lt (masina + palapine) stovi stalai su suolais, elektra.. Yra tualetai ir prausyklos, taip pat dusai, bet jie uz papildoma kaina.. Yra nameliai, ju nuomos kainos nezinau. smile.gif
Sarema man patiko: aplankem Panga skardi, Kali ezeriuka, Buvom Oresareje, ten kazkokai apgriuvusi pilis yra, tai ten nusileidi i rusi, super vaizdelis.. bigsmile.gif
dar kazkokia sena baznyciau 13 a. apziurejom.. smile.gif
Na aisku ir Kuresareje buvom.. matem grazia pili, taciau tik kiema ir teapziurejom, nes per velai atvaziavome. (uzsidarinejo) ax.gif
Na ispudi paliko palinkes svyturys, i kuri galima uzlipti, bet del laiko stokos mes to nepadarem 4u.gif
Jura prie Kuresares, tai sekli, eini eini, ir iki keliu vis doh.gif
o ten jura kur eini link palinkusio svyturio, tai super, vanduo zydras zydras, net nepasakytum, kad musiske Baltija.. ir papludimys toks, na kaip tose ezotinese salyse, na bent jau man taip atrode 4u.gif
Siaip tikrai verta aplankyti ta nuostabia sala.. Man labai patiko.. bigsmile.gif Planuojam ten gryzti kitamet. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ,mes vakar gryzome is 4 dienu keliones po Saaremos sala ,nesikartosiu yra graziu vieteliu,ir ispudziu,tik va su oru labai nepasiseke,vejas doh.gif maudytis neimanoma buvo,nes kur buvom apsistoje,labai krantas pilnas dumbliu,ir lyjo beveik istysai rolleyes.gif kelemes su keltu is Virtsu,mokejome uz masina,2suauge ir2 vaikai 170kronu(10,86 eur)
Atsakyti
Dėliojam maršrutą į Saremaa ir iškilo keletas klausimų g.gif :
1. Gal galite pasakyti kiek kainuoja persikėlimas iš Saaremaa į Hiiumaa ?
2. Kažkas minėjo apie kempingą prie Panga skardžio. Tai kokio jis lygio, na ar yra dušai ?
3. Ar teko kam lankytis Vilsandi nacionaliniame parke, ar verta ten užsukti ? Ir kaip iki ten susisiekimas, nes žemėlapyje tai kaip ir mažos salelės pažymėtos iki jo ?
4. Ar geras pasirinkimas apsistoti Tehumardi ir iš ten viską apvažiuoti, gryžytant nakvoti į tą pačią vietą. Laikas mūsų nespaus mirksiukas.gif

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitulia_Fai @ 2007 08 04, 00:37)
Dėliojam maršrutą į Saremaa  ir iškilo keletas klausimų  g.gif :
1. Gal galite pasakyti kiek kainuoja persikėlimas iš Saaremaa į Hiiumaa ?
Ačiū  aciuks.gif

http://www.laevakomp...a...=1&av_id=37

pasiziurek sita psl ir pasiskaiciuok pagal tai kiek zmogeliuku ir pan smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Norejau paklausti, kiek mazdaug kainuoja vaziuot i Estija savaitgaliui savo masina? Ar daug pinigeliu pasiimti reikia? 4u.gif

Ir dar toki varianta norejau paklaust: gal kas zino kaip daznai kelia is Talino i Helsinki, ir kokia mazdaug kaina? 4u.gif
Atsakyti
Na buvau praejusia svaite saloje. Patiko tik tai kad keliavome su seima, buvo labai geras oras, pati sala ispudzio nepaliko. Tikrai neverta tiek km sukarti, nelabai ten buvo ka ziureti, o gal mums tiesiog laiko pritruko? Nes buvome tik savaitgali.
Atsakyti