Padaryk startiniu    Įdėti į Favoritus  

  Laukiame
     Planavimas
     Kontracepcija
     Nėštumas
     Gimdymas
     Po gimdymo
  Vaikai
     Nuo 0 iki 1 metų
     Nuo 1 iki 3 metų
     Nuo 3 iki 6 metų
     Nuo 6 ir vyresni
  Tėvai
     Tėvų santykiai
     Miegamasis
  Šeima
     Antras vaikas
     Auklėjimas
     Kelionės
     Šventės
     Dirbtuvėlė
  S-Klubas
      Forumas
      Chatas
      Testai
      Konkursai
      Vardų žodynas

 Žaidimai vaikams

Daugeliui šių žaidimų, tėvai turės padėti vaikučiams. Vaikai turės, pirmiausiai, atsiklaust jūsų, ypač jei jie ruošiasi žaist namie kokį nors triukšmingą žaidimą.

Prie kiekvieno žaidimo surašyti daiktai , kurių gali prireikt žaidžiant. Visi jie - kasdieniai daiktai, naudojami buityje.

Žaidimai bus įdomesni, jei turėsite susigalvoję, ar nusipirkę kokius nors prizus. Tai gali būti kas nors iš saldumynų, arba žaisliukų, balionai ir visą kitą kas tinka vaikam.

Šiuos žaidimus galite žaist ir patys su vaikais, arba išmokyt vaikus, ir leist jiems žaist patiems.

SKAIČIAI

1.Pirmiausia, pasakykit vaikam kad sugalvotų skaičių, padaugintų iš dviejų, pridėtų 10, dalintų iš 2. Dabar tegu atima pradinį skaičių, kurį buvo sugalvoję. Atsakymas: 5

2.Sugalvokite skaičių, pridėkite 7, padauginkit kart 2, atimkit 4, atimkit pradinį skaičių, kurį buvot sugalvoję, pridėkite 1. Paklauskite vaikų kokį skaičių jie gavo. Atimkit 11 iš to gauto skaičiaus, tada gausit tą pradinį skaičių, nuo kurio vaikas (-ai) pradėjo.

PIEŠIMAS

Jums reikės: spalvotų pieštukų ir popieriaus, lipnios juostelės

Šis žaidimas labiausiai tinka tada kai vaikas nuobodžiauja vienas:

Lipnia juostele sutvirtinkit du pieštukus, taip kad vienas būtų šiek tiek aukščiau už kitą (kad būtų patogu piešt, t.y. taip kad piešiant abudu pieštukai, vienu metu liestų popierių). Įrankiai paruošti. Pradėkit piešt. Tai gali būti tiesiog linijos, ar vaikas gali rašyt savo vardą, arba piešt bet ką, kas jam patinka. Leiskit jam laisvai derint spalvas, ir linijų ryškumą.

ŠEŠELIŲ ŽAISMAS

Jums reikės: Lempos, ar žibintuvėlio

Šiam žaidimui jums reikės tik jūsų rankų, šviesios, švarios sienos ir žibintuvėlio. Pastatykit lempa ar kita šviesos šaltinį jums už nugarų taip kad šviesa kristų ant sienos. Iškelkit rankas ir pabandykit pavaizduot (plaštakos, pirštais) įvairių gyvūnų figūras: šuns, paukščio, avies, ir kitų. Pabandykit susigalvot įvairių naujų figūrų.

SEPTYNETAS

Jums reikės: kamuoliukas (lauko teniso kamuoliukas tinka geriausiai)

Šį žaidimą smagu žaist kaip dviese ar trise. Jis vadinasi septynetas, nes susideda iš septynių dalių. Jis žaidžiamas lauke, prie namo sienos (ar kokios kitos).

Pradėkit nuo skaičiaus - septyni: meskit kamuolį i sieną septynis kartus ir pagaukit jį kad kamuolys neliestų žemės.

Šeši: meskit kamuolį i sieną ir po to kai atsimuš į žemę pagaukit jį. Kartokit 6 kartus.

Penki: delnu muškite kamuolį į žemę (kaip žaisdami krepšinį) 5 kart nesustodami, kamuolį į rankas paimkite tik po penkto karto.

Keturi: pakelkit vieną koją nuo žemės ir meskit kamuolį į sieną iš po kojos. Pagaukit kamuolį kol jis dar nepalietė žemės. Pakartokit 4 kartus.

Trys: meskit kamuolį į sieną, leiskit jam atsitrenkt į žemę, nepagavę jo sumuškite du kart į žemę (kaip aprašyta punkte: 4) ir meskit nesustodami vėl į sieną. Pakartoję tai 3 kartus pagaukit kamuolį.

Du: meskit kamuolį į sieną ir tegu jis krenta jums atgal, tik prieš pagaudami jį turite spėt apsisukt aplink savo ašį. Pakartokite 2 kart.

Vienas: meskit kamuolį į sieną ir prieš pagaudami jį suplokite rankom už nugaros, neleiskit kamuoliui paliest žemės.

Šio žaidimo tikslas: pereiti visus skaičius, be klaidų. Jei suklydote, kamuolį perduokit kitam žaidėjui. Kai eilė grįžta vėl pas jus, galite pradėti nuo tos vietos kur suklydote, arba pradėti iš pradžių (tą aptarkite prieš pradedant žaist).

Šį žaidimą žaiskite iš pradžių abiem rankom, po to pasunkinkite, ir žaiskite viena ranka, kad žaidimas būtu dar sunkesnis, jį galima žaist užsirišus akis.

 

1 2 3 4 5 6

Iš anglų kalbos vertė AugeS

 

 Copyright © 2003 Supermama Visos teisės saugomos.
Projekto autorė: Supermama
Jūsų pasiūlymus ir pageidavimus siųskite el. paštu info@supermama.com